Niedziela godz 10:30
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Gdańsk Południe / biegambowarto.pl
1 268 Cudnowski Leszek Gdańsk Niedziela godz 10:30 Gdańsk Południe / biegambowarto.pl opłacono on-line
L - RUN
2 304 Ladziński Zbigniew Gdańsk Niedziela godz 10:30 L - RUN opłacono on-line
Młode Dziki
3 307 Lubowiecka Alicja Wejherowo Niedziela godz 10:30 Młode Dziki opłacono on-line
Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
4 342 szczykutowicz Tomasz Gdansk Niedziela godz 10:30 Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
5 361 Chojnowski Krzysztof Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
6 363 Morawek Arkadiusz Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
7 364 Nawrot Witold Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
8 359 Tuszyński Jarosław Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
9 357 Łatas Paweł Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
10 360 Atoun Mohamed Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono
11 340 Surus Marek Borkowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
12 303 Lach Łukasz Lach Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
13 320 Orzeszek Adam Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
14 296 Kowalczyk Ewa Juszkowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
15 292 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
16 341 Szatkowski Maciej Gdynia Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
17 291 Kolasa Hanna Wejherowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
18 345 Tomaszkiewicz Piotr Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
19 329 Rychter Krzysztof Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
20 282 granacka aleksandra granacka Augustów Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
21 323 Petrovici Alexandru Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
22 270 Dalinchuk Anastasiya Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
23 351 Zazula Agnieszka Gdańsk Kowale Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
24 275 Dziekan Kacper Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
25 283 Granacka Katarzyna Gdańsk Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
26 312 Mikołajczyk Anna Rotmanka Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
27 348 Wenzerski Mateusz Żukowo Niedziela godz 10:30 opłacono on-line
rozbiegany susz
28 Gąsior paweł Susz Niedziela godz 10:30 rozbiegany susz


Wyświetleń: 5467

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ