Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adidas Runners Warsaw | |||||||||
1 | 33 | Krzepkowski Radosław | Warszawa | Nocny Jeleń 66km+ | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | |||
Adrunaline | |||||||||
2 | 20 | Karolak Ania | Słupsk | Nocny Jeleń 66km+ | Adrunaline | opłacono | |||
Amezti Mendi Elkartea | |||||||||
3 | Agell Serramitjana Gerard | Pineda de mar | Nocny Jeleń 66km+ | Amezti Mendi Elkartea | |||||
Biegające Małżeństwo | |||||||||
4 | 5 | Cieśla Ela | Reda | Nocny Jeleń 66km+ | Biegające Małżeństwo | opłacono | |||
Biegający Rodzice | |||||||||
5 | Nalborski Miłosz | Pelplin | Nocny Jeleń 66km+ | Biegający Rodzice | |||||
6 | Nalborska Lucyna | Pelplin | Nocny Jeleń 66km+ | Biegający Rodzice | |||||
Biuro Ochrony Mustang | |||||||||
7 | 56 | Reszke Filip | Wejherowo | Nocny Jeleń 66km+ | Biuro Ochrony Mustang | opłacono on-line | |||
CRiIMTeam | |||||||||
8 | 30 | Kowalewski Marcin | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | CRiIMTeam | opłacono on-line | |||
EVErRUN | |||||||||
9 | 61 | Szczepański Marcin | Łódź | Nocny Jeleń 66km+ | EVErRUN | opłacono on-line | |||
EVErRUN | |||||||||
10 | 17 | Jastrząbek Agnieszka | Łódź | Nocny Jeleń 66km+ | EVErRUN | opłacono on-line | |||
Fit Garaż Słupsk | |||||||||
11 | 62 | Szczepański Norman | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | Fit Garaż Słupsk | opłacono | |||
12 | 21 | Karolak Joanna | Słupsk | Nocny Jeleń 66km+ | Fit Garaż Słupsk | opłacono | |||
Forever Young Łódź | |||||||||
13 | 23 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Nocny Jeleń 66km+ | Forever Young Łódź | opłacono on-line | |||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
14 | Bork Łukasz | Żuława | Nocny Jeleń 66km+ | Grupa Druha Borucha | |||||
H+H Polska | |||||||||
15 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Nocny Jeleń 66km+ | H+H Polska | |||||
KKS SFORA BOJANO | |||||||||
16 | Mazur Andrzej | Bojano | Nocny Jeleń 66km+ | KKS SFORA BOJANO | |||||
KOLBUDY TEAM | |||||||||
17 | 50 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Nocny Jeleń 66km+ | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line | |||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
18 | 31 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Nocny Jeleń 66km+ | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
Kościan Team Ultra | |||||||||
19 | 39 | Majchrzak Jacek | Kościan | Nocny Jeleń 66km+ | Kościan Team Ultra | opłacono on-line | |||
Kundy Portowe | |||||||||
20 | 71 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Nocny Jeleń 66km+ | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
KĘCKIE HARPAGANY | |||||||||
21 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Nocny Jeleń 66km+ | KĘCKIE HARPAGANY | |||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
22 | 19 | Karczewski Grzegorz | Hel | Nocny Jeleń 66km+ | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | |||
Lece Pendze | |||||||||
23 | Dudziński Przemysław | Obłotne | Nocny Jeleń 66km+ | Lece Pendze | |||||
Mrzezino | |||||||||
24 | 22 | Klebba Mariusz Klebba | Mrzezino | Nocny Jeleń 66km+ | Mrzezino | opłacono on-line | |||
Muchy na zębach | |||||||||
25 | 67 | Wojtaszek Marcin | Toruń | Nocny Jeleń 66km+ | Muchy na zębach | opłacono | |||
Night Wolves Ultra Runners | |||||||||
26 | Weiland Adrian | Słupsk | Nocny Jeleń 66km+ | Night Wolves Ultra Runners | |||||
27 | Weiland Agnieszka | Słupsk | Nocny Jeleń 66km+ | Night Wolves Ultra Runners | |||||
OSNiP WP/GONGO TEAM | |||||||||
28 | 52 | Prętnik Dawid | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | OSNiP WP/GONGO TEAM | opłacono on-line | |||
Obstacle Center Team | |||||||||
29 | 16 | Januszewski Andrzej | Warszawa | Nocny Jeleń 66km+ | Obstacle Center Team | opłacono on-line | |||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | |||||||||
30 | 51 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Nocny Jeleń 66km+ | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | |||
PSM | |||||||||
31 | Kruczyk Damian Kruczyk | Pasym | Nocny Jeleń 66km+ | PSM | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
32 | 69 | Zając Piotr | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
Podgórz Toruń | |||||||||
33 | lewandowska marlena | Toruń | Nocny Jeleń 66km+ | Podgórz Toruń | |||||
Poltarex | |||||||||
34 | Pazda-Pozorska Małgorzata | Kobylnica | Nocny Jeleń 66km+ | Poltarex | |||||
Projekt 1000up | |||||||||
35 | 58 | Strzelczyk Mariusz | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | Projekt 1000up | opłacono on-line | |||
36 | 6 | Dawidziuk Adrian | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | Projekt 1000up | opłacono on-line | |||
Radlinioki w biegu | |||||||||
37 | 32 | Krause Dariusz | Radlin | Nocny Jeleń 66km+ | Radlinioki w biegu | opłacono on-line | |||
Refinitiv Running Team | |||||||||
38 | 28 | Kowalczyk Maciej | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | Refinitiv Running Team | opłacono | |||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
39 | 40 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Nocny Jeleń 66km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
40 | 36 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Nocny Jeleń 66km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
Siwy ultra Mors | |||||||||
41 | 2 | Będźkowski Marek | Ostrołęka | Nocny Jeleń 66km+ | Siwy ultra Mors | opłacono | |||
Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | |||||||||
42 | 49 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | opłacono | |||
43 | 59 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | opłacono | |||
Straszyn Ultra Team | |||||||||
44 | 70 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Nocny Jeleń 66km+ | Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
45 | 43 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Nocny Jeleń 66km+ | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi | |||||||||
46 | 60 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Nocny Jeleń 66km+ | Są Wolniejsi | opłacono on-line | |||
Są wolniejsi | |||||||||
47 | 37 | Kupis Marta | Olsztyn | Nocny Jeleń 66km+ | Są wolniejsi | opłacono on-line | |||
Tarnowo Podgórne poziom bliżej | |||||||||
48 | 65 | Witczak Jolanta | Lusowo | Nocny Jeleń 66km+ | Tarnowo Podgórne poziom bliżej | opłacono on-line | |||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
49 | 55 | Ratajczak Konrad | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line | |||
ULTRA TRAIL Kościan | |||||||||
50 | 54 | Przywecki Lech | Kościan | Nocny Jeleń 66km+ | ULTRA TRAIL Kościan | opłacono on-line | |||
Ultra Way | |||||||||
51 | 1 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | Ultra Way | opłacono on-line | |||
Ultra Way TEAM | |||||||||
52 | 4 | Chwiłka Daniel | Łochowo | Nocny Jeleń 66km+ | Ultra Way TEAM | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
53 | Kiezik Anna | Olsztyn | Nocny Jeleń 66km+ | Ultra Way Team | |||||
54 | 35 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team #projekt1000up | |||||||||
55 | 38 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | Ultra Way Team #projekt1000up | opłacono on-line | |||
WPRunning Pruszków | |||||||||
56 | 7 | Falandysz Damian | Pruszków | Nocny Jeleń 66km+ | WPRunning Pruszków | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | 26 | Kostuch Jan | Garcz | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
58 | 46 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
59 | Davydov Denis | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
60 | 15 | Hryniewicka Monika | Rumia | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
61 | 18 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
62 | 68 | Zagalski Jakub | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
63 | 57 | Stasiński Adam | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
64 | 14 | Hatłas Adam | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
65 | 25 | Kopczyński Paweł | Wierzbiczany | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
66 | Ferenc Adrian | Pisz | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
67 | 48 | Pietraszek Mirosław | Konstancin Jeziorna | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
68 | 11 | Grajczyk Piotr | Bytów | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
69 | 34 | Krzykanowski Marcin | Bydgoszcz | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
70 | 41 | Mosek Radosław | Rosnowo | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
71 | 64 | Walkiewicz Maciej | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
72 | 66 | Wlach Anna Wlach | Gliwice | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
73 | Kardyś Aleksy | Chorzów-Miasto | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
74 | 42 | Moskała Remigiusz | warszawa | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
75 | Szadłowski Dariusz | Ciechocinek | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
76 | 45 | Oberlan-Maroń Joanna | Toruń | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
77 | Dreger Dariusz | Wojcieszyce | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
78 | Kruszewski Filip | Poznań | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
79 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | Nocny Jeleń 66km+ | ||||||
80 | 29 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
81 | 44 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
82 | 8 | Figarska Anna | Sopot | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
83 | 53 | Prowadzisz Arkadiusz | Wybczyk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
84 | 12 | Grundkowski Oskar | Solec Kujawski | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
85 | 63 | Szczubiała Jakub | Wejherowo | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
86 | 24 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
87 | 27 | KOWAL Piotr | Zabrze | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
88 | 3 | Borówka Ryszard | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
89 | 47 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
90 | 9 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line | ||||
91 | 13 | Grzywacz Karol | Gdynia | Nocny Jeleń 66km+ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 31166