Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Nocny Jeleń 66km+
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 26 Kostuch Jan Garcz Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
2 49 Pobłocki Jan Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
3 59 Sypniewska Hanna Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
4 Pazda-Pozorska Małgorzata Kobylnica Nocny Jeleń 66km+ Poltarex
5 67 Wojtaszek Marcin Toruń Nocny Jeleń 66km+ Muchy na zębach opłacono
6 46 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
7 Davydov Denis Gdynia Nocny Jeleń 66km+
8 20 Karolak Ania Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Adrunaline opłacono
9 62 Szczepański Norman Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ Fit Garaż Słupsk opłacono
10 21 Karolak Joanna Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Fit Garaż Słupsk opłacono
11 15 Hryniewicka Monika Rumia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
12 Kruczyk Damian Kruczyk Pasym Nocny Jeleń 66km+ PSM
13 18 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
14 68 Zagalski Jakub Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
15 22 Klebba Mariusz Klebba Mrzezino Nocny Jeleń 66km+ Mrzezino opłacono on-line
16 33 Krzepkowski Radosław Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
17 4 Chwiłka Daniel Łochowo Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way TEAM opłacono on-line
18 57 Stasiński Adam Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
19 58 Strzelczyk Mariusz Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Projekt 1000up opłacono on-line
20 14 Hatłas Adam Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
21 Mazur Andrzej Bojano Nocny Jeleń 66km+ KKS SFORA BOJANO
22 25 Kopczyński Paweł Wierzbiczany Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
23 Agell Serramitjana Gerard Pineda de mar Nocny Jeleń 66km+ Amezti Mendi Elkartea
24 Ferenc Adrian Pisz Nocny Jeleń 66km+
25 48 Pietraszek Mirosław Konstancin Jeziorna Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
26 11 Grajczyk Piotr Bytów Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
27 34 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
28 Nalborski Miłosz Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice
29 Nalborska Lucyna Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice
30 41 Mosek Radosław Rosnowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
31 61 Szczepański Marcin Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
32 64 Walkiewicz Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
33 Kiezik Anna Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team
34 31 Kożyczkowski Marcin Mosty Nocny Jeleń 66km+ Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
35 66 Wlach Anna Wlach Gliwice Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
36 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Nocny Jeleń 66km+
37 17 Jastrząbek Agnieszka Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
38 28 Kowalczyk Maciej Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Refinitiv Running Team opłacono
39 42 Moskała Remigiusz warszawa Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
40 Szadłowski Dariusz Ciechocinek Nocny Jeleń 66km+
41 45 Oberlan-Maroń Joanna Toruń Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
42 Dreger Dariusz Wojcieszyce Nocny Jeleń 66km+
43 lewandowska marlena Toruń Nocny Jeleń 66km+ Podgórz Toruń
44 2 Będźkowski Marek Ostrołęka Nocny Jeleń 66km+ Siwy ultra Mors opłacono
45 Dembowski Mariusz Lidzbark Nocny Jeleń 66km+ H+H Polska
46 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Nocny Jeleń 66km+ KĘCKIE HARPAGANY
47 16 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Obstacle Center Team opłacono on-line
48 Kruszewski Filip Poznań Nocny Jeleń 66km+
49 23 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Nocny Jeleń 66km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
50 Skwierawski Grzegorz Pszczółki Nocny Jeleń 66km+
51 29 Kowalewski Jarosław Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
52 44 Niechoćko Agata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
53 8 Figarska Anna Sopot Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
54 60 Szczepaniak Piotr Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
55 53 Prowadzisz Arkadiusz Wybczyk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
56 30 Kowalewski Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ CRiIMTeam opłacono on-line
57 7 Falandysz Damian Pruszków Nocny Jeleń 66km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
58 12 Grundkowski Oskar Solec Kujawski Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
59 37 Kupis Marta Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są wolniejsi opłacono on-line
60 65 Witczak Jolanta Lusowo Nocny Jeleń 66km+ Tarnowo Podgórne poziom bliżej opłacono on-line
61 56 Reszke Filip Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ Biuro Ochrony Mustang opłacono on-line
62 63 Szczubiała Jakub Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
63 24 Kondratiuk Renata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
64 5 Cieśla Ela Reda Nocny Jeleń 66km+ Biegające Małżeństwo opłacono
65 40 Manias Michał Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
66 70 Zalewska Kamila Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ Straszyn Ultra Team opłacono on-line
67 43 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ Straszyn biega, SUT opłacono on-line
68 27 KOWAL Piotr Zabrze Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
69 39 Majchrzak Jacek Kościan Nocny Jeleń 66km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
70 50 Podczarska Izabela Kolbudy Nocny Jeleń 66km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
71 6 Dawidziuk Adrian Rumia Nocny Jeleń 66km+ Projekt 1000up opłacono on-line
72 32 Krause Dariusz Radlin Nocny Jeleń 66km+ Radlinioki w biegu opłacono on-line
73 52 Prętnik Dawid Rumia Nocny Jeleń 66km+ OSNiP WP/GONGO TEAM opłacono on-line
74 71 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Nocny Jeleń 66km+ Kundy Portowe opłacono on-line
75 Weiland Adrian Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners
76 Weiland Agnieszka Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners
77 51 Potoczek Andrzej Lichnowy Nocny Jeleń 66km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
78 36 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
79 69 Zając Piotr Rumia Nocny Jeleń 66km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
80 35 Kulczyk Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team opłacono on-line
81 3 Borówka Ryszard Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
82 19 Karczewski Grzegorz Hel Nocny Jeleń 66km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
83 47 Ossowski Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
84 54 Przywecki Lech Kościan Nocny Jeleń 66km+ ULTRA TRAIL Kościan opłacono on-line
85 38 Kuźniar Wojciech Rumia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team #projekt1000up opłacono on-line
86 Bork Łukasz Żuława Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha
87 Dudziński Przemysław Obłotne Nocny Jeleń 66km+ Lece Pendze
88 9 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
89 55 Ratajczak Konrad Rumia Nocny Jeleń 66km+ Trochę już biegam ;) opłacono on-line
90 13 Grzywacz Karol Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
91 1 Maliszewska Malwina Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way opłacono on-line


Wyświetleń: 23726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ