V SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg/Nordic Walking: Do zapłaty
1 Ostrowska Izabela Barcice Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Piękny Bieg opłacono on-line
3 Weisner Monika Benowo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
4 Olszewska Maria Benowo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
5 Weisner Barbara Benowo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
6 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg opłacono on-line
7 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy DKS Dzierzgoń Bieg opłacono on-line
8 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy DKS Dzierzgoń Bieg opłacono on-line
9 Matlewska Marzena Elblag Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Drużyna Pierścienia Bieg opłacono on-line
10 Ślęzak Adam Elbląg Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy OSP POGRODZIE Nordic Walking
11 Tuński Jacek Elbląg Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
12 Szarko Maciej Elbląg Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Biegaj z Bartkiem Bieg opłacono on-line
13 Mikowski Mariusz Elbląg Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Team Karaś Bieg opłacono on-line
14 Fałkowski Jarosław Gardeja Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Gmina Gardeja Biega Bieg opłacono on-line
15 Olińska Marzena Gardeja Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Gmina Gardeja Biega Bieg
16 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Gmina Gardeja Biega Bieg opłacono on-line
17 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Wataha Łączy Nas Bieganie Bieg
18 Bratko Anna Gdańsk Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
19 Bratko Marcin Gdańsk Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
20 Głodowski Michał Gdańsk Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
21 Towarnicka Izabela Gdynia Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Team Deaf Nordic Walking
22 Przybylska Aleksandra Gdynia Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Elite Team Nordic Walking
23 Dubiel Piotr Gniszewo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
24 Dubiel Marzena Gniszewo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
25 Rudzka Beata Gniszewo Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
26 Laskowski Ireneusz Grodziec Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
27 Sznycer Sebastian Gronowo Elbląskie Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
28 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
29 Tobolska Grażyna Grudziądz Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Wtorkowy Trening Bieg opłacono on-line
30 Łucka Anna Grudziądz Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
31 Łucki Mirosław Grudziądz Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
32 Trukawka Tadeusz Janowo12 Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono
33 Kawski Bartłomiej Kisielice Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Bieg opłacono on-line
34 Kucharczyk Adam Kmiecin Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Błękitni Kmiecin Bieg opłacono
35 Wołoszyn Radosław Kmiecin Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Błękitni Kmiecin Bieg opłacono on-line
36 Schramke Maciej Kokoszkowy Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Red Dragons Bieg
37 Nowak Janusz KOLINCZ Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy KKB STAROGARD GDAŃSKI Bieg opłacono
38 Skorek arkadiusz Kończewice Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy MiłoRUN Bieg opłacono on-line
39 Hinc Stanisław Kowale Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Żarta Wataha Bieg opłacono on-line
40 Hinc Aldona Kowale Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Żarta Wataha Bieg opłacono on-line
41 Wolf Magdalena Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
42 Gostkiewicz Maciej Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy UMKS Kwidzyn Bieg opłacono on-line
43 Gostkiewicz Marzena Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
44 Poźniak Sylwia Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
45 Balmas Piotr Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Traktor Team Gmina Kwidzyn Bieg opłacono on-line
46 Klepacz Adam Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
47 Olszewska Magdalena Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
48 Małkowski Mateusz Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Gmina Gardeja Biega Bieg
49 Kogut Piotr Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Gmina Gardeja Biega Bieg
50 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
51 Świtała Roman Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy AMATOR Bieg
52 Kosiorowska Irena Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking
53 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
54 Samp Michał Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
55 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
56 Kulczyk Izabela Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg
57 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
58 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy drużyna szpiku Bieg opłacono on-line
59 Przybyła Dawid Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Traktor Team Gmina Kwidzyn Bieg
60 Sławińska Monika Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
61 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
62 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Dolores kijes Nordic Walking opłacono on-line
63 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Kwidzyn Biega Bieg opłacono on-line
64 Urban Henryk Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy ROCK70RUNNER Bieg opłacono on-line
65 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
66 Knabe Iwona Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
67 Dębski Tomasz Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg
68 Nowogrodzka Ewa Kwidzyn Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
69 Dąbrowski Stanisław Laskowice Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Husaria Race Team Bieg opłacono on-line
70 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
71 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
72 Bacławska Agnieszka Lelis Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
73 Tumiłowicz Jerzy Licze Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Traktor team gmina Kwidzyn Bieg opłacono on-line
74 Sieniek Krzysztof Licze Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
75 Tumiłowicz Monika Licze Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
76 Kozłowski Dariusz Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
77 Kozłowska Anna Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
78 Strzelecka Paulina Strzelecka Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
79 Stolarów Agnieszka Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta running team Bieg opłacono on-line
80 Jezierska Anna Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
81 sojka zbigniew malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy MUZEUM ZAMKOWE MALBORK Bieg opłacono on-line
82 godlewski łukasz malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Godlewski Runners Bieg opłacono on-line
83 Wąsik Grzegorz Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
84 Markowicz Paulina Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
85 Partyka Robert Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Muzeum Zamkowe Malbork Bieg opłacono on-line
86 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy kijowy folk Bieg opłacono on-line
87 JUŚCIŃSKI LUKASZ MALBORK Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy 22 BLT Bieg opłacono on-line
88 Gorczyńska Anna Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono on-line
89 wiśniewski maciej malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy WiśniaTeam Nordic Walking
90 Bieńkowski Dawid Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy First Malbork Team Bieg opłacono on-line
91 Oliński Wojciech Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Active Malbork Bieg opłacono on-line
92 Kozłowska Aleksandra Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
93 Kozłowski Patryk Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line
94 Wąsik Małgorzata Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Waniewski Coaching Bieg opłacono on-line
95 Ananiew Agnieszka Malbork Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking opłacono
96 Zima Jan Minięta Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg opłacono on-line
97 Soroka Teresa Pasłęk Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Nordic Walking Pasłęk Nordic Walking opłacono on-line
98 Skrajda Szymon Pawlice Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Niezrzeszony Bieg opłacono on-line
99 Skweres Adriana Pelplin Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Team Hania i Zosia Nordic Walking
100 Boschke Magdalena Pelplin Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy Bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 11302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ