Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg/Nordic Walking: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
2 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
3 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
4 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | First Malbork Team | Bieg | opłacono on-line |
5 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
6 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Karaś | Bieg | opłacono on-line |
7 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
8 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
9 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Elite Team | Nordic Walking | |
10 | Terebecki Kamil | Stary folwark | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
11 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
12 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
13 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | drużyna szpiku | Bieg | opłacono on-line |
14 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Waniewski Coaching | Bieg | opłacono on-line |
15 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
16 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | Bieg | opłacono on-line |
17 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
18 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
19 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
20 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
21 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | WiśniaTeam | Nordic Walking | |
22 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | |
23 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
24 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Dolores kijes | Nordic Walking | opłacono on-line |
25 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Biegaj z Bartkiem | Bieg | opłacono on-line |
26 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
27 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta running team | Bieg | opłacono on-line |
28 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line |
29 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | ||
30 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Active Malbork | Bieg | opłacono on-line |
31 | Nowogrodzka Ewa | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
32 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Hania i Zosia | Nordic Walking | |
33 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | OSP POGRODZIE | Nordic Walking | |
34 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Godlewski Runners | Bieg | opłacono on-line |
35 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Polipack Team Gwe | Nordic Walking | |
36 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Deaf | Nordic Walking | |
37 | Weisner Monika | Benowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
38 | Olszewska Maria | Benowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
39 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
40 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | kijowy folk | Bieg | opłacono on-line |
41 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
42 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Piękny | Bieg | opłacono on-line |
43 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Aktywni Kociewiacy | Bieg | opłacono on-line |
44 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
45 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
46 | Zima Jan | Minięta | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | Bieg | opłacono on-line |
47 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | AMATOR | Bieg | |
48 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | ||
49 | Jezierska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
50 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
51 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line |
52 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | Bieg | opłacono on-line |
53 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Niezrzeszony | Bieg | opłacono on-line |
54 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
55 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | MiłoRUN | Bieg | opłacono on-line |
56 | Bacławska Agnieszka | Lelis | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
57 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Husaria Race Team | Bieg | opłacono on-line |
58 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nessi Time Żukowo | Nordic Walking | |
59 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor team gmina Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line |
60 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Wtorkowy Trening | Bieg | opłacono on-line |
61 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
62 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line |
63 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
64 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line |
65 | Ostrowska Izabela | Barcice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
66 | Knabe Iwona | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
67 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | ROCK70RUNNER | Bieg | opłacono on-line |
68 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
69 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
70 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
71 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
72 | Cap Dorota | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
73 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
74 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
75 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
76 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
77 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
78 | Wolf Magdalena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
79 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Olbrzyma | Bieg | opłacono on-line |
80 | Tuński Jacek | Elbląg | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
81 | Nowak Janusz | KOLINCZ | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | KKB STAROGARD GDAŃSKI | Bieg | opłacono |
82 | Bochon Dominika | Stary Targ kątki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | ||
83 | Suliński Darek | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
84 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
85 | JUŚCIŃSKI LUKASZ | MALBORK | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | 22 BLT | Bieg | opłacono on-line |
86 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
87 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | PIES ICH GANIAŁ | Bieg | opłacono on-line |
88 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | PIES ICH GANIAŁ | Bieg | opłacono on-line |
89 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Red Dragons | Bieg | |
90 | Wisniewska Ewa | Sadlinki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
91 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line |
92 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
93 | Strzelecka Paulina Strzelecka | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
94 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
95 | Gasior Pawel | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
96 | Poźniak Sylwia | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
97 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono | |
98 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Pierścienia | Bieg | opłacono on-line |
99 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | |
100 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Żarta Wataha | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14360