II Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim

5,4 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto START 1,8 km (1) 1,8 km (2) 1,8 km (3)
1 22 PROBST WOJCIECH M 1 HAŻLACH #WAWRZYNTEAM 5,4 km 13.95 00:04:18 00:23:14.22 00:21:02.65 00:07:33.44 00:07:51.91 00:07:48.87
2 9 KAZIMIERCZAK RAFAŁ M 2 BOGDANKA 5,4 km 12.99 00:04:37 00:24:57.44 00:08:02.42 00:08:08.49 00:08:17.77 00:08:31.18
3 19 ORESZKE JAN M 3 KARWIA BRW KP PSP 5,4 km 12.73 00:04:42 00:25:27.18 00:18:02.94 00:08:12.20 00:08:37.59 00:08:37.39
4 26 STRZECHA JACEK M 4 WAŁBRZYCH MAD RUNNERS 5,4 km 12.68 00:04:44 00:25:33.96 00:25:02.77 00:08:30.04 00:08:36.03 00:08:27.89
5 10 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWO 5,4 km 11.65 00:05:08 00:27:48.55 00:09:02.53 00:09:49.61 00:09:07.93 00:08:51.01
6 34 PARUSZEWSKI ROBERT M 6 GDYNIA POSZURANY TEAM 5,4 km 10.78 00:05:34 00:30:04.62 00:33:03.05 00:09:42.07 00:10:10.31 00:10:12.24
7 28 ZARZYCKI KACPER M 7 ŻORY 5,4 km 10.72 00:05:35 00:30:13.35 00:27:02.75 00:09:43.63 00:10:06.16 00:10:23.56
8 29 LIPIŃSKI KRZYSZTOF M 8 PŁOCK 5,4 km 10.5 00:05:43 00:30:52.59 00:28:02.79 00:10:01.53 00:09:58.68 00:10:52.38
9 7 HAPKA PAWEŁ M 9 STRZELNO 5,4 km 10.47 00:05:43 00:30:56.00 00:06:02.02 00:09:48.37 00:10:33.91 00:10:33.72
10 30 MÁCHOVÁ MARKÉTA K 1 HUKVALDY 5,4 km 10.4 00:05:46 00:31:10.14 00:29:03.31 00:10:02.83 00:10:25.88 00:10:41.43
11 21 PISTELOK JUSTYNA K 2 KRAKÓW 5,4 km 10.38 00:05:46 00:31:13.08 00:20:02.51 00:10:24.17 00:10:36.69 00:10:12.22
12 31 MÁCHA PETR M 10 HUKVALDY 5,4 km 9.97 00:06:01 00:32:30.01 00:30:02.82 00:10:31.25 00:10:58.60 00:11:00.16
13 6 GRZĘBSKA-BUJA MAŁGORZATA K 3 WŁADYSŁAWOWO GOSIA.SIE.BUJA 5,4 km 9.78 00:06:08 00:33:08.83 00:05:03.14 00:10:57.69 00:11:04.13 00:11:07.01
14 32 ROGALSKI GRZEGORZ M 11 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO RESET 5,4 km 9.74 00:06:09 00:33:16.55 00:31:04.53 00:10:14.25 00:11:35.40 00:11:26.90
15 35 JASZKE ŁUKASZ M 12 PUCK 5,4 km 9.64 00:06:13 00:33:36.23 00:34:02.72 00:10:38.40 00:11:20.08 00:11:37.75
16 24 RYMON LIPINSKI ARTUR M 13 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5,4 km 9.16 00:06:33 00:35:23.73 00:23:04.48 00:10:50.70 00:12:21.36 00:12:11.67
17 27 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 14 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5,4 km 9.01 00:06:39 00:35:57.20 00:26:02.97 00:11:07.29 00:12:19.55 00:12:30.36
18 33 PARUSZEWSKA KATARZYNA K 4 GDYNIA POSZURANY TEAM 5,4 km 8.76 00:06:51 00:36:59.96 00:32:03.55 00:12:37.35 00:12:10.73 00:12:11.88
19 8 JERULANK WIESŁAW M 15 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 5,4 km 8.65 00:06:56 00:37:28.68 00:07:02.73 00:12:04.74 00:12:43.12 00:12:40.82
20 20 PATALAS ANGELIKA K 5 CHŁAPOWO 5,4 km 8.62 00:06:57 00:37:34.81 00:19:01.90 00:12:09.69 00:12:39.93 00:12:45.19
21 5 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5,4 km 8.5 00:07:03 00:38:08.72 00:04:05.17 00:12:21.82 00:12:51.58 00:12:55.32
22 12 KOWALIK ADAM K 7 JASTARNIA 5,4 km 8.3 00:07:14 00:39:03.95 00:11:02.84 00:12:51.60 00:12:59.80 00:13:12.55
23 13 LEWIŃSKA DOMINIKA K 8 WŁADYSŁAWOWO 5,4 km 8.27 00:07:15 00:39:12.88 00:12:03.61 00:12:19.90 00:13:07.93 00:13:45.05
24 11 KOLLEK ANNA K 9 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5,4 km 7.47 00:08:01 00:43:22.11 00:10:02.43 00:13:53.77 00:14:46.92 00:14:41.42
25 23 RUMKOWSKI PIOTR M 16 GDYNIA 5,4 km 6.28 00:09:33 00:51:36.44 00:22:02.64 00:15:40.14 00:18:28.92 00:17:27.38

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ