Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | Bieg 10 km kobiet | ||
2 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | Bieg 10 km kobiet | Team Kopeć | opłacono |
3 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg 10 km kobiet | opłacono | |
4 | Bębeniec Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 10 km kobiet | TiM Małego | |
5 | Tereszkiewicz Joanna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km kobiet | opłacono | |
6 | Mikiewicz-Łapińska Paulina Mikiewicz-Łapińska | Sobolewo | Polska | Bieg 10 km kobiet | opłacono | |
7 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 10 km kobiet | Vege Runners | opłacono |
8 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg 10 km kobiet | KS Podlasie Białystok | opłacono |
9 | Cichowska Joanna | Ostródq | Polska | Bieg 10 km kobiet | ||
10 | Pszeniczna Joanna Pszeniczna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km kobiet | Vege Runners | |
11 | Zawadzka Elżbieta | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 10 km kobiet | Tim Małego | opłacono |
12 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Bieg 10 km kobiet | Dąbrowski TEAM | opłacono |
13 | Ciołko Sylwia | Kozińce | Polska | Bieg 10 km kobiet | OSP Kozińce | opłacono |
14 | sokołowski Rafael | suwałki | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | opłacono |
15 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
16 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | ||
17 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono |
18 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | 200 Procent Tętna Triathlon | opłacono |
19 | Dardziński Przemysław | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
20 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Biegam na luzie. | opłacono |
21 | Ciborowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
22 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
23 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Nadaktywni | opłacono |
24 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Białystok Biega TEAM / 3t | opłacono |
25 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Ducla Academy Warszawa | |
26 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | ||
27 | Kaczyński Alek | Łapy | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | ||
28 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
29 | Horaczy Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
30 | Zawadzki Robert | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Tim Małego | opłacono |
31 | Godebski Przemysław | Białystok | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
32 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | TiM Małego | opłacono |
33 | ZIÓŁKOWSKI Jacek | WARSZAWA | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
34 | Camlet Sylwester | Łomża | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Grygo Team | opłacono |
35 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
36 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
37 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
38 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
39 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
40 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
41 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
42 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | GPN | opłacono |
43 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
44 | Krzyżanowski Karol | Sołki | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
45 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | OSP POGRODZIE | |
46 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Maratonka Grajewo | opłacono |
47 | Leończuk Andrzej | BIALYSTOK | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
48 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
49 | Golenko Łukasz | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | opłacono | |
50 | Domoradzki Robert | Łomża | Polska | Bieg 10 km mężczyzn | Grygo Team | opłacono |
51 | TEREBUN EDWARD | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg 2,5 km | ||
52 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | Bieg 2,5 km | KOLNO BIEGA | opłacono |
53 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg 2,5 km | ||
54 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg 2,5 km | Pędziwiatr Białystok | |
55 | Mikiewicz-Łapińska Paulina Mikiewicz-Łapińska | Sobolewo | Polska | Bieg 2,5 km | opłacono | |
56 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg 2,5 km | KS Podlasie Białystok | |
57 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | Bieg 2,5 km | Białystok | opłacono |
58 | Jelska Justyna | Wasilówka | Polska | Bieg 2,5 km | KS Podlasie Białystok | opłacono |
59 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg 2,5 km | OSP POGRODZIE | |
60 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | Bieg 2,5 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
61 | Szorc Monika | Białystok | Polska | Bieg 2,5 km | Nadleśnictwo Knyszyn | opłacono |
62 | Camlet Anna | Łomża | Bieg 2,5 km | Grygo Team | opłacono | |
63 | Ciolko Sylwia | Kozińce | Polska | Bieg 2,5 km | OSP Kozińce | opłacono |
64 | Godebska Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
65 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg 5 km | Wygoda fitness | |
66 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | Bieg 5 km | ||
67 | Jelski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg 5 km | 3T BIAŁYSTOK | |
68 | Myrcha Monika | Bialystok | Polska | Bieg 5 km | ||
69 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Bieg 5 km | ||
70 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Palę Wrotki | opłacono |
71 | Łada Adrian | Ostrołęka | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
72 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg 5 km | Team Kopeć | opłacono |
73 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | Bieg 5 km | Grygo Team | |
74 | Klimowicz Paulina | Kolno | Polska | Bieg 5 km | KOLNO BIEGA | opłacono |
75 | Roszko Joanna | Mońki | Polska | Bieg 5 km | Mońki | |
76 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg 5 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
77 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg 5 km | Mani@na | opłacono |
78 | Dawidziuk Maciej | Ruda | Polska | Bieg 5 km | Nadleśnictwo Knyszyn | opłacono |
79 | Dardzińska Sandra | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
80 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | Bieg 5 km | Maratonka Grajewo-Ełk | |
81 | Pleban Marek | Łomża | Polska | Bieg 5 km | Grygo Team | opłacono |
82 | Elster Adam | Łomża | Polska | Bieg 5 km | Grygo Team | opłacono |
83 | Hoffman Marek | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
84 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg 5 km | KS Podlasie Białystok | opłacono |
85 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Bieg 5 km | LA OSiR Gołdap |
Wyświetleń: 7609