Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maliszewska Malwina Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way opłacono on-line
2 Grzywacz Karol Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
3 Ratajczak Konrad Rumia Nocny Jeleń 66km+ Trochę już biegam ;) opłacono on-line
4 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
5 Czaykowski Wojciech Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha / Mamy To 300.00 PLN
6 Dudziński Przemysław Obłotne Nocny Jeleń 66km+ Lece Pendze 300.00 PLN
7 Bork Łukasz Żuława Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha 300.00 PLN
8 Kuźniar Wojciech Rumia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team #projekt1000up opłacono on-line
9 Przywecki Lech Kościan Nocny Jeleń 66km+ ULTRA TRAIL Kościan opłacono on-line
10 Ossowski Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
11 Karczewski Grzegorz Hel Nocny Jeleń 66km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
12 Borówka Ryszard Gdynia Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
13 Kulczyk Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team opłacono on-line
14 Zając Piotr Rumia Nocny Jeleń 66km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
15 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
16 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team opłacono on-line
17 Potoczek Andrzej Lichnowy Nocny Jeleń 66km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
18 Weiland Agnieszka Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners 300.00 PLN
19 Weiland Adrian Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners 300.00 PLN
20 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Nocny Jeleń 66km+ Kundy Portowe opłacono on-line
21 Prętnik Dawid Rumia Nocny Jeleń 66km+ OSNiP WP/GONGO TEAM opłacono on-line
22 Krause Dariusz Radlin Nocny Jeleń 66km+ Radlinioki w biegu opłacono on-line
23 Dawidziuk Adrian Rumia Nocny Jeleń 66km+ Projekt 1000up opłacono on-line
24 Podczarska Izabela Kolbudy Nocny Jeleń 66km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
25 Majchrzak Jacek Kościan Nocny Jeleń 66km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
26 KOWAL Piotr Zabrze Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
27 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ Straszyn biega, SUT opłacono on-line
28 Zalewska Kamila Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ Straszyn Ultra Team opłacono on-line
29 Manias Michał Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
30 Cieśla Ela Reda Nocny Jeleń 66km+ Biegające Małżeństwo 300.00 PLN
31 Kondratiuk Renata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
32 Szczubiała Jakub Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
33 Reszke Filip Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ Biuro Ochrony Mustang opłacono on-line
34 Witczak Jolanta Lusowo Nocny Jeleń 66km+ Tarnowo Podgórne poziom bliżej opłacono on-line
35 Kupis Marta Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są wolniejsi opłacono on-line
36 Grundkowski Oskar Solec Kujawski Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
37 Falandysz Damian Pruszków Nocny Jeleń 66km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
38 Kowalewski Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ CRiIMTeam opłacono on-line
39 Prowadzisz Arkadiusz Wybczyk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
40 Szczepaniak Piotr Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
41 Figarska Anna Sopot Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
42 Niechoćko Agata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
43 Kowalewski Jarosław Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
44 Skwierawski Grzegorz Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
45 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Nocny Jeleń 66km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
46 Kruszewski Filip Poznań Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
47 Hirsz Piotr Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Arytmia Kroku Team opłacono on-line
48 Inglot Michal Gdansk Nocny Jeleń 66km+ Nordea Running Team opłacono
49 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Obstacle Center Team opłacono on-line
50 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Nocny Jeleń 66km+ KĘCKIE HARPAGANY 300.00 PLN
51 Dembowski Mariusz Lidzbark Nocny Jeleń 66km+ H+H Polska 300.00 PLN
52 Będźkowski Marek Ostrołęka Nocny Jeleń 66km+ Siwy ultra Mors opłacono
53 lewandowska marlena Toruń Nocny Jeleń 66km+ Podgórz Toruń 300.00 PLN
54 Dreger Dariusz Wojcieszyce Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
55 Oberlan-Maroń Joanna Toruń Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
56 Szadłowski Dariusz Ciechocinek Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
57 Moskała Remigiusz warszawa Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
58 Kowalczyk Maciej Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Refinitiv Running Team opłacono
59 Jastrząbek Agnieszka Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
60 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
61 Wlach Anna Wlach Gliwice Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
62 Kożyczkowski Marcin Mosty Nocny Jeleń 66km+ Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
63 Kiezik Anna Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team 300.00 PLN
64 Walkiewicz Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
65 Szczepański Marcin Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
66 Mosek Radosław Rosnowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
67 Nalborska Lucyna Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 300.00 PLN
68 Nalborski Miłosz Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 300.00 PLN
69 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
70 Góreczny Rafał Tuchom Nocny Jeleń 66km+ Nordea / MKrawczyńska Team opłacono
71 Grajczyk Piotr Bytów Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
72 Pietraszek Mirosław Konstancin Jeziorna Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
73 Ferenc Adrian Pisz Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
74 Agell Serramitjana Gerard Pineda de mar Nocny Jeleń 66km+ Amezti Mendi Elkartea 440.00 PLN
75 Kopczyński Paweł Wierzbiczany Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
76 Mazur Andrzej Bojano Nocny Jeleń 66km+ KKS SFORA BOJANO 300.00 PLN
77 Przyborski Michał Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
78 Roszman Henryk Orle Pół dzika 21km+ opłacono on-line
79 Zimna Anna Tczewskie Łąki Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
80 Torłop Małgorzata Gdańsk Pół dzika 21km+ Kociewiak Tczew opłacono on-line
81 Arendt Agnieszka Gdańsk Pół dzika 21km+ Żarta Wataha opłacono on-line
82 Jodko Magda Grudziądz Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
83 Sienkiewicz Marcin Reda Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
84 Szymański Adam Lębork Pół dzika 21km+ Lębork Biegacze 42,2 200.00 PLN
85 Markowska Aleksandra Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
86 Adamowski Andrzej Elbląg Pół dzika 21km+ opłacono on-line
87 Lubowiecka Alicja Wejherowo Pół dzika 21km+ opłacono on-line
88 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
89 Hulewicz Przemysław Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
90 Hulewicz Grażyna Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
91 Wróblewski Krzysztof Tczew Pół dzika 21km+ Biegam i Wspieram Press Glass Tczew opłacono on-line
92 Szreder Henryk Gdańsk Pół dzika 21km+ Projekt 1000up opłacono on-line
93 Rogulska Anna Pasłęk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
94 Orłowski Piotr Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
95 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
96 Bisha Mieczysław Rumia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
97 Sadowski Piotr Rumia Pół dzika 21km+ Młode Dziki Runeda opłacono on-line
98 Bemowska Dorota REDA Pół dzika 21km+ Młode Dziki Runeda opłacono on-line
99 Zimna Agnieszka Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
100 Zimny Tomasz Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 8485

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ