Wyniki 5 km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto 1 - 2,5 km 2 - 2,5 km
1 498 POBŁOCKI ADAM M MŚCISZEWICE 5 km 13.82 00:04:20 00:21:42.18 00:10:50.57 00:10:51.61
2 276 EJDYS ZBIGNIEW M PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 13.78 00:04:21 00:21:46.95 00:10:47.70 00:10:59.25
3 287 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS 5 km 13.25 00:04:31 00:22:39.47 00:11:12.26 00:11:27.21
4 362 DEMBCZYŃSKI MICHAŁ M GDAŃSK 5 km 12.71 00:04:43 00:23:36.77 00:12:04.13 00:11:32.64
5 318 OKRÓY KRZYSZTOF M OTOMINO BIEGAM I TO MI POMAGA - FACEBOOK :) 5 km 12.5 00:04:48 00:24:00.57 00:11:44.32 00:12:16.25
6 358 RADULSKI RADOSŁAW M GDAŃSK 5 km 12.18 00:04:55 00:24:38.51 00:11:54.90 00:12:43.61
7 337 STRAMSKA BEATA K GDAŃSK 5 km 11.83 00:05:04 00:25:22.82 00:12:29.25 00:12:53.57
8 357 ŁATAS PAWEŁ M GDAŃSK 5 km 11.78 00:05:05 00:25:28.46 00:12:00.38 00:13:28.08
9 353 BARSKI BARTŁOMIEJ M BORKOWO VISIT GDANSK 5 km 11.73 00:05:06 00:25:34.07 00:12:21.75 00:13:12.32
10 354 FRĄTCZAK ŁUKASZ M PELPLIN SPRINT KULICE 5 km 11.71 00:05:07 00:25:37.62 00:12:09.26 00:13:28.36
11 303 LACH ŁUKASZ LACH M GDAŃSK 5 km 11.08 00:05:24 00:27:04.41 00:13:37.41 00:13:27.00
12 320 ORZESZEK ADAM M GDAŃSK 5 km 10.99 00:05:27 00:27:18.93 00:13:22.81 00:13:56.12
13 268 CUDNOWSKI LESZEK M GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 5 km 10.59 00:05:39 00:28:19.71 00:13:54.42 00:14:25.29
14 312 MIKOŁAJCZYK ANNA K ROTMANKA 5 km 10.49 00:05:43 00:28:36.89 00:14:14.24 00:14:22.65
15 316 NUŻ ANNA K PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5 km 10.29 00:05:49 00:29:09.26 00:14:26.87 00:14:42.39
16 289 JAN JAROSLAW M PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5 km 10.29 00:05:49 00:29:09.43 00:14:27.39 00:14:42.04
17 350 ZAŃKO MAREK M PRUSZCZ GDAŃSKI PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON 5 km 10.28 00:05:50 00:29:11.72 00:14:28.58 00:14:43.14
18 340 SURUS MAREK M BORKOWO 5 km 10.27 00:05:50 00:29:12.09 00:14:21.54 00:14:50.55
19 345 TOMASZKIEWICZ PIOTR M GDAŃSK 5 km 10.2 00:05:53 00:29:25.07 00:14:49.30 00:14:35.77
20 279 FRĄTCZAK WIOLETA K GDAŃSK 5 km 10.19 00:05:53 00:29:26.54 00:14:23.03 00:15:03.51
21 324 PĘŚKO MICHAŁ M GDAŃSK 5 km 10.16 00:05:54 00:29:32.52 00:14:05.35 00:15:27.17
22 331 SANIEWSKI RADOSŁAW M OLSZTYN THALES 5 km 10.05 00:05:58 00:29:51.87 00:14:35.28 00:15:16.59
23 363 MORAWEK ARKADIUSZ M GDAŃSK 5 km 10.03 00:05:58 00:29:54.66 00:14:27.42 00:15:27.24
24 332 SCHUTZ TOMASZ M GDYNIA BROWAR GDYNIA 5 km 9.85 00:06:05 00:30:27.91 00:13:59.18 00:16:28.73
25 347 WEILAND KARINA K SOPOT 5 km 9.59 00:06:15 00:31:17.39 00:15:11.54 00:16:05.85
26 336 STASIŃSKI ADAM M GDAŃSK 5 km 9.38 00:06:23 00:31:59.63 00:15:22.97 00:16:36.66
27 315 NIECHOĆKO AGATA K GDAŃSK 5 km 9.38 00:06:24 00:32:00.21 00:15:23.49 00:16:36.72
28 302 KUŹMIŃSKI ARKADIUSZ M ROTMANKA 5 km 9.37 00:06:24 00:32:02.52 00:15:41.55 00:16:20.97
29 271 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K GDAŃSK TAKA RYBA 5 km 9.35 00:06:25 00:32:06.05 00:15:33.88 00:16:32.17
30 290 JUSZCZAK DOMINIKA K ROTMANKA 5 km 9.33 00:06:26 00:32:10.20 00:15:45.91 00:16:24.29
31 310 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA 5 km 9.3 00:06:27 00:32:16.42 00:15:22.03 00:16:54.39
32 352 ZDUNEK PIOTR ZDUNEK K GDAŃSK GIBON 5 km 9.21 00:06:31 00:32:35.23 00:16:08.08 00:16:27.15
33 293 KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI KONSTANTY M GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5 km 9.1 00:06:35 00:32:58.30 00:15:16.60 00:17:41.70
34 262 BOGALECKI MAREK M STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5 km 8.98 00:06:40 00:33:24.80 00:16:17.91 00:17:06.89
35 356 KRAZIŃSKA SAMANTA K GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI 5 km 8.98 00:06:40 00:33:24.85 00:16:04.73 00:17:20.12
36 272 DŁUŻEWSKA JOLANTA K STRASZYN STRASZYN ULTRA TEAM 5 km 8.98 00:06:41 00:33:25.44 00:15:36.87 00:17:48.57
37 343 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5 km 8.98 00:06:41 00:33:25.44 00:15:36.87 00:17:48.57
38 305 LENKIEWICZ ANDRZEJ M BĄDKI PIĘKNY 5 km 8.9 00:06:44 00:33:43.13 00:16:22.00 00:17:21.13
39 298 KRZOSKA DOROTA K BRUSY 5 km 8.89 00:06:45 00:33:45.01 00:16:28.68 00:17:16.33
40 333 SEKUŁA RAFAŁ M GDAŃSK 5 km 8.86 00:06:46 00:33:51.74 00:16:21.83 00:17:29.91
41 264 BRAZULEWICZ ARIEL M PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA 5 km 8.7 00:06:54 00:34:30.90 00:17:44.12 00:16:46.78
42 364 NAWROT WITOLD M GDAŃSK 5 km 8.68 00:06:54 00:34:34.42 00:16:03.71 00:18:30.71
43 344 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K GDYNIA 5 km 8.61 00:06:58 00:34:50.24 00:16:53.24 00:17:57.00
44 296 KOWALCZYK EWA K JUSZKOWO 5 km 8.56 00:07:00 00:35:03.03 00:17:20.03 00:17:43.00
45 285 GRODECKI JAN M PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 8.53 00:07:02 00:35:11.79 00:17:00.37 00:18:11.42
46 292 KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKA DANUTA K SOPOT 5 km 8.37 00:07:10 00:35:51.04 00:17:15.85 00:18:35.19
47 267 CHMURZYŃSKI MARCIN M GDAŃSK 5 km 8.33 00:07:12 00:36:02.45 00:16:50.92 00:19:11.53
48 266 BURCHART MONIKA K WEJHEROWO 5 km 8.25 00:07:16 00:36:22.70 00:17:55.91 00:18:26.79
49 286 HINC STANISŁAW M KOWALE ŻARTA WATAHA 5 km 8.24 00:07:16 00:36:24.99 00:17:59.34 00:18:25.65
50 260 ARENDT AGNIESZKA K GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5 km 8.24 00:07:17 00:36:25.08 00:17:59.39 00:18:25.69
51 328 RUDEK MAŁGORZATA K RUMIA 5 km 8.07 00:07:26 00:37:10.50 00:17:59.41 00:19:11.09
52 499 BARTOSIEWICZ MARTA K JUSZKOWO 5 km 7.97 00:07:31 00:37:39.18 00:19:13.77 00:18:25.41
53 346 TOWARNICKA IZABELA K GDYNIA TEAM DEAF 5 km 7.79 00:07:42 00:38:30.44 00:18:59.40 00:19:31.04
54 308 MALISZEWSKA MARIANNA K ELBLĄG 5 km 7.45 00:08:03 00:40:17.53 00:19:41.95 00:20:35.58
55 311 MICHALAK MAGDALENA K GDAŃSK 5 km 7.41 00:08:05 00:40:28.14 00:19:40.51 00:20:47.63
56 339 SUŁEK KAROLINA K RUMIA 5 km 7.4 00:08:06 00:40:33.29 00:19:29.18 00:21:04.11
57 338 STUŻYŃSKI TOMASZ M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 5 km 7.38 00:08:07 00:40:39.30 00:19:14.19 00:21:25.11
58 291 KOLASA HANNA K WEJHEROWO 5 km 7.31 00:08:12 00:41:03.99 00:21:36.60 00:19:27.39
59 307 LUBOWIECKA ALICJA K WEJHEROWO MŁODE DZIKI 5 km 6.57 00:09:08 00:45:41.51 00:21:54.91 00:23:46.60
60 327 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K GDYNIA ELITE TEAM 5 km 6.45 00:09:18 00:46:32.23 00:22:17.26 00:24:14.97

Wyniki 10 km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto 1 - 2,5 km 2 - 2,5 km 3 - 2,5 km 4 - 2,5 km
1 342 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M GDANSK SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZ 10 km 14.07 00:04:15 00:42:39.07 00:10:06.17 00:10:38.53 00:10:59.50 00:10:54.87
2 359 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M GDAŃSK 10 km 13.81 00:04:20 00:43:26.00 00:10:10.62 00:10:57.56 00:11:25.66 00:10:52.16
3 348 WENZERSKI MATEUSZ M ŻUKOWO 10 km 13.43 00:04:28 00:44:41.68 00:10:11.27 00:10:48.94 00:11:43.57 00:11:57.90
4 326 POTOCZEK ANDRZEJ M LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA 10 km 12.84 00:04:40 00:46:43.13 00:11:04.61 00:11:52.51 00:11:49.73 00:11:56.28
5 349 WIKARJAK TOMASZ WIKARJAK M GDAŃSK 10 km 12.27 00:04:53 00:48:53.25 00:11:36.84 00:12:09.35 00:12:31.66 00:12:35.40
6 273 DRAWC MIECZYSŁAW M GDAŃSK KRAWCZYŃSKA - TEAM 10 km 12.01 00:04:59 00:49:58.38 00:11:50.72 00:12:30.71 00:12:53.46 00:12:43.49
7 295 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ M GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 10 km 12 00:05:00 00:50:01.41 00:12:23.66 00:12:32.72 00:12:37.33 00:12:27.70
8 313 NIBUS JACEK M STRASZYN 10 km 11.99 00:05:00 00:50:03.99 00:12:00.25 00:12:18.88 00:12:53.48 00:12:51.38
9 314 NIBUS MICHAŁ M PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 11.61 00:05:10 00:51:41.66 00:12:39.56 00:12:59.97 00:13:15.78 00:12:46.35
10 322 PEEK KRYSTIAN M GDAŃSK 10 km 11.56 00:05:11 00:51:55.88 00:13:08.01 00:12:44.62 00:12:56.64 00:13:06.61
11 274 DRESZLER WIESŁAW M SKOWARCZ 10 km 11.16 00:05:22 00:53:46.75 00:13:08.07 00:13:28.65 00:13:42.66 00:13:27.37
12 282 GRANACKA ALEKSANDRA GRANACKA K AUGUSTÓW 10 km 11.15 00:05:23 00:53:50.79 00:13:17.69 00:13:38.51 00:13:36.69 00:13:17.90
13 325 POPOWSKA MAGDALENA K GDAŃSK BIEGA ZIE PG 10 km 11.02 00:05:26 00:54:28.17 00:13:18.17 00:13:44.00 00:13:44.00 00:13:42.00
14 365 STANIUK WITOLD M GDAŃSK 10 km 11 00:05:27 00:54:34.91 00:12:44.67 00:13:34.65 00:14:32.58 00:13:43.01
15 329 RYCHTER KRZYSZTOF M GDAŃSK 10 km 10.9 00:05:30 00:55:04.37 00:12:53.75 00:13:40.33 00:14:21.74 00:14:08.55
16 301 KURPIEWSKI PAWEŁ M GDAŃSK FITNESSFITBACK 10 km 10.81 00:05:33 00:55:30.47 00:13:09.08 00:13:38.93 00:14:26.46 00:14:16.00
17 275 DZIEKAN KACPER M GDAŃSK 10 km 10.41 00:05:45 00:57:37.23 00:13:44.49 00:14:48.93 00:14:47.18 00:14:16.63
18 309 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M GDAŃSK 10 km 10.41 00:05:45 00:57:38.08 00:13:27.75 00:14:23.55 00:14:47.00 00:14:59.78
19 265 BRZEZICKI MACIEJ M BOLSZEWO TREC 10 km 10.41 00:05:45 00:57:39.62 00:12:37.90 00:14:21.68 00:15:45.32 00:14:54.72
20 269 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M GDYNIA 10 km 10.34 00:05:48 00:58:03.45 00:13:41.11 00:14:42.77 00:15:03.40 00:14:36.17
21 304 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M GDAŃSK L - RUN 10 km 10.27 00:05:50 00:58:26.78 00:14:04.99 00:14:51.17 00:14:51.36 00:14:39.26
22 280 GAŁKA GRZEGORZ M GDAŃSK 10 km 10.15 00:05:54 00:59:06.52 00:13:33.46 00:15:10.75 00:15:02.00 00:15:20.31
23 317 OGONOWSKI DANIEL M GDAŃSK GRUPA REWERS 10 km 10.06 00:05:57 00:59:37.93 00:14:18.96 00:14:58.71 00:15:11.71 00:15:08.55
24 281 GOLAŃSKI GRZEGORZ M OLSZTYN GRUPA REWERS 10 km 10.06 00:05:57 00:59:38.31 00:14:18.59 00:14:58.79 00:15:11.59 00:15:09.34
25 297 KROEMER RAFAŁ M GDAŃSK OLO TEAM 10 km 9.62 00:06:14 01:02:24.71 00:13:44.50 00:14:59.36 00:16:09.21 00:17:31.64
26 294 KOSIŃSKI MARCIN M GDAŃSK 10 km 9.6 00:06:14 01:02:29.04 00:14:29.22 00:15:58.10 00:15:56.53 00:16:05.19
27 332 SCHUTZ TOMASZ M GDYNIA BROWAR GDYNIA 10 km 9.49 00:06:19 01:03:12.49 00:13:59.18 00:16:28.73 00:16:50.39 00:15:54.19
28 284 GRODECKA AGNIESZKA K PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 9.34 00:06:25 01:04:13.16 00:15:06.27 00:15:48.79 00:16:42.28 00:16:35.82
29 361 CHOJNOWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK 10 km 9.33 00:06:25 01:04:19.17 00:14:56.48 00:16:27.12 00:16:41.42 00:16:14.15
30 241 SZATKOWSKI MACIEJ M GDYNIA 10 km 9.3 00:06:27 01:04:30.97 00:14:56.06 00:16:29.18 00:16:43.41 00:16:22.32
31 300 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK FITNESSFITBACK 10 km 9.12 00:06:34 01:05:48.10 00:15:16.39 00:16:03.56 00:17:32.98 00:16:55.17
32 355 KOHNKE TOMASZ M GDAŃSK BBL GDAŃSK 10 km 8.88 00:06:45 01:07:34.46 00:16:00.37 00:17:23.26 00:17:17.21 00:16:53.62
33 334 SKONKA ALEKSANDER M GDAŃSK OLO TEAM 10 km 8.55 00:07:00 01:10:09.89 00:17:30.87 00:17:43.06 00:17:48.80 00:17:07.16
34 283 GRANACKA KATARZYNA K GDAŃSK 10 km 8.51 00:07:02 01:10:28.29 00:15:59.32 00:17:28.14 00:18:23.41 00:18:37.42
35 335 SKONKA ANNA M GDAŃSK OLO TEAM 10 km 8.44 00:07:06 01:11:03.62 00:17:32.50 00:17:42.71 00:17:50.70 00:17:57.71
36 321 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M GDAŃSK 10 km 8.17 00:07:20 01:13:28.51 00:15:29.25 00:18:09.90 00:19:40.64 00:20:08.72
37 299 KURAJK MARIAN M RAKOWIEC / GDAŃSK GDAŃSKI AUTO MOTO KLUB 10 km 6.86 00:08:44 01:27:24.33 00:20:45.49 00:22:17.90 00:22:08.25 00:22:12.69

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ