Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Tropem Rysia 42km+
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mojsak Aron Gdynia Tropem Rysia 42km+
2 117 Hinc Janusz Gdynia Tropem Rysia 42km+ Gemini Team opłacono on-line
3 152 Osip Piotr Szczecinek Tropem Rysia 42km+ 100% Vegan opłacono on-line
4 Jankowska Barbara Poznań Tropem Rysia 42km+
5 Redis Agata Osielsko Tropem Rysia 42km+
6 162 Redko Oleksandr Charkow Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
7 149 Michalik Piotr Dąbrowa Tropem Rysia 42km+ Biegun OCR opłacono on-line
8 156 Polański Paweł Gdańsk Tropem Rysia 42km+ #KASZANIENAMOKA opłacono on-line
9 116 Herman Krystiana Wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
10 Szczublewski Martin Kamień Rymański Tropem Rysia 42km+ Monar Kamień Rymański
11 147 Mazurek Michał Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Faber Team opłacono on-line
12 Ciesielski Witold Gdańsk Tropem Rysia 42km+
13 151 Obert Paweł Damnica Tropem Rysia 42km+ P.O.Lska opłacono on-line
14 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Tropem Rysia 42km+ Poltarex
15 Świtońska Aleksandra Gdynia Tropem Rysia 42km+
16 154 Pallach Piotr Wejherowo Tropem Rysia 42km+ Nocny Turysta opłacono on-line
17 123 Kamiński Bartosz Rumia Tropem Rysia 42km+ 100% Vegan opłacono on-line
18 125 Kąkol Sławomir Reda Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
19 163 Rożyk Krzysztof Gdynia Tropem Rysia 42km+ OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono on-line
20 144 Marczuk Marta Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
21 102 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia Tropem Rysia 42km+ Ultra Żółwik opłacono on-line
22 172 Smółkowski Marcin Rumia Tropem Rysia 42km+ Projekt 1000up opłacono on-line
23 120 Jakubowski Zbigniew Gościcino Tropem Rysia 42km+ MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
24 119 Jakubiec Aleksandra Gdynia Tropem Rysia 42km+ Navimart Run / Mamy To opłacono on-line
25 133 Kubiak Jagoda Wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
26 134 kubiak karolina WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
27 111 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
28 Wroblewski Adrian Borkowo Tropem Rysia 42km+ alesport.pl
29 101 Andrószowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ summit28.pl opłacono on-line
30 Litwin Barbara Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk
31 186 Żak Oliwia Jastrzębie Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
32 Nizioł Marian Piaseczno Tropem Rysia 42km+
33 182 Wojtasik Marta Katowice Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
34 173 Soboczyńska Justyna Gdynia Tropem Rysia 42km+ Nordea Running Team opłacono
35 171 Słomkowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
36 106 Damps Katarzyna Skrzeszewo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
37 114 Gorzkowski Paweł Dębnica Kaszubska Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
38 130 Kosicka Iwona Słupsk Tropem Rysia 42km+ Stopa Słupsk opłacono on-line
39 124 Kańtoch Weronika Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / Team Kreft opłacono on-line
40 127 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Tropem Rysia 42km+ #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM opłacono on-line
41 Bulikowski Paweł Szczecin Tropem Rysia 42km+
42 110 Franche Julien Gdansk Tropem Rysia 42km+ opłacono
43 122 Jaworowicz Dobrochna Konstancin Jeziorna Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
44 141 Lenart Iwona Konstancin-Jeziorna Tropem Rysia 42km+ KS Pegaz Piaseczno opłacono on-line
45 121 Jarosz-Piwońska Aldona Jarosz-Piwońska Góra Kalwaria Tropem Rysia 42km+ Aldona_and_Run opłacono on-line
46 180 Włazałek Natalia pilawa Tropem Rysia 42km+ AdidasRunnersWarsaw opłacono on-line
47 143 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew opłacono on-line
48 113 Głowacki Rafał Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
49 184 Zeszutek Natalia Gdynia Tropem Rysia 42km+ Complexsports opłacono on-line
50 Maj Magdalena Warszawa Tropem Rysia 42km+
51 170 Skorupski Robert Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
52 103 Buszmann Tomasz Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda opłacono on-line
53 164 Różek Dawid Śliwice Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
54 Golec Tomasz GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ Bari Team
55 140 Lenarciak Marek Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
56 104 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
57 132 Krajniak Jarosław Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ Wolf Team opłacono on-line
58 109 Ewald Karolina Zielonka Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
59 160 Pusdrowski Michał Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono
60 131 Kotowski Marek Olsztyn Tropem Rysia 42km+ Kriss Coaching opłacono on-line
61 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Tropem Rysia 42km+
62 181 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
63 118 Inglot Michal Gdansk Tropem Rysia 42km+ Nordea Running Team opłacono
64 Augustyniak Mariusz Susz Tropem Rysia 42km+ Crossfit Team Susz
65 158 Przytarska Edyta Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
66 107 Drankiewicz Robert Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska TEAM opłacono on-line
67 139 Lebiedzińska Angelika Reda Tropem Rysia 42km+ Biegacze Świnoujście opłacono on-line
68 136 Kukla Maciej Chorzów Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
69 Leśny Kacper Działdowo Tropem Rysia 42km+
70 105 Czoska Przemysław Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
71 126 Kłos Aneta Poznań Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
72 157 Porwit Aleksandra Wola Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
73 146 Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka Tropem Rysia 42km+ Rawa Tim Zawsze Slim opłacono on-line
74 159 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
75 Mrotek Katarzyna Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ On The Move
76 153 Ossowska Monika Rumia Tropem Rysia 42km+ Runeda opłacono on-line
77 129 Kołosowski Piotr Warszawa Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
78 167 Rzezak Aleksandra Reda Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
79 Gładkowski Grzegorz Gowino Tropem Rysia 42km+ BigYellowFoot Adventure team
80 161 Rajkowski Damian Pogórze Tropem Rysia 42km+ NAVA RUNNING TEAM opłacono on-line
81 138 Kwiatkowski Michał wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
82 177 Tomaszewski Mariusz Lipnica Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
83 108 Dydymski Krzysztof RUMIA Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
84 165 Rudźko Wojciech Wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
85 Wilgat Adam Ząbki / Siemiatycze Tropem Rysia 42km+ Warsaw Run Club
86 166 Rybiński Andrzej Sokołów Podlaski Tropem Rysia 42km+ Pędzące Leniwce opłacono on-line
87 128 Kohnke Tomasz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ BBL Gdańsk opłacono on-line
88 183 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Tropem Rysia 42km+ Projekt 1000up opłacono on-line
89 112 Gessner Weronika Piaseczno Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
90 115 Górniak Jarosław Pogórze Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
91 142 Leyk Daniel Luzino Tropem Rysia 42km+ LEYK Team opłacono on-line
92 179 Witkowska Beata Gdańsk Tropem Rysia 42km+ #kaszanienamoka opłacono on-line
93 168 Siewert Marek Tuchom Tropem Rysia 42km+ Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
94 169 Sikorska Agnieszka Gdynia Tropem Rysia 42km+ Bez klubu opłacono on-line
95 174 SUŁEK Aldona WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ ZOELLER TECH opłacono on-line
96 135 Küchler Paweł Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
97 175 Szreder Marcin Luzino Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
98 145 Markowski Szymon Tczew Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew opłacono on-line
99 185 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Tropem Rysia 42km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
100 137 Kulczyk Ewa GDYNIA Tropem Rysia 42km+ Ultra Way Team opłacono on-line


Wyświetleń: 23725

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ