Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg/Nordic Walking: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono | |
2 | Bacławska Agnieszka | Lelis | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
3 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line |
4 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line |
5 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | Bieg | opłacono on-line |
6 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||
7 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | First Malbork Team | Bieg | opłacono on-line |
8 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
9 | Bochon Dominika | Stary Targ kątki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | ||
10 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | Bieg | opłacono on-line |
11 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
12 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
13 | Bratko Marcin | Gdańsk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
14 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
15 | Cap Dorota | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
16 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
17 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RKS Rumia | Bieg | opłacono on-line |
18 | Czerwiec Michał | Rumia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
19 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Husaria Race Team | Bieg | opłacono on-line |
20 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | ||
21 | Dubiel Marzena | Gniszewo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
22 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
23 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line |
24 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
25 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
26 | Gasior Pawel | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
27 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Wataha Łączy Nas Bieganie | Bieg | |
28 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Godlewski Runners | Bieg | opłacono on-line |
29 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | Gostkiewicz Maciej | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | UMKS Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line |
31 | Gostkiewicz Marzena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
32 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
33 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
34 | Hinc Aldona | Kowale | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Żarta Wataha | Bieg | opłacono on-line |
35 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nessi Time Żukowo | Nordic Walking | |
36 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Żarta Wataha | Bieg | opłacono on-line |
37 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line |
38 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line |
39 | Jezierska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
40 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
41 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
42 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
43 | JUŚCIŃSKI LUKASZ | MALBORK | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | 22 BLT | Bieg | opłacono on-line |
44 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | Bieg | opłacono on-line |
45 | Kamińska Beata | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kolonia Prabuty | Bieg | |
46 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
47 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Dolores kijes | Nordic Walking | opłacono on-line |
48 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | Bieg | opłacono on-line |
49 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
50 | Knabe Iwona | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
51 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
52 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
53 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | ||
54 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
55 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
56 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | drużyna szpiku | Bieg | opłacono on-line |
57 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
58 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
59 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
60 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
61 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
62 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Błękitni Kmiecin | Bieg | opłacono |
63 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | |
64 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
65 | Laskowski Ireneusz | Grodziec | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
66 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Piękny | Bieg | opłacono on-line |
67 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS Dzierzgoń | Bieg | opłacono on-line |
68 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Aktywni Kociewiacy | Bieg | opłacono on-line |
69 | Maraszek Mirek | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
70 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
71 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Pierścienia | Bieg | opłacono on-line |
72 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
73 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Karaś | Bieg | opłacono on-line |
74 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line |
75 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
76 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Olbrzyma | Bieg | opłacono on-line |
77 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Samrun Stg | Bieg | opłacono on-line |
78 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Samrun Stg | Bieg | opłacono on-line |
79 | Nowak Janusz | KOLINCZ | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | KKB STAROGARD GDAŃSKI | Bieg | opłacono |
80 | Nowogrodzka Ewa | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
81 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | |
82 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Active Malbork | Bieg | opłacono on-line |
83 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
84 | Olszewska Maria | Benowo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
85 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line |
86 | Ostrowska Izabela | Barcice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
87 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Muzeum Zamkowe Malbork | Bieg | opłacono on-line |
88 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
89 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | ||
90 | Poźniak Sylwia | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
91 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Elite Team | Nordic Walking | |
92 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | |
93 | Rudzka Beata | Gniszewo | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | |
94 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
95 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
96 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Red Dragons | Bieg | |
97 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
98 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | |
99 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | MiłoRUN | Bieg | opłacono on-line |
100 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Niezrzeszony | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14362