Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
2 | Wojtowicz Tomasz | Widacz | Polska | rajd rowerowy | opłacono BM | |
3 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Nordic Walking | NWPL/ LZS Justynów | opłacono |
4 | Rożkowski Roman | ŚREM | Polska | Bieg | Śrem | opłacono BM |
5 | Sielski Dariusz | Poznań | Polska | rajd pieszy | The All-Paw-Drive Team | opłacono BM |
6 | Pakuła-Sielska Patrycja | Poznań | Polska | rajd pieszy | The All-Paw-Drive Team | opłacono BM |
7 | Marczak Marcin | Bełchatów | Polska | Jazda na rowerze | CAŁA NAPRZÓD | opłacono BM |
8 | Kruszynski Adam | Kamieńsk | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
9 | Sztajnert Justyna | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
10 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | Nordic Walking | REKSIO TEAM / WATAHA Łączy Nas Bieganie / KNT Kalisz | opłacono BM |
11 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
12 | Gajda Tomasz | Piotrków Tryb. | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
13 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | Polska | Jazda na rowerze | opłacono BM | |
14 | Grelowska Edyta | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
15 | Krzywik Daniel | Stefania | Polska | Nordic Walking | PoChodzone NW Radomsko | opłacono BM |
16 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Nordic Walking | NWPL/Luki Team | opłacono |
17 | Świerczyński Marcin | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
18 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
19 | Szadkowska Katarzyna | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
20 | Oset Sławomir | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
21 | Czernik Małgorzata | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
22 | Orlińska Anna | Łódź | Polska | Nordic Walking | Maszerujemy z Nogami w Chmurach | opłacono BM |
23 | Jasińska Joanna | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
24 | Volianska Svitlana | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
25 | Klimentii Liliia | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
26 | Chaikovska Iryna | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
27 | Sushynska Nonna | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
28 | Kyryliuk Viktoriia | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
29 | Kharchenko Yuliia | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
30 | Kurakina Iryna | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
31 | Borenko Iryna | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
32 | Baibak Svitlana | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
33 | Mezhakova Zinaida | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
34 | Telesnyuk Lyudmyla | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
35 | Matyskiewicz Małgorzata | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
36 | Varlamova Viktoriya | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
37 | Shurhina Liudmyla | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
38 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | nartorolki | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono |
39 | Pietrzak Halina | Pakość | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
40 | Olejniczak Bogna | Łódź | Polska | Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
41 | Shurhina Yuliia | Odessa | Ukraina | Nordic Walking | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono |
42 | Banaszkiewicz Arkadiusz | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
43 | Banaszkiewicz Sylwia | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele | opłacono BM |
44 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
45 | Tokarek Iwona | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
46 | Olczyk Jolanta | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
47 | Świąder Elżbieta | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
48 | Madaliński Tomasz | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
49 | Życińska Roksana | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
50 | Domański Łukasz | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
51 | Szperna Krzysztof | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
52 | Spalińska Judyta | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
53 | Owczarek Jolanta | Pabianice | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
54 | Ignasiak Dorota | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące piszczele | opłacono BM |
55 | Kunysz Renata | bełchatów | Polska | Rajd Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
56 | Garbowicz Tomasz | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
57 | Napierała Bogusław | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
58 | Figlus Ewa | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
59 | Bartosik Sylwia | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
60 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
61 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Nordic Walking | NWPL/Luki Team | opłacono BM |
62 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
63 | Wijas Anna | Łódź | Polska | Nordic Walking | Z Kijami Przez Życie | opłacono BM |
64 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM |
65 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | Nordic Walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM |
66 | Derek MONIKA | Łask | Polska | Jazda na rowerze | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
67 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
68 | Franczak Anna | Warszawa (Bemowo) | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
69 | Witczak Marta | Pabianice | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
70 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
71 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
72 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg | opłacono BM | |
73 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | Nordic Walking | Forma Na Piątkę NW | opłacono BM |
74 | Żelasko Łukasz | Bełchatów | Polska | Jazda na rowerze | opłacono | |
75 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
76 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono BM |
77 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | Rajd Nordic Walking | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | opłacono BM |
78 | Dzik Małgorzata | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Polska | Nordic Walking | NW i nie tylko na luzie i z uśmiechem | opłacono BM |
79 | Nowak Barbara | Kalisz | Polska | Jazda na rowerze | Kalisia Nordic Team | opłacono BM |
80 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
81 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono BM |
Wyświetleń: 7990