Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pobłocki Adam Mściszewice Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
2 362 Dembczyński Michał Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
3 361 Chojnowski Krzysztof Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
4 365 Staniuk Witold Gdańsk Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
5 363 Morawek Arkadiusz Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
6 364 Nawrot Witold Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
7 354 Frątczak Łukasz Pelplin Niedziela godz. 09:00 SPRINT KULICE opłacono on-line
8 359 Tuszyński Jarosław Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
9 357 Łatas Paweł Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
10 353 Barski Bartłomiej Borkowo Sobota godz. 13:30 Visit Gdansk opłacono on-line
11 355 Kohnke Tomasz Gdańsk Niedziela godz 12:00 BBL Gdańsk opłacono on-line
12 358 Radulski Radosław Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
13 356 Krazińska Samanta Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
14 360 Atoun Mohamed Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono
15 344 Świtońska Aleksandra Gdynia Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
16 287 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Sobota godz. 09:00 Kujawscy Runners opłacono on-line
17 285 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
18 340 Surus Marek Borkowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
19 284 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
20 303 Lach Łukasz Lach Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
21 299 Kurajk Marian Rakowiec / Gdańsk Sobota godz. 10:30 Gdański Auto Moto Klub opłacono on-line
22 320 Orzeszek Adam Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
23 296 Kowalczyk Ewa Juszkowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
24 292 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
25 293 Koschembahr-Łyskowski Konstanty Gdańsk Niedziela godz. 09:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
26 341 Szatkowski Maciej Gdynia Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
27 330 Rychter Tomasz Bojano Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
28 291 Kolasa Hanna Wejherowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
29 307 Lubowiecka Alicja Wejherowo Niedziela godz 10:30 Młode Dziki opłacono on-line
30 345 Tomaszkiewicz Piotr Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
31 349 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
32 329 Rychter Krzysztof Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
33 272 Dłużewska Jolanta Straszyn Niedziela godz. 09:00 Straszyn Ultra Team opłacono on-line
34 325 Popowska Magdalena Gdańsk Sobota godz. 10:30 Biega ZiE PG opłacono on-line
35 267 Chmurzyński MaRcin Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
36 318 Okróy Krzysztof Otomino Sobota godz. 09:00 Biegam I to mi pomaga - Facebook :) opłacono on-line
37 290 Juszczak Dominika Rotmanka Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
38 333 Sekuła Rafał Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
39 302 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
40 332 schutz tomasz Gdynia Niedziela godz 12:00 BROWAR GDYNIA opłacono on-line
41 279 Frątczak Wioleta Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
42 298 Krzoska Dorota Brusy Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
43 326 Potoczek Andrzej Lichnowy Sobota godz. 09:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
44 295 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk Sobota godz. 12:00 LOTOS Running Team opłacono on-line
45 331 Saniewski Radosław Olsztyn Sobota godz. 15:00 Thales opłacono on-line
46 282 granacka aleksandra granacka Augustów Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
47 342 szczykutowicz Tomasz Gdansk Niedziela godz 10:30 Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz opłacono on-line
48 322 Peek Krystian Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
49 323 Petrovici Alexandru Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
50 270 Dalinchuk Anastasiya Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
51 268 Cudnowski Leszek Gdańsk Niedziela godz 10:30 Gdańsk Południe / biegambowarto.pl opłacono on-line
52 266 Burchart Monika Wejherowo Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
53 328 Rudek Małgorzata Rumia Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
54 308 Maliszewska Marianna Elbląg Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
55 261 Bartosiewicz Marta Juszkowo Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
56 281 Golański Grzegorz Olsztyn Sobota godz. 12:00 Grupa Rewers opłacono
57 317 Ogonowski Daniel Gdańsk Sobota godz. 12:00 Grupa Rewers opłacono
58 289 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 Pruszcz biega opłacono on-line
59 346 Towarnicka Izabela Gdynia Niedziela godz 12:00 Team Deaf opłacono on-line
60 327 Przybylska Aleksandra Gdynia Niedziela godz 12:00 Elite Team opłacono on-line
61 260 Arendt Agnieszka Gdańsk Sobota godz. 09:00 Żarta Wataha opłacono on-line
62 314 Nibus Michał Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
63 304 Ladziński Zbigniew Gdańsk Niedziela godz 10:30 L - RUN opłacono on-line
64 313 Nibus Jacek Straszyn Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
65 286 Hinc Stanisław Kowale Sobota godz. 09:00 Żarta Wataha opłacono on-line
66 276 Ejdys Zbigniew Pruszcz Gdański Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
67 278 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
68 351 Zazula Agnieszka Gdańsk Kowale Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
69 275 Dziekan Kacper Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
70 283 Granacka Katarzyna Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
71 262 Bogalecki Marek Starogard Gdański Sobota godz. 10:30 Safe Sport Team opłacono on-line
72 Gąsior paweł Susz Niedziela godz 10:30 rozbiegany susz
73 316 Nuż Anna Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
74 269 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
75 352 ZDUNEK PIOTR ZDUNEK GDAŃSK Niedziela godz. 09:00 GIBON opłacono on-line
76 336 Stasiński Adam Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
77 315 Niechoćko Agata Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
78 350 Zańko Marek Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON opłacono on-line
79 294 Kosiński Marcin Gdańsk Sobota godz. 09:00 opłacono on-line
80 309 Matyszewski Jarosław Gdańsk Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
81 264 Brazulewicz Ariel Przejazdowo Sobota godz. 15:00 Drużyna Justyna opłacono on-line
82 310 Mazur-Brazulewicz Justyna Przejazdowo Sobota godz. 15:00 Drużyna Justyna opłacono on-line
83 273 Drawc Mieczysław Gdańsk Sobota godz. 10:30 Krawczyńska - Team opłacono on-line
84 338 Stużyński Tomasz Gdańsk Niedziela godz. 09:00 SPIE Sport Team opłacono on-line
85 265 Brzezicki Maciej Bolszewo Sobota godz. 10:30 TREC opłacono on-line
86 311 Michalak Magdalena Gdańsk Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
87 343 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Niedziela godz. 09:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
88 305 Lenkiewicz Andrzej Bądki Sobota godz. 12:00 Piękny opłacono on-line
89 312 Mikołajczyk Anna Rotmanka Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
90 324 Pęśko Michał Gdańsk Sobota godz. 13:30 opłacono on-line
91 321 Pawłowski Mirosław Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
92 263 Bramowicz Jacek Juszkowo Niedziela godz. 09:00 opłacono on-line
93 277 Fidos Aleksander Gdańsk Sobota godz. 10:30 opłacono on-line
94 347 Weiland Karina Sopot Sobota godz. 12:00 opłacono on-line
95 337 Stramska Beata Gdańsk Niedziela godz 12:00 opłacono on-line
96 301 Kurpiewski Paweł Gdańsk Sobota godz. 12:00 FitnessFitback opłacono on-line
97 300 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Sobota godz. 12:00 FitnessFitback opłacono on-line
98 335 Skonka Anna Gdańsk Sobota godz. 12:00 OLO TEAM opłacono on-line
99 334 Skonka Aleksander Gdańsk Sobota godz. 12:00 OLO TEAM opłacono on-line
100 297 Kroemer Rafał Gdańsk Sobota godz. 10:30 OLO TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 5415

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ