Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Marzeion Grzegorz Wejherowo Pół dzika 21km+ Atletic Apollo opłacono on-line
102 Kiezik Anna Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team 300.00 PLN
103 Sękowska Jolanta Łąski Piec Pół dzika 21km+ Biegające Śliwice 200.00 PLN
104 Lenarciak Marek Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
105 Łosiński Damian Gdańsk Tropem Rysia 42km+ LOTOS Running Team opłacono on-line
106 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
107 Jasiński Dawid Wejherowo Pół dzika 21km+ Athletic Apollo opłacono on-line
108 Kożyczkowski Marcin Mosty Nocny Jeleń 66km+ Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
109 Bujak Aleksandra Bolszewo Pół dzika 21km+ RUNEDA 200.00 PLN
110 Krajniak Jarosław Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ Wolf Team opłacono on-line
111 Wlach Anna Wlach Gliwice Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
112 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
113 Ewald Karolina Zielonka Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
114 Jastrząbek Agnieszka Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
115 Pusdrowski Michał Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono
116 Balonis-Chyb Anna Gdynia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
117 Olczyk Kornelia Wejherowo Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
118 Starczewska Milena Gdańsk Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team opłacono
119 Lach Jagoda Wejherowo Pół dzika 21km+ Refinitiv Running Team opłacono
120 Robles José Gdansk Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team opłacono
121 Banczerowski Krzysztof Gdynia Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team opłacono
122 Kowalczyk Maciej Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Refinitiv Running Team opłacono
123 Czerepaniak Ewa Gdańsk Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
124 Kotowska Sylwia Olsztyn Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
125 Kotowski Marek Olsztyn Tropem Rysia 42km+ Kriss Coaching opłacono on-line
126 Toboła Michał Gdańsk Pół dzika 21km+ BAUTEAM SPORT opłacono on-line
127 Szymak Ewelina Barniewice Pół dzika 21km+ opłacono on-line
128 Moskała Remigiusz warszawa Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
129 Szadłowski Dariusz Ciechocinek Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
130 Brzezicka Magdalena Reda Pół dzika 21km+ Runeda Młode Dziki 200.00 PLN
131 Oberlan-Maroń Joanna Toruń Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
132 Dreger Dariusz Wojcieszyce Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
133 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
134 lewandowska marlena Toruń Nocny Jeleń 66km+ Podgórz Toruń 300.00 PLN
135 Boza Beata Gdynia Pół dzika 21km+ PADŁ NA RYJ TEAM 200.00 PLN
136 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
137 Będźkowski Marek Ostrołęka Nocny Jeleń 66km+ Siwy ultra Mors opłacono
138 Dembowski Mariusz Lidzbark Nocny Jeleń 66km+ H+H Polska 300.00 PLN
139 Buczak-Mrozińska Paulina Zawonia Szybka sarna 10km+ 160.00 PLN
140 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Nocny Jeleń 66km+ KĘCKIE HARPAGANY 300.00 PLN
141 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Obstacle Center Team opłacono on-line
142 Inglot Michal Gdansk Nocny Jeleń 66km+ Nordea Running Team opłacono
143 Leonarczyk Patrycja Łódź Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
144 Lewandowski Tomasz Susz Pół dzika 21km+ Crossfit Team Susz 200.00 PLN
145 Tadeusiak-Wądołowska Katarzyna Gdańsk Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
146 Augustyniak Mariusz Susz Tropem Rysia 42km+ Crossfit Team Susz 240.00 PLN
147 Hirsz Piotr Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Arytmia Kroku Team opłacono on-line
148 Ladmann Łukasz Rumia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
149 UFNOWSKI Sebastian Czersk Pół dzika 21km+ Aktywni Borowiacy Czersk 200.00 PLN
150 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Pół dzika 21km+ Aktywni Borowiacy Czersk 200.00 PLN
151 Kruszewski Filip Poznań Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
152 Przytarska Edyta Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
153 Drankiewicz Robert Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska TEAM opłacono on-line
154 Pawłowicz Izabela Szczecinek Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 200.00 PLN
155 Jastrzębska Anna Borne Sulinowo Pół dzika 21km+ KS Husaria Szczecinek 200.00 PLN
156 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pół dzika 21km+ Motywatornia Team opłacono on-line
157 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Nocny Jeleń 66km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
158 Lebiedzińska Angelika Reda Tropem Rysia 42km+ Biegacze Świnoujście opłacono on-line
159 Czapa Magdalena Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
160 Starsierski Tomasz Kielno Pół dzika 21km+ opłacono on-line
161 Skwierawski Grzegorz Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
162 Kukla Maciej Chorzów Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
163 Podgórska Agata Szczecinek Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 200.00 PLN
164 Sztechmiler Katarzyna SZCZECINEK Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 200.00 PLN
165 Pieszko Magda Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska Team opłacono on-line
166 Kowalewski Jarosław Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
167 Niechoćko Agata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
168 Leśny Kacper Działdowo Tropem Rysia 42km+ 240.00 PLN
169 Czoska Przemysław Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
170 Kłos Aneta Poznań Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
171 Porwit Aleksandra Wola Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
172 Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka Tropem Rysia 42km+ Rawa Tim Zawsze Slim opłacono on-line
173 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
174 Szefer Marcin ŁÓDŹ Pół dzika 21km+ opłacono on-line
175 Macijewska Bożena Gniewowo Pół dzika 21km+ opłacono on-line
176 Figarska Anna Sopot Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
177 Arendt-Szczubiała Hanna Wejherowo Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
178 Mrotek Katarzyna Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ On The Move 240.00 PLN
179 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Pół dzika 21km+ MAŁE LWY opłacono on-line
180 Szczepaniak Piotr Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
181 Ossowska Monika Rumia Tropem Rysia 42km+ Runeda opłacono on-line
182 Prowadzisz Arkadiusz Wybczyk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
183 Kowalewski Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ CRiIMTeam opłacono on-line
184 Falandysz Damian Pruszków Nocny Jeleń 66km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
185 Grundkowski Oskar Solec Kujawski Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
186 Majkowski Tomasz Skórcz Pół dzika 21km+ Aktywni Kociewiacy 200.00 PLN
187 Kupis Marta Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Są wolniejsi opłacono on-line
188 Witczak Jolanta Lusowo Nocny Jeleń 66km+ Tarnowo Podgórne poziom bliżej opłacono on-line
189 Kołosowski Piotr Warszawa Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
190 Rzezak Aleksandra Reda Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
191 Moscicka Marta Katowice Pół dzika 21km+ opłacono on-line
192 Wasilewski Marcin Gdynia Pół dzika 21km+ BigYellowFoot Adventure Team 200.00 PLN
193 Schmidt Mateusz Wejherowo Pół dzika 21km+ opłacono on-line
194 Gładkowski Grzegorz Gowino Tropem Rysia 42km+ BigYellowFoot Adventure team 240.00 PLN
195 Dębowski Michał Gdańsk Pół dzika 21km+ Podatki to kradzież opłacono on-line
196 Matyszewski Jarosław Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
197 Reszke Filip Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ Biuro Ochrony Mustang opłacono on-line
198 Grzemski Arkadiusz Rumia Pół dzika 21km+ opłacono
199 Kaczmarek Sławomir Rumia Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
200 Beszczyński Michał Gdynia Pół dzika 21km+ 200.00 PLN


Wyświetleń: 8483

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ