II Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 1 Bartecki Marek Warszawa BIEG opłacono
2 2 Budzisz Rafał Chałupy BIEG opłacono
3 Butowska Katarzyna Starogard Gdański BIEG
4 Chojnacka Natalia Lisewo BIEG Krokowa biega/ OSP Krokowa
5 3 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG Chałupy opłacono
6 4 Gilla Grzegorz Wyszecino BIEG Kaszubi Luzino opłacono
7 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
8 5 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
9 6 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo BIEG gosia.sie.buja opłacono
10 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG
11 7 Hapka Paweł Strzelno BIEG opłacono
12 Jantowski Zbigniew Reda BIEG
13 8 Jerulank Wiesław Grajewo BIEG Maratonka Grajewo opłacono
14 Kaleta Tomasz Goszczyno BIEG G.EN. Gaz Energia
15 9 Kazimierczak Rafał Bogdanka BIEG opłacono
16 Klimczak Weronika Wołomin BIEG
17 10 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG Biegamy razem wladyslawowo opłacono
18 11 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
19 12 Kowalik Adam Jastarnia BIEG opłacono
20 Kuropatwa Łukasz Rumia BIEG Bażant Team
21 13 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono
22 14 Lewińska Monika Wejherowo BIEG AWL opłacono
23 29 Lipiński Krzysztof Płock BIEG opłacono
24 Mácha Petr Hukvaldy BIEG
25 Máchová Markéta Hukvaldy BIEG
26 16 Makowska Izabela Władysławowo BIEG opłacono
27 17 Michalska Kamila Częstochowa BIEG opłacono
28 18 Michalski Łukasz Częstochowa BIEG opłacono
29 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG
30 Necel Marek Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
31 Olejarczyk Piotr Elbląg BIEG
32 19 Oreszke Jan Karwia BIEG BRW KP PSP opłacono
33 20 Patalas Angelika Chłapowo BIEG opłacono
34 21 Pistelok Justyna Kraków BIEG opłacono
35 22 Probst Wojciech Hażlach BIEG #wawrzynteam opłacono
36 23 Rumkowski Piotr Gdynia BIEG opłacono
37 24 Rymon Lipinski Artur Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
38 Ślęzak Adam Elbląg BIEG OSP POGRODZIE
39 Stasik Sebastian Częstochowa BIEG BREMBO
40 26 Strzecha Jacek Wałbrzych BIEG Mad Runners opłacono
41 Szymański Krzysztof Domatówko BIEG
42 25 Słowińska Aneta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
43 Teska Patrycja Gdynia BIEG Biegun OCR Team
44 27 Wróblewski Krzysztof Tczew BIEG Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
45 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Virtual Runner Club
46 28 Zarzycki Kacper Żory BIEG opłacono
47 15 Łosiński Damian Gdańsk BIEG LOTOS Running Team opłacono
48 Łukasiewicz Krzysztof Bydgoszcz BIEG


Wyświetleń: 2490

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ