Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Bieg/Nordic Walking: | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Sławomir Kamiński fizjoterapeuta running team | |||||||||
1 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta running team | Bieg | opłacono on-line | |||
22 BLT | |||||||||
2 | JUŚCIŃSKI LUKASZ | MALBORK | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | 22 BLT | Bieg | opłacono on-line | |||
AMATOR | |||||||||
3 | Świtała Roman | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | AMATOR | Bieg | ||||
Active Malbork | |||||||||
4 | Oliński Wojciech | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Active Malbork | Bieg | opłacono on-line | |||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
5 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Aktywni Kociewiacy | Bieg | opłacono on-line | |||
Biegaj z Bartkiem | |||||||||
6 | Szarko Maciej | Elbląg | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Biegaj z Bartkiem | Bieg | opłacono on-line | |||
BiegamBoLubię | |||||||||
7 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | BiegamBoLubię | Bieg | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
8 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | BigYellowFoot Adventure Team | Bieg | opłacono on-line | |||
Brak | |||||||||
9 | Ogórek Piotr | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Brak | Bieg | opłacono on-line | |||
Błękitni Kmiecin | |||||||||
10 | Wołoszyn Radosław | Kmiecin | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Błękitni Kmiecin | Bieg | opłacono on-line | |||
11 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Błękitni Kmiecin | Bieg | opłacono | |||
DKS Dzierzgoń | |||||||||
12 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS Dzierzgoń | Bieg | opłacono on-line | |||
13 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS Dzierzgoń | Bieg | opłacono on-line | |||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
14 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | Bieg | opłacono on-line | |||
15 | Zima Jan | Minięta | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | Bieg | opłacono on-line | |||
Dolores kijes | |||||||||
16 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Dolores kijes | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
17 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Olbrzyma | Bieg | opłacono on-line | |||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
18 | Matlewska Marzena | Elblag | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Drużyna Pierścienia | Bieg | opłacono on-line | |||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
19 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | Bieg | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
20 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Elite Team | Nordic Walking | ||||
First Malbork Team | |||||||||
21 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | First Malbork Team | Bieg | opłacono on-line | |||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
22 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
23 | Olińska Marzena | Gardeja | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | ||||
24 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | ||||
25 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
26 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
27 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Gmina Gardeja Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
Godlewski Runners | |||||||||
28 | godlewski łukasz | malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Godlewski Runners | Bieg | opłacono on-line | |||
Husaria Race Team | |||||||||
29 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Husaria Race Team | Bieg | opłacono on-line | |||
KKB STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
30 | Nowak Janusz | KOLINCZ | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | KKB STAROGARD GDAŃSKI | Bieg | opłacono | |||
Kolonia Prabuty | |||||||||
31 | Kamińska Beata | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kolonia Prabuty | Bieg | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
32 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | ||||
33 | Wolf Magdalena | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
34 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
35 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
36 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
37 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
38 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
39 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Kwidzyn Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
LKS ZANTYR | |||||||||
40 | Langmesser Regina | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR | Nordic Walking | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
41 | Kucio Aleksandra | SZtum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
42 | Stwfańska Helena | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
43 | Miętkowska Franciszka | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
44 | Jażwińska Czeslawa | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
45 | Olszewski Ryszard | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
46 | Ludwik Andrzej | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Bieg | ||||
47 | Malinowska Grażyna | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
48 | Malinowska Monika | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
49 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
50 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Bieg | ||||
51 | Grabowski Jacek | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
52 | Grabowska Bożena | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
53 | Piotrowski Lech | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Bieg | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
54 | Barańska Alicja | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Bieg | ||||
55 | Kulas Marcin | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Bieg | ||||
56 | Halik Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | Nordic Walking | ||||
LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM | |||||||||
57 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM | Bieg | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
58 | Giembicki Jan | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
59 | Gruszka Barbara | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | ||||
60 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
61 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
62 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
63 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
64 | Najda Mateusz | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
65 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
66 | Piotrowska Elwira | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | ||||
67 | Treć Leon | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
68 | Cebula Bogdan | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
69 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
70 | mazerski bartosz | sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
71 | duda tomasz | sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
72 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
73 | Sadowski Andrzej | Malbork | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
74 | Stępień Kinga | SZTUM | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
75 | Stępień Andrzej | sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
76 | LUDWIK Bartosz | SZTUM | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | opłacono on-line | |||
77 | LUDWIK Anita | SZTUM | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
78 | Markowski Kamil | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
79 | Kołpak Irena | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | ||||
80 | Łukomski Andrzej | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
81 | Mazerska Maria | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | ||||
82 | Podolski Mirosław | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Nordic Walking | ||||
83 | Pepliński Grzegorz | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
84 | Niemyjska Beata | Starocin | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | LKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
85 | sojka zbigniew | malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | Bieg | opłacono on-line | |||
MiłoRUN | |||||||||
86 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | MiłoRUN | Bieg | opłacono on-line | |||
Muzeum Zamkowe Malbork | |||||||||
87 | Partyka Robert | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Muzeum Zamkowe Malbork | Bieg | opłacono on-line | |||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
88 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nessi Time Żukowo | Nordic Walking | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
89 | markowicz piotr markowicz | sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Niezrzeszony | Bieg | opłacono on-line | |||
90 | Skrajda Szymon | Pawlice | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Niezrzeszony | Bieg | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
91 | Soroka Teresa | Pasłęk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking Pasłęk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
92 | Ślęzak Adam | Elbląg | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | OSP POGRODZIE | Nordic Walking | ||||
PIES ICH GANIAŁ | |||||||||
93 | Wysocka Alicja | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | PIES ICH GANIAŁ | Bieg | opłacono on-line | |||
94 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | PIES ICH GANIAŁ | Bieg | opłacono on-line | |||
Piękny | |||||||||
95 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Piękny | Bieg | opłacono on-line | |||
Polipack Team Gwe | |||||||||
96 | Toporek Rafał | Przodkowo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Polipack Team Gwe | Nordic Walking | ||||
RKS Rumia | |||||||||
97 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RKS Rumia | Bieg | opłacono on-line | |||
ROCK70RUNNER | |||||||||
98 | Urban Henryk | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | ROCK70RUNNER | Bieg | opłacono on-line | |||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
99 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line | |||
100 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | RUN SZEMBRUK | Bieg | opłacono on-line | |||
Rakowiec- Kwidzyn | |||||||||
101 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rakowiec- Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line | |||
Red Dragons | |||||||||
102 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Red Dragons | Bieg | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
103 | Maraszek Mirek | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
104 | Suliński Darek | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
105 | Milas Mariusz | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
106 | Cap Dorota | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
107 | Cap Tomasz | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
108 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
109 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
110 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Rozbiegany Susz | Bieg | opłacono on-line | |||
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
111 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | Bieg | opłacono on-line | |||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
112 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | Bieg | opłacono on-line | |||
Samrun Stg | |||||||||
113 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Samrun Stg | Bieg | opłacono on-line | |||
114 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Samrun Stg | Bieg | opłacono on-line | |||
Sztum Biega | |||||||||
115 | Chabowski Tomasz | sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztum Biega | Bieg | opłacono on-line | |||
Sztumskie Smoki | |||||||||
116 | Ewertowska Julia | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztumskie Smoki | Bieg | opłacono on-line | |||
TM Iron Triathlon Team | |||||||||
117 | Szot Dawid | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | TM Iron Triathlon Team | Bieg | opłacono on-line | |||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
118 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | Bieg | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
119 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Deaf | Nordic Walking | ||||
Team Hania i Zosia | |||||||||
120 | Skweres Adriana | Pelplin | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Hania i Zosia | Nordic Walking | ||||
Team Karaś | |||||||||
121 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Team Karaś | Bieg | opłacono on-line | |||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
122 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line | |||
123 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor Team Gmina Kwidzyn | Bieg | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
124 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Traktor team gmina Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line | |||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
125 | Gostkiewicz Maciej | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | UMKS Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line | |||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
126 | Sokół Paweł | Zduny | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Uniwersytet Gdański | Bieg | opłacono on-line | |||
Waniewski Coaching | |||||||||
127 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Waniewski Coaching | Bieg | opłacono on-line | |||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
128 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Wataha Łączy Nas Bieganie | Bieg | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
129 | wiśniewski maciej | malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | WiśniaTeam | Nordic Walking | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
130 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Wtorkowy Trening | Bieg | opłacono on-line | |||
ZANTYR LKS | |||||||||
131 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | ZANTYR LKS | Nordic Walking | ||||
132 | KOŁPAK JAN | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | ZANTYR LKS | Nordic Walking | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
133 | Spalk Krzysztof | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
134 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
135 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
136 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
137 | Sidorowicz Anna | Stogi | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
138 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
139 | Czerwiec Michał | Rumia | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
140 | Jesionkowski Michał | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
141 | Bratko Marcin | Gdańsk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
142 | Rudzka Beata | Gniszewo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
143 | Dubiel Marzena | Gniszewo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
144 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
145 | Bratko Anna | Gdańsk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
146 | Gostkiewicz Marzena | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
147 | Potuczko Marcin | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | |||||
148 | Głodowski Michał | Gdańsk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
149 | Turowicz Krzysztof | KWIDZYN | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
150 | Tumiłowicz Monika | Licze | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
151 | Laskowski Ireneusz | Grodziec | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
152 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
153 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
154 | Tyburski Igor | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | Bieg | |||||
155 | Tyburska Aniela | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
156 | Skurtys Dagmara | Reda | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | |||||
157 | Skurtys Cezary | REDA | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | |||||
158 | Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska | Sadlinki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
159 | Boschke Magdalena | Pelplin | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
160 | Sznycer Sebastian | Gronowo Elbląskie | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
161 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | |||||
162 | Ananiew Agnieszka | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono | ||||
163 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono | ||||
164 | Poźniak Sylwia | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
165 | Gasior Pawel | Susz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
166 | Gorczyńska Anna | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
167 | Strzelecka Paulina Strzelecka | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
168 | Wnuk Karolina | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
169 | Wnuk Jakub | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
170 | Krusiński Mirosław | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | |||||
171 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
172 | Wisniewska Ewa | Sadlinki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
173 | Gachewicz Milena | Szembruk | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
174 | Nickel krystyna | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
175 | Sieniek Krzysztof | Licze | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
176 | Bochon Dominika | Stary Targ kątki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | |||||
177 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
178 | Tuński Jacek | Elbląg | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
179 | Samp Michał | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
180 | Powierża Danuta | Sztumska Wieś | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
181 | Powierża Paweł | Sztumska Wieś | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
182 | Domrzalski Andrzej | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
183 | Domrzalaska Małgorzata | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
184 | Kozłowski Patryk | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
185 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
186 | Kozłowska Anna | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
187 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
188 | Knabe Iwona | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
189 | Ostrowska Izabela | Barcice | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
190 | Bacławska Agnieszka | Lelis | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
191 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
192 | Sielska Anna | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
193 | Jezierska Anna | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
194 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | |||||
195 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
196 | Szpalerska Mirosława | SZTUM | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
197 | DEMSKA HALINA | SZTUM | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | Nordic Walking | |||||
198 | Knitter Monika | Sztumska Wieś | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
199 | Tryba Zdzisław | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | Bieg | |||||
200 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
201 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
202 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
203 | Markowicz Paulina | Malbork | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
204 | Kopek Ireneusz | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
205 | Weisner Barbara | Benowo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
206 | Olszewska Maria | Benowo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
207 | Weisner Monika | Benowo | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
208 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
209 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
210 | Brodzińska Anna | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
211 | Kaczmarczyk Jarosław | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
212 | Kaczmarczyk Barbara | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
213 | Sałek Wioleta | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
214 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
215 | Banaszak Joanna | Sztumskie Pole | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
216 | Mazurkiewicz Szymon | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
217 | Nowogrodzka Ewa | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
218 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | Nordic Walking | |||||
219 | Rudzki Adam | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
220 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | |||||
221 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
222 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | |||||
223 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
224 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
225 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Bieg | opłacono on-line | ||||
226 | Koralewska Irena | Sadlinki | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
227 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
228 | Terebecki Kamil | Stary folwark | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
229 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
230 | Łucka Anna | Grudziądz | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
231 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
232 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Bieg | opłacono on-line | ||||
drużyna szpiku | |||||||||
233 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | drużyna szpiku | Bieg | opłacono on-line | |||
kijowy folk | |||||||||
234 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | kijowy folk | Bieg | opłacono on-line | |||
ŁKS Zantyr Sztum | |||||||||
235 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | ŁKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
236 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | ŁKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
237 | Najda Sławomir | Sztum | Członkowie klubu LKS "Zantyr" Sztum | ŁKS Zantyr Sztum | Bieg | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
238 | Hinc Aldona | Kowale | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Żarta Wataha | Bieg | opłacono on-line | |||
239 | Hinc Stanisław | Kowale | Uczestnicy biegu i marszu NW spoza Miasta i Gminy | Żarta Wataha | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14363