Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 240.00 PLN
2 Szreder Michał Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
3 Wroblewski Adrian Borkowo Tropem Rysia 42km+ alesport.pl 260.00 PLN
4 Mazur Andrzej Bojano Nocny Jeleń 66km+ KKS SFORA BOJANO 300.00 PLN
5 Szarko Maciej Elbląg Szybka sarna 10km+ BIEGAJ Z BARTKIEM 150.00 PLN
6 Kopczyński Paweł Wierzbiczany Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
7 Jasiński Stanisław Gdynia Szybka sarna 10km+ 250.00 PLN
8 Olszewski Wojciech Reda Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
9 Andrószowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ summit28.pl opłacono on-line
10 Litwin Barbara Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 240.00 PLN
11 Pęśko Michał Gdańsk Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
12 Grube Bartosz Gdynia Pół dzika 21km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
13 Żak Oliwia Jastrzębie Tropem Rysia 42km+ 240.00 PLN
14 Bielecka Daria Słupsk Pół dzika 21km+ 210.00 PLN
15 Nizioł Marian Piaseczno Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
16 Adamocha Mariusz Deszczno Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
17 Agell Serramitjana Gerard Pineda de mar Nocny Jeleń 66km+ Amezti Mendi Elkartea 440.00 PLN
18 Piecka Krzysztof Warszawa Pół dzika 21km+ opłacono on-line
19 Piotrowska Edyta Warszawa Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
20 Zduńska Agnieszka Słupsk Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
21 Rolbiecki Łukasz Chojnice Pół dzika 21km+ opłacono on-line
22 Krzysztofiak Grazyna Kwidzyn Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
23 Ferenc Adrian Pisz Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
24 Szulejewski Maciej Poznań Pół dzika 21km+ opłacono on-line
25 Zieliński Patryk Kartuzy Pół dzika 21km+ Jednoosobowa Partia Zielonych opłacono on-line
26 Wojtasik Marta Katowice Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
27 Weiland Karina Sopot Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
28 Soboczyńska Justyna Gdynia Tropem Rysia 42km+ Nordea Running Team opłacono
29 Mazur Krzysztof Częstochowa Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
30 Kankowska Katarzna Wejherowo Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
31 Słomkowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
32 Juszczak Eryk Warszawa Pół dzika 21km+ Wojskowa Akademia Techniczna opłacono on-line
33 Witor Marcin Poznań Pół dzika 21km+ opłacono on-line
34 Damps Katarzyna Skrzeszewo Pół dzika 21km+ 210.00 PLN
35 Gorzkowski Paweł Dębnica Kaszubska Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
36 Kosicka Iwona Słupsk Tropem Rysia 42km+ Stopa Słupsk opłacono on-line
37 Wightman Agata Nowe Bagienice Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
38 Mierzwa Krzysztof Gdańsk Pół dzika 21km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
39 Kańtoch Weronika Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / Team Kreft opłacono on-line
40 Łuczak Justyna Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
41 Romanowska Agnieszka Reda Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
42 Gąszczyk Dariusz Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
43 Nowakowski Marcin Tczew Pół dzika 21km+ opłacono on-line
44 DWORSKI Sławomir TCZEW Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
45 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Tropem Rysia 42km+ #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM opłacono on-line
46 Szczepkowska Paulina Krokowa Pół dzika 21km+ opłacono on-line
47 Zagończyk Andrzej Parcela Pół dzika 21km+ opłacono on-line
48 Zagończyk Dorota Zagończyk Parcela Pół dzika 21km+ opłacono on-line
49 Mizak Henryk Rumia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
50 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
51 Mazgajczyk Jakub Gdańsk Szybka sarna 10km+ Nordea Running Team opłacono
52 Pietraszek Mirosław Konstancin Jeziorna Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
53 Bulikowski Paweł Szczecin Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
54 Grzelak Krzysztof Toruń Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
55 Mocarski Jakub Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
56 Franche Julien Gdansk Tropem Rysia 42km+ opłacono
57 Zielonka Wiktor Kartuzy Pół dzika 21km+ opłacono on-line
58 Stelmasiak Anna Sopot Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
59 Nowopolski Leszek Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
60 Jaworowicz Dobrochna Konstancin Jeziorna Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
61 Ciskowska Aleksandra Minkowice Pół dzika 21km+ opłacono on-line
62 Lenart Iwona Konstancin-Jeziorna Tropem Rysia 42km+ KS Pegaz Piaseczno opłacono on-line
63 Jarosz-Piwońska Aldona Jarosz-Piwońska Góra Kalwaria Tropem Rysia 42km+ Aldona_and_Run 240.00 PLN
64 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
65 Włazałek Natalia pilawa Tropem Rysia 42km+ AdidasRunnersWarsaw opłacono on-line
66 Laskowska Agata Bolszewo Szybka sarna 10km+ MTB- Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
67 Stenka Tomasz Reda Pół dzika 21km+ opłacono on-line
68 Bednarski Marcin Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
69 Gajewski Marcin Gajewski Gdynia Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
70 Ostrowski Robert Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
71 Pallach Monika Wejherowo Szybka sarna 10km+ MTB- Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
72 Grajczyk Piotr Bytów Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
73 Góreczny Rafał Tuchom Nocny Jeleń 66km+ Nordea / MKrawczyńska Team opłacono
74 Wawerko Katarzyna Banino Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
75 Pikała Karol Malbork Pół dzika 21km+ Beztlenowi Malbork opłacono on-line
76 Bieszke Artur Malbork Pół dzika 21km+ BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
77 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
78 Włoszczyński Maciej Elbląg Pół dzika 21km+ opłacono on-line
79 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew opłacono on-line
80 Głowacki Rafał Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
81 Zeszutek Natalia Gdynia Tropem Rysia 42km+ Complexsports opłacono on-line
82 Maj Magdalena Warszawa Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
83 Skorupski Robert Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
84 GRABOWSKA Agnieszka Reda Pół dzika 21km+ RUNEDA Młode dziki 200.00 PLN
85 Nalborski Miłosz Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 300.00 PLN
86 Nalborska Lucyna Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 300.00 PLN
87 Mosek Radosław Rosnowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
88 Białek Jarosław Olsztyn Pół dzika 21km+ opłacono on-line
89 Baranowski Krzysztof Siwiałka Pół dzika 21km+ opłacono on-line
90 Nagórski Władysław Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
91 Buszmann Tomasz Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda opłacono on-line
92 Matejuk Arkadiusz Malbork Pół dzika 21km+ BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
93 Szczepański Marcin Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
94 Walkiewicz Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
95 Tabisz Marlena Wrocław Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
96 Gałka Grzegorz Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
97 Różek Dawid Śliwice Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
98 Pawelec Anna Kębłowo Pół dzika 21km+ opłacono on-line
99 Smyrak Emil Kraków Pół dzika 21km+ opłacono on-line
100 Golec Tomasz GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ Bari Team 240.00 PLN


Wyświetleń: 8480

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ