Zapraszamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej a szczególnie uprawiających Nordic Walking do wspólnego wirtualnego świętowania 22 maja 2021, drugiej rocznicy oficjalnego zarejestrowania Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów połączonego z szczytnym celem charytatywnym:

  • Dla Wielkiego Wojownika Wiktorka Kruszyńskiego na dalsze leczenie
  • Dla Przemka na zakup wózka inwalidzkiego

 

Opłata startowa wynosi 40,00 zł i obejmuje medal okolicznościowy, wysyłkę medalu na wskazany adres podczas rejestracji/potwierdzenia. Organizator, wzorem roku ubiegłego, zorganizuje na transmisję na żywo z losowania nagród od partnerów i sponsorów. Nagrody zostaną wysłane wraz z medalami.

Pomiędzy 22.05.2021 a 31.05.2021 odbędzie się wielkie świętowanie podczas Wirtualnego Biegu i Marszu Nordic Walking.
Wystarczy, że w czasie minimum 30 min pokonasz dowolną dyscypliną, marsz Nordic Walking, bieg, spacer, wędrowanie, taniec, jazda na rowerze, wspinaczka czy pływanie na dowolnie wybranym przez Ciebie terenie, las, działka, rzeka czy mieszkanie, pokonasz dowolny dystans i zdobędziesz piękny odlewany pamiątkowy medal. Wybór należy do Ciebie. W terminie do 05.06.2021 należy przesłać swój wynik w postaci zrzutu ekranu (screena), zdjęcia z aplikacji lub zdjęcia zegarka z widocznym dystansem, czasem i datą mailowo na adres nwbelchatow@gmail.com, mile widziane fotki :)

 

Wyświetleń: 5254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ