Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Szczubiała Jakub Wejherowo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
202 Kondratiuk Renata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
203 Radzieńska Kamila Gdynia Pół dzika 21km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
204 Doering Natalia Reda Pół dzika 21km+ opłacono on-line
205 Rajkowski Damian Pogórze Tropem Rysia 42km+ NAVA RUNNING TEAM opłacono on-line
206 Kuropatwa Łukasz Rumia Tropem Rysia 42km+ Bażant Team / Projekt1000up opłacono
207 Zielińska Agnieszka Reda Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
208 Szkoda Kasia Grodzisk Wlkp. Pół dzika 21km+ TaternikTeam opłacono on-line
209 Straszak Kamil Słupsk Pół dzika 21km+ Aktywna Fabryka 200.00 PLN
210 Cieśla Ela Reda Nocny Jeleń 66km+ Biegające Małżeństwo 300.00 PLN
211 Bladowska Katarzyna Reda Pół dzika 21km+ Runeda opłacono on-line
212 Różańska Magdalena Warszawa Pół dzika 21km+ opłacono on-line
213 Kwiatkowski Michał wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
214 Zygmunciak Bartlomiej Warszawa Pół dzika 21km+ opłacono on-line
215 Wasik Marta Warszawa Pół dzika 21km+ EDC Runners opłacono on-line
216 Opiela Maria Gdynia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
217 Michalak Marek Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
218 Maj Izabela Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
219 Tomaszewski Mariusz Lipnica Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
220 Dydymski Krzysztof RUMIA Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
221 Dydymska Monika Rumia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
222 Rudźko Wojciech Wejherowo Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
223 Manias Michał Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
224 Zalewska Kamila Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ Straszyn Ultra Team opłacono on-line
225 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Nocny Jeleń 66km+ Straszyn biega, SUT opłacono on-line
226 GOLICKI ADAM TCZEW Pół dzika 21km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy 200.00 PLN
227 Zimny Tomasz Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
228 Zimna Agnieszka Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
229 Wilgat Adam Ząbki / Siemiatycze Tropem Rysia 42km+ Warsaw Run Club 340.00 PLN
230 Rybiński Andrzej Sokołów Podlaski Tropem Rysia 42km+ Pędzące Leniwce opłacono on-line
231 Bemowska Dorota REDA Pół dzika 21km+ Młode Dziki Runeda opłacono on-line
232 Sadowski Piotr Rumia Pół dzika 21km+ Młode Dziki Runeda opłacono on-line
233 KOWAL Piotr Zabrze Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
234 Bisha Mieczysław Rumia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
235 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
236 Majchrzak Konieczna Joanna Kościan Szybka sarna 10km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
237 Majchrzak Jacek Kościan Nocny Jeleń 66km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
238 Orłowski Piotr Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
239 Podczarska Izabela Kolbudy Nocny Jeleń 66km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
240 Rogulska Anna Pasłęk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
241 Kohnke Tomasz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ BBL Gdańsk opłacono on-line
242 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Tropem Rysia 42km+ Projekt 1000up opłacono on-line
243 Dawidziuk Adrian Rumia Nocny Jeleń 66km+ Projekt 1000up opłacono on-line
244 Szreder Henryk Gdańsk Pół dzika 21km+ Projekt 1000up opłacono on-line
245 Gessner Weronika Piaseczno Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
246 Krause Dariusz Radlin Nocny Jeleń 66km+ Radlinioki w biegu opłacono on-line
247 Prętnik Dawid Rumia Nocny Jeleń 66km+ OSNiP WP/GONGO TEAM opłacono on-line
248 Śmigaj Mirosław Gdynia Szybka sarna 10km+ MIŚ Biega opłacono on-line
249 Waligórska Agnieszka Luboń Szybka sarna 10km+ Flaming w biegu opłacono on-line
250 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Nocny Jeleń 66km+ Kundy Portowe opłacono on-line
251 Wróblewski Krzysztof Tczew Pół dzika 21km+ Biegam i Wspieram Press Glass Tczew opłacono on-line
252 Hulewicz Grażyna Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
253 Hulewicz Przemysław Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
254 Górniak Jarosław Pogórze Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
255 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
256 Weiland Adrian Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners 300.00 PLN
257 Weiland Agnieszka Słupsk Nocny Jeleń 66km+ Night Wolves Ultra Runners 300.00 PLN
258 Lubowiecka Alicja Wejherowo Pół dzika 21km+ opłacono on-line
259 Adamowski Andrzej Elbląg Pół dzika 21km+ opłacono on-line
260 Leyk Daniel Luzino Tropem Rysia 42km+ LEYK Team opłacono on-line
261 Witkowska Beata Gdańsk Tropem Rysia 42km+ #kaszanienamoka opłacono on-line
262 Siewert Marek Tuchom Tropem Rysia 42km+ Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
263 Sikorska Agnieszka Gdynia Tropem Rysia 42km+ Bez klubu opłacono on-line
264 Potoczek Andrzej Lichnowy Nocny Jeleń 66km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
265 SUŁEK Aldona WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ ZOELLER TECH opłacono on-line
266 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team opłacono on-line
267 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Nocny Jeleń 66km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
268 Küchler Paweł Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
269 Küchler Małgorzata Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
270 Szreder Marcin Luzino Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
271 Tymiński Jarosław Reda Szybka sarna 10km+ FOX opłacono on-line
272 Markowski Szymon Tczew Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew opłacono on-line
273 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Tropem Rysia 42km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
274 Markowska Aleksandra Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
275 Szymański Adam Lębork Pół dzika 21km+ Lębork Biegacze 42,2 200.00 PLN
276 Zając Piotr Rumia Nocny Jeleń 66km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
277 Sienkiewicz Marcin Reda Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
278 Kulczyk Marcin Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team opłacono on-line
279 Kulczyk Ewa GDYNIA Tropem Rysia 42km+ Ultra Way Team opłacono on-line
280 Borówka Ryszard Gdynia Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
281 Michalak Magdalena Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Żarta Wataha opłacono on-line
282 Jodko Magda Grudziądz Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
283 Arendt Agnieszka Gdańsk Pół dzika 21km+ Żarta Wataha opłacono on-line
284 Karczewski Grzegorz Hel Nocny Jeleń 66km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
285 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
286 Torłop Małgorzata Gdańsk Pół dzika 21km+ Kociewiak Tczew opłacono on-line
287 Torłop Przemysław Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Grupa Trójmiasto/Tombo team opłacono on-line
288 Ossowski Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
289 Przywecki Lech Kościan Nocny Jeleń 66km+ ULTRA TRAIL Kościan opłacono on-line
290 SZUSTEK ADAM TUCHOM Tropem Rysia 42km+ SZUSTY TEAM opłacono on-line
291 Sułek Karolina Rumia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
292 Zimna Anna Tczewskie Łąki Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
293 Kuźniar Wojciech Rumia Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team #projekt1000up opłacono on-line
294 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia Szybka sarna 10km+ Kundy Portowe opłacono on-line
295 Roszman Henryk Orle Pół dzika 21km+ opłacono on-line
296 Bork Łukasz Żuława Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha 300.00 PLN
297 Szopa Małgorzata Gdynia Szybka sarna 10km+ Runeda opłacono on-line
298 Szopa Marek Gdynia Szybka sarna 10km+ Runeda opłacono on-line
299 Dudziński Przemysław Obłotne Nocny Jeleń 66km+ Lece Pendze 300.00 PLN
300 Czaykowski Wojciech Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha / Mamy To 300.00 PLN


Wyświetleń: 8484

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ