Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way

Nocny Jeleń 66km+ Pół dzika 21km+ Szybka sarna 10km+ Tropem Rysia 42km+

Nocny Jeleń 66km+

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Start 66 km Pkt 47,6 km Pkt 57,3 km Meta 66 km Dyplom
1 7 FALANDYSZ DAMIAN M 1 M 3 PRUSZKÓW WPRUNNING PRUSZKÓW Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.04 04:13:13.00 05:16:49.00 05:59:16.00 PDF PNG
2 38 KUŹNIAR WOJCIECH M 2 M 3 RUMIA ULTRA WAY TEAM #PROJEKT1000UP Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.32 04:25:22.00 05:20:47.00 06:11:59.11 PDF PNG
3 14 HATŁAS ADAM M 3 M 4 GDYNIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.64 04:25:28.00 05:21:09.00 06:17:50.40 PDF PNG
4 35 KULCZYK MARCIN M 4 M 4 1 GDYNIA ULTRA WAY TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.08 04:27:03.00 05:22:49.00 06:23:15.86 PDF PNG
5 58 STRZELCZYK MARIUSZ M 5 M 3 1 GDYNIA PROJEKT 1000UP Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.17 04:33:06.00 05:25:41.00 06:23:44.77 PDF PNG
6 3 BORÓWKA RYSZARD M 6 M 4 2 GDYNIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.56 04:43:55.00 05:29:58.00 06:44:11.96 PDF PNG
7 56 RESZKE FILIP M 7 M 2 1 WEJHEROWO BIURO OCHRONY MUSTANG Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.90 04:55:21.00 05:42:51.00 06:49:05.73 PDF PNG
8 20 KAROLAK ANIA K 1 K 3 SŁUPSK ADRUNALINE Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.91 04:55:26.00 05:54:03.00 06:58:32.33 PDF PNG
9 4 CHWIŁKA DANIEL M 8 M 4 3 ŁOCHOWO ULTRA WAY TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:03.44 05:00:04.00 05:57:23.00 07:14:11.53 PDF PNG
10 16 JANUSZEWSKI ANDRZEJ M 9 M 3 2 WARSZAWA OBSTACLE CENTER TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:04.68 06:15:42.00 07:16:13.26 PDF PNG
11 45 OBERLAN-MAROŃ JOANNA K 2 K 4 TORUŃ Nocny Jeleń 66km+ 00:00:10.45 05:10:50.00 06:04:18.00 07:16:39.63 PDF PNG
12 46 OBRZUD KRZYSZTOF M 10 M 4 4 BOŻEPOLE WIELKIE Nocny Jeleń 66km+ 00:00:10.36 05:15:58.00 06:21:33.00 07:22:30.03 PDF PNG
13 33 KRZEPKOWSKI RADOSŁAW M 11 M 4 5 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.21 05:14:49.00 06:21:19.00 07:28:00.34 PDF PNG
14 6 DAWIDZIUK ADRIAN M 12 M 3 3 RUMIA PROJEKT 1000UP Nocny Jeleń 66km+ 00:00:03.81 05:20:44.00 06:21:52.00 07:33:21.90 PDF PNG
15 52 PRĘTNIK DAWID M 13 M 3 4 RUMIA OSNIP WP/GONGO TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.16 05:20:52.00 06:30:11.00 07:33:22.50 PDF PNG
16 42 MOSKAŁA REMIGIUSZ M 14 M 4 6 WARSZAWA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.62 05:21:44.00 07:10:08.00 07:36:42.58 PDF PNG
17 1 MALISZEWSKA MALWINA K 3 K 4 GDYNIA ULTRA WAY Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.93 05:32:28.00 06:35:10.00 07:40:11.30 PDF PNG
18 30 KOWALEWSKI MARCIN M 15 M 4 7 GDYNIA CRIIMTEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.69 05:24:54.00 06:31:41.00 07:40:11.93 PDF PNG
19 69 ZAJĄC PIOTR M 16 M 4 8 RUMIA PARKRUN RUMIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.61 05:43:59.00 07:43:55.44 PDF PNG
20 41 MOSEK RADOSŁAW M 17 M 4 9 ROSNOWO Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.65 05:22:25.00 06:30:24.00 07:46:27.74 PDF PNG
21 11 GRAJCZYK PIOTR M 18 M 2 2 BYTÓW Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.33 05:27:47.00 06:44:15.00 07:56:58.56 PDF PNG
22 5 CIEŚLA ELA K 4 K 5 1 REDA BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.46 05:38:17.00 06:49:02.00 07:58:02.90 PDF PNG
23 39 MAJCHRZAK JACEK M 19 M 4 10 KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM ULTRA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.32 05:42:50.00 06:52:11.00 08:07:36.24 PDF PNG
24 70 ZALEWSKA KAMILA K 5 K 3 1 PSZCZÓŁKI STRASZYN ULTRA TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.24 05:56:20.00 07:05:50.00 08:13:30.44 PDF PNG
25 36 KULGAJUK MICHAL M 20 M 3 5 PRUSZCZ GDANSKI SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.89 05:56:23.00 07:07:04.00 08:13:30.45 PDF PNG
26 43 MUZOLF DOROTA K 6 K 4 1 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN BIEGA, SUT Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.22 05:56:27.00 07:05:31.00 08:13:30.61 PDF PNG
27 40 MANIAS MICHAŁ M 21 M 4 11 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.95 05:56:16.00 06:56:51.00 08:13:30.64 PDF PNG
28 23 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M 22 M 6 1 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.54 05:56:38.00 07:10:07.00 08:25:16.38 PDF PNG
29 31 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 23 M 4 12 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:10.04 05:56:30.00 07:09:14.00 08:25:16.85 PDF PNG
30 26 KOSTUCH JAN M 24 M 6 2 GARCZ Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.63 07:10:08.00 08:37:29.80 PDF PNG
31 18 KANIGOWSKI GRZEGORZ M 25 M 4 13 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.65 06:07:12.00 07:10:09.00 08:38:28.85 PDF PNG
32 29 KOWALEWSKI JAROSŁAW M 26 M 5 1 GDYNIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.79 06:09:36.00 07:28:33.00 08:39:55.25 PDF PNG
33 61 SZCZEPAŃSKI MARCIN M 27 M 4 14 ŁÓDŹ EVERRUN Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.99 06:09:42.00 07:29:13.00 08:57:32.84 PDF PNG
34 64 WALKIEWICZ MACIEJ M 28 M 4 15 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 06:18:05.00 07:42:40.00 09:00:31.83 PDF PNG
35 48 PIETRASZEK MIROSŁAW M 29 M 5 2 KONSTANCIN JEZIORNA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:05.74 06:21:11.00 07:42:41.00 09:01:55.12 PDF PNG
36 17 JASTRZĄBEK AGNIESZKA K 7 K 3 2 ŁÓDŹ EVERRUN Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.89 06:09:29.00 07:29:14.00 09:06:10.44 PDF PNG
37 55 RATAJCZAK KONRAD M 30 M 4 16 RUMIA TROCHĘ JUŻ BIEGAM ;) Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.89 06:16:25.00 07:29:15.00 09:08:38.02 PDF PNG
38 34 KRZYKANOWSKI MARCIN M 31 M 4 17 BYDGOSZCZ Nocny Jeleń 66km+ 00:00:11.77 06:37:13.00 09:21:23.05 PDF PNG
39 47 OSSOWSKI MACIEJ M 32 M 4 18 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.33 06:16:19.00 07:53:51.00 09:26:54.12 PDF PNG
40 15 HRYNIEWICKA MONIKA K 8 K 4 2 RUMIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.46 06:43:43.00 09:27:36.34 PDF PNG
41 50 PODCZARSKA IZABELA K 9 K 5 2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.96 06:43:38.00 09:27:44.74 PDF PNG
42 22 KLEBBA MARIUSZ KLEBBA M 33 M 4 19 MRZEZINO MRZEZINO Nocny Jeleń 66km+ 00:00:15.72 06:57:56.00 07:53:53.00 09:40:32.55 PDF PNG
43 19 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 34 M 5 3 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE Nocny Jeleń 66km+ 00:00:15.93 06:58:20.00 09:40:32.59 PDF PNG
44 37 KUPIS MARTA K 10 K 4 3 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.66 06:54:28.00 07:53:54.00 09:46:21.28 PDF PNG
45 49 POBŁOCKI JAN M 35 M 6 3 GDAŃSK SPARTANIE DZIECIOM/ ULTRA WAY Nocny Jeleń 66km+ 00:00:15.77 06:58:09.00 09:47:52.09 PDF PNG
46 13 GRZYWACZ KAROL M 36 M 3 6 GDYNIA Nocny Jeleń 66km+ 00:00:11.09 06:30:27.00 07:53:52.00 09:50:10.20 PDF PNG
47 27 KOWAL PIOTR M 37 M 4 20 ZABRZE Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.50 06:41:56.00 08:30:50.00 09:57:46.65 PDF PNG
48 66 WLACH ANNA WLACH K 11 K 4 4 GLIWICE Nocny Jeleń 66km+ 00:00:08.60 06:43:29.00 07:53:54.00 09:57:46.96 PDF PNG
49 54 PRZYWECKI LECH M 38 M 5 4 KOŚCIAN ULTRA TRAIL KOŚCIAN Nocny Jeleń 66km+ 00:00:11.08 07:12:29.00 10:07:42.60 PDF PNG
50 2 BĘDŹKOWSKI MAREK M 39 M 5 5 OSTROŁĘKA SIWY ULTRA MORS Nocny Jeleń 66km+ 06:51:21.00 07:53:55.00 10:13:34.07 PDF PNG
51 67 WOJTASZEK MARCIN M 40 M 4 21 TORUŃ MUCHY NA ZĘBACH Nocny Jeleń 66km+ 00:00:10.72 06:51:27.00 07:54:25.00 10:13:44.64 PDF PNG
52 68 ZAGALSKI JAKUB M 41 M 3 7 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.26 07:18:06.00 06:44:29.00 10:19:06.13 PDF PNG
53 9 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 12 K 4 5 LINIEWO Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.45 07:21:00.00 10:24:51.86 PDF PNG
54 65 WITCZAK JOLANTA K 13 K 5 3 LUSOWO TARNOWO PODGÓRNE POZIOM BLIŻEJ Nocny Jeleń 66km+ 00:00:14.32 07:22:48.00 10:29:33.72 PDF PNG
55 32 KRAUSE DARIUSZ M 42 M 4 22 RADLIN RADLINIOKI W BIEGU Nocny Jeleń 66km+ 06:40:33.00 07:53:54.00 10:35:00.00 PDF PNG
56 57 STASIŃSKI ADAM M 43 M 3 8 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:07.74 07:40:44.00 11:09:55.22 PDF PNG
57 44 NIECHOĆKO AGATA K 14 K 4 6 GDAŃSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:09.25 07:40:38.00 11:09:55.25 PDF PNG
58 59 SYPNIEWSKA HANNA K 15 K 6 1 GDYNIA SPARTANIE DZIECIOM/ ULTRA WAY Nocny Jeleń 66km+ 00:00:14.42 07:40:52.00 11:27:38.00 PDF PNG
59 72 MROZOWSKI DARIUSZ M 44 M 4 23 RUMIA ULTRA WAY TEAM Nocny Jeleń 66km+ 00:00:30.35 07:41:02.00 11:27:38.37 PDF PNG
DNF 21 KAROLAK JOANNA K DNF K 3 DNF SŁUPSK FIT GARAŻ SŁUPSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.48 PDF PNG
DNF 62 SZCZEPAŃSKI NORMAN M DNF M 3 DNF GDAŃSK FIT GARAŻ SŁUPSK Nocny Jeleń 66km+ 00:00:06.68 PDF PNG


Pół dzika 21km+

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Meta 21 km Dyplom
1 256 KUROPATWA ŁUKASZ M 1 M 3 RUMIA BAŻANT TEAM / PROJEKT1000UP Pół dzika 21km+ 01:33:57.97 PDF PNG
2 280 MIERZWA KRZYSZTOF M 2 M 3 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS Pół dzika 21km+ 01:41:22.94 PDF PNG
3 205 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 3 M 3 SIWIAŁKA Pół dzika 21km+ 01:44:04.11 PDF PNG
4 334 WYGANOWSKI KONRAD M 4 M 4 1 RUMIA Pół dzika 21km+ 01:46:08.10 PDF PNG
5 302 ROWIŃSKI MICHAŁ M 5 M 3 1 LUBAWA Pół dzika 21km+ 01:48:44.58 PDF PNG
6 343 ZIOMEK PIOTR M 6 M 4 2 RUMIA PKO BANK POLSKI Pół dzika 21km+ 01:54:14.83 PDF PNG
7 294 PICK TOMEK M 7 M 5 1 KOSZALIN BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECIN Pół dzika 21km+ 01:54:44.54 PDF PNG
8 314 STENKA TOMASZ M 8 M 3 2 REDA Pół dzika 21km+ 01:55:36.60 PDF PNG
9 278 MICHALAK MAREK M 9 M 4 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 01:55:45.79 PDF PNG
10 324 SZULEJEWSKI MACIEJ M 10 M 3 3 POZNAŃ Pół dzika 21km+ 01:56:17.02 PDF PNG
11 232 GĄSZCZYK DARIUSZ M 11 M 3 4 GDYNIA Pół dzika 21km+ 01:56:40.91 PDF PNG
12 297 PRZYBORSKI MICHAŁ M 12 M 4 4 GDYNIA Pół dzika 21km+ 01:56:53.23 PDF PNG
13 240 JABŁOŃSKI ŁUKASZ M 13 M 4 5 KARTUZY Pół dzika 21km+ 01:58:43.32 PDF PNG
14 352 KALINOWSKA PAULINA K 1 K 3 KIEŁPINO Pół dzika 21km+ 01:59:01.77 PDF PNG
15 268 ŁUCHNIAK ZBIGNIEW M 14 M 4 6 MOSTY Pół dzika 21km+ 01:59:03.46 PDF PNG
16 288 NOWOPOLSKI LESZEK M 15 M 4 7 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 01:59:05.46 PDF PNG
17 258 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 2 K 4 RUMIA WIEWIÓR TEAM Pół dzika 21km+ 01:59:10.09 PDF PNG
18 235 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 16 M 4 8 RUMIA Pół dzika 21km+ 01:59:11.29 PDF PNG
19 313 STARSIERSKI TOMASZ M 17 M 5 2 KIELNO Pół dzika 21km+ 01:59:16.20 PDF PNG
20 246 KAWECKI PIOTR M 18 M 3 5 CYGANY Pół dzika 21km+ 01:59:36.27 PDF PNG
21 277 MĄKA MARCIN M 19 M 4 9 GDYNIA Pół dzika 21km+ 02:00:45.44 PDF PNG
22 317 SZAŁACH SEBASTIAN M 20 M 4 10 ELBLĄG Pół dzika 21km+ 02:00:49.05 PDF PNG
23 223 DĘBOWSKI MICHAŁ M 21 M 3 6 GDAŃSK PODATKI TO KRADZIEŻ Pół dzika 21km+ 02:01:21.48 PDF PNG
24 265 LITWIN BARBARA K 3 K 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Pół dzika 21km+ 02:01:29.35 PDF PNG
25 241 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 4 K 4 1 REDA RUNEDA Pół dzika 21km+ 02:01:31.60 PDF PNG
26 253 KRUK MACIEJ M 22 M 4 11 RUMIA Pół dzika 21km+ 02:02:06.82 PDF PNG
27 296 PIKAŁA KAROL M 23 M 3 7 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Pół dzika 21km+ 02:03:01.05 PDF PNG
28 350 BIELECKI TADEUSZ M 24 M 4 12 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA Pół dzika 21km+ 02:03:20.04 PDF PNG
29 201 ADAMOCHA MARIUSZ M 25 M 4 13 DESZCZNO Pół dzika 21km+ 02:04:17.69 PDF PNG
30 306 RZEŹNICZEK ANNA K 5 K 3 1 KOWALEWO POMORSKIE Pół dzika 21km+ 02:05:04.39 PDF PNG
31 252 KRÓL JAROSŁAW M 26 M 4 14 WARSZAWA LENIWE LENIWCE Pół dzika 21km+ 02:05:16.79 PDF PNG
32 318 SZCZEPKOWSKA PAULINA K 6 K 2 1 KROKOWA Pół dzika 21km+ 02:05:25.52 PDF PNG
33 210 BESZCZYŃSKI MICHAŁ M 27 M 3 8 GDYNIA Pół dzika 21km+ 02:06:08.35 PDF PNG
34 257 KUZINOWICZ PAWEŁ M 28 M 4 15 GDYNIA SUNREEF RUN Pół dzika 21km+ 02:07:55.72 PDF PNG
35 346 346 JAROSŁAW M 29 M 5 3 REDA BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO Pół dzika 21km+ 02:08:07.71 PDF PNG
36 216 BROWARCZYK TOMASZ M 30 M 4 16 ŁEBIEŃSKA HUTA Pół dzika 21km+ 02:08:11.57 PDF PNG
37 353 ZDUŃSKA AGNIESZKA K 7 K 4 2 SŁUPSK ULTRA WAY TEAM Pół dzika 21km+ 02:08:22.28 PDF PNG
38 218 BRZOZOWSKI MARCIN M 31 M 4 17 NIDZICA Pół dzika 21km+ 02:09:08.18 PDF PNG
39 233 GOLICKI ADAM M 32 M 3 9 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Pół dzika 21km+ 02:09:14.99 PDF PNG
40 304 RYBACZEK PAWEL M 33 M 4 18 RUMIA NO WORRIES Pół dzika 21km+ 02:09:22.57 PDF PNG
41 242 JASIŃSKI DAWID M 34 M 3 10 WEJHEROWO ATHLETIC APOLLO Pół dzika 21km+ 02:09:38.49 PDF PNG
42 312 SMYRAK EMIL M 35 M 3 11 KRAKÓW Pół dzika 21km+ 02:12:41.70 PDF PNG
43 231 GAŁKA GRZEGORZ M 36 M 5 4 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 02:12:51.83 PDF PNG
44 287 NOWAKOWSKI MARCIN M 37 M 4 19 TCZEW Pół dzika 21km+ 02:13:01.06 PDF PNG
45 212 BIESZKE ARTUR M 38 M 3 12 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Pół dzika 21km+ 02:13:01.16 PDF PNG
46 228 FRANKOWSKA JUSTYNA K 8 K 3 2 KARTUZY Pół dzika 21km+ 02:13:02.30 PDF PNG
47 276 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 39 M 5 5 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 02:13:21.49 PDF PNG
48 269 ŁUCZAK JUSTYNA K 9 K 4 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:13:27.98 PDF PNG
49 222 CZEREPANIAK EWA K 10 K 2 2 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 02:13:32.07 PDF PNG
50 275 MATEJUK ARKADIUSZ M 40 M 4 20 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Pół dzika 21km+ 02:13:48.49 PDF PNG
51 225 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 11 K 3 3 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Pół dzika 21km+ 02:13:52.95 PDF PNG
52 248 KLEBBA KRZYSZTOF M 41 M 3 13 PUCK KASZËBË ŁEBCZ Pół dzika 21km+ 02:14:09.09 PDF PNG
53 219 BULCZAK KAROL ALEKSANDER M 42 M 4 21 STRZEPCZ Pół dzika 21km+ 02:14:10.64 PDF PNG
54 274 MARZEION GRZEGORZ M 43 M 4 22 WEJHEROWO ATLETIC APOLLO Pół dzika 21km+ 02:14:15.73 PDF PNG
55 263 LEON LUIS M 44 M 3 14 GDANSK Pół dzika 21km+ 02:14:19.84 PDF PNG
56 208 BEDNARSKI MARCIN M 45 M 4 23 GDAŃSK NORDEA RUNNING TEAM Pół dzika 21km+ 02:14:37.08 PDF PNG
57 330 WITOR MARCIN M 46 M 3 15 POZNAŃ Pół dzika 21km+ 02:14:39.60 PDF PNG
58 267 LUNK KRZYSZTOF M 47 M 4 24 PUCK LIVESTRONG Pół dzika 21km+ 02:14:50.46 PDF PNG
59 213 BISHA MIECZYSŁAW M 48 M 5 6 RUMIA Pół dzika 21km+ 02:14:50.78 PDF PNG
60 245 KACZMAREK ALEKSANDRA K 12 K 4 4 CHWASZCZYNO Pół dzika 21km+ 02:16:02.15 PDF PNG
61 247 KAŹMIERCZAK PATRYK M 49 M 2 1 OSTRÓW WIELKOPOLSKI ORZEŁ WYSOCKO WIELKIE Pół dzika 21km+ 02:16:43.57 PDF PNG
62 333 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 50 M 4 25 TCZEW BIEGAM I WSPIERAM PRESS GLASS TCZEW Pół dzika 21km+ 02:17:03.84 PDF PNG
63 307 SADOWSKI PIOTR M 51 M 4 26 RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA Pół dzika 21km+ 02:17:29.62 PDF PNG
64 220 CISKOWSKA ALEKSANDRA K 13 K 2 3 MINKOWICE Pół dzika 21km+ 02:17:31.99 PDF PNG
65 227 DYDYMSKA MONIKA K 14 K 4 5 RUMIA Pół dzika 21km+ 02:18:22.70 PDF PNG
66 250 KREFT EWA K 15 K 4 6 GDAŃSK DREAM TRI TEAM Pół dzika 21km+ 02:19:31.60 PDF PNG
67 315 SULIKOWSKI JAKUB M 52 M 3 16 WEJHEROWO Pół dzika 21km+ 02:19:43.71 PDF PNG
68 316 SZAŁACH ANNA K 16 K 4 7 ELBLĄG Pół dzika 21km+ 02:19:59.24 PDF PNG
69 348 SEKUŁA JACEK M 53 M 5 7 KĄPINO Pół dzika 21km+ 02:20:02.60 PDF PNG
70 310 SERKOWSKA ANNA K 17 K 4 8 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Pół dzika 21km+ 02:20:05.99 PDF PNG
71 237 HEJKA WŁADEK M 54 M 4 27 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Pół dzika 21km+ 02:20:08.73 PDF PNG
72 271 MAJ IZABELA K 18 K 4 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:20:16.45 PDF PNG
73 238 HULEWICZ GRAŻYNA K 19 K 4 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:20:16.87 PDF PNG
74 204 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 20 K 4 11 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Pół dzika 21km+ 02:20:42.28 PDF PNG
75 217 BRZEZICKA MAGDALENA K 21 K 4 12 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI Pół dzika 21km+ 02:21:15.84 PDF PNG
76 264 LIS MARTA K 22 K 3 4 GDAŃSK LISOWA.PL Pół dzika 21km+ 02:21:20.61 PDF PNG
77 255 KUBIAK ANDRZEJ M 55 M 6 1 RUMIA Pół dzika 21km+ 02:22:44.15 PDF PNG
78 236 HARBASZEWSKA KATARZYNA K 23 K 3 5 GDAŃSK NORDEA RUNNING TEAM Pół dzika 21km+ 02:22:47.28 PDF PNG
79 243 JERZMAN BARTOSZ JERZMAN M 56 M 3 17 GDYNIA LENIWE LENIWCE Pół dzika 21km+ 02:25:04.15 PDF PNG
80 292 PALACZ ARTUR M 57 M 3 18 PĘTKOWICE LENIWE LENIWCE Pół dzika 21km+ 02:25:04.46 PDF PNG
81 329 WITBRODT LESZEK M 58 M 5 8 WEJHEROWO Pół dzika 21km+ 02:26:47.88 PDF PNG
82 249 KOSTECKI TOMASZ M 59 M 3 19 DĄBRÓWKA Pół dzika 21km+ 02:29:41.90 PDF PNG
83 284 MOSCICKA MARTA K 24 K 4 13 KATOWICE Pół dzika 21km+ 02:30:30.62 PDF PNG
84 303 RÓŻAŃSKA MAGDALENA K 25 K 4 14 WARSZAWA Pół dzika 21km+ 02:31:00.84 PDF PNG
85 321 SZREDER DOMINIK M 60 M 2 2 LUZINO Pół dzika 21km+ 02:31:41.34 PDF PNG
86 239 HULEWICZ PRZEMYSŁAW M 61 M 4 28 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:32:47.02 PDF PNG
87 286 NOSAL EMILIA K 26 K 3 6 SŁAWNO DARŁOWSKIE CHARTY Pół dzika 21km+ 02:34:09.80 PDF PNG
88 345 GRABOWSKA AGNIESZKA K 27 K 4 15 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI Pół dzika 21km+ 02:35:19.82 PDF PNG
89 291 OSTROWSKI ROBERT M 62 M 4 29 GDAŃSK NORDEA RUNNING TEAM Pół dzika 21km+ 02:37:57.80 PDF PNG
90 332 WOLAŃSKA JOLANTA K 28 K 3 7 RUMIA Pół dzika 21km+ 02:38:45.77 PDF PNG
91 251 KROLL TOMASZ M 63 M 4 30 KOBYSEWO PRZODKOWSKIE MORSY Pół dzika 21km+ 02:39:12.35 PDF PNG
92 224 DOERING NATALIA K 29 K 4 16 REDA Pół dzika 21km+ 02:41:01.19 PDF PNG
93 335 ZAGOŃCZYK ANDRZEJ M 64 M 5 9 PARCELA Pół dzika 21km+ 02:42:53.18 PDF PNG
94 206 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 30 K 4 17 GDYNIA Pół dzika 21km+ 02:43:00.81 PDF PNG
95 221 CZAPA MAGDALENA K 31 K 4 18 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 02:43:48.09 PDF PNG
96 209 BEMOWSKA DOROTA K 32 K 4 19 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA Pół dzika 21km+ 02:44:40.75 PDF PNG
97 340 ZIMNA AGNIESZKA K 33 K 4 20 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:45:39.94 PDF PNG
98 342 ZIMNY TOMASZ M 65 M 4 31 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 02:45:40.59 PDF PNG
99 230 GALICKA IZABELA GALICKA K 34 K 3 8 BORKOWO Pół dzika 21km+ 02:46:20.19 PDF PNG
100 325 SZYMAK EWELINA K 35 K 4 21 BARNIEWICE Pół dzika 21km+ 02:49:27.66 PDF PNG
101 326 TOBOŁA MICHAŁ M 66 M 4 32 GDAŃSK BAUTEAM SPORT Pół dzika 21km+ 02:49:28.37 PDF PNG
102 298 RADZIEŃSKA KAMILA K 36 K 3 9 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Pół dzika 21km+ 02:49:30.04 PDF PNG
103 215 BŁASZCZYK MARTA BŁASZCZYK K 37 K 3 10 GDAŃSK Pół dzika 21km+ 02:54:12.08 PDF PNG
104 261 LATOSINSKA KAMILA K 38 K 3 11 GDANSK OSOWA BIEGA Pół dzika 21km+ 02:54:12.31 PDF PNG
105 285 MROZOWSKA-KLAJNERT AGATA K 39 K 3 12 BARNIEWICE OSOWA BIEGA Pół dzika 21km+ 02:54:14.61 PDF PNG
106 207 BEDNAREK MICHAŁ M 67 M 4 33 TCZEW CROSSELITE Pół dzika 21km+ 02:56:15.14 PDF PNG
107 339 ZIELONKA WIKTOR M 68 M 3 20 KARTUZY Pół dzika 21km+ 02:57:32.31 PDF PNG
108 319 SZEFER MARCIN M 69 M 4 34 ŁÓDŹ Pół dzika 21km+ 03:00:24.70 PDF PNG
109 272 MARDZIŃSKA SYLWIA K 40 K 4 22 WEJHEROWO RUNEDA Pół dzika 21km+ 03:01:22.62 PDF PNG
110 214 BLADOWSKA KATARZYNA K 41 K 4 23 REDA RUNEDA Pół dzika 21km+ 03:01:23.08 PDF PNG
111 202 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 70 M 4 35 ELBLĄG Pół dzika 21km+ 03:01:48.81 PDF PNG
112 260 LACH JAGODA K 42 K 3 13 WEJHEROWO REFINITIV RUNNING TEAM Pół dzika 21km+ 03:01:50.92 PDF PNG
113 289 OLCZYK KORNELIA K 43 K 3 14 WEJHEROWO Pół dzika 21km+ 03:01:51.41 PDF PNG
114 311 SKOMOROWSKA MONIKA K 44 K 4 24 WARSZAWA Pół dzika 21km+ 03:06:45.46 PDF PNG
115 305 RYŃSKI ANDRZEJ M 71 M 5 10 GDYNIA Pół dzika 21km+ 03:06:45.67 PDF PNG
116 301 ROSZMAN HENRYK M 72 M 6 2 ORLE Pół dzika 21km+ 03:07:47.58 PDF PNG
117 282 MŁYNARCZYK KARINA K 45 K 2 4 KONSTANCIN-JEZIORNA Pół dzika 21km+ 03:11:40.67 PDF PNG
118 141 LENART IWONA K 46 K 4 25 KONSTANCIN-JEZIORNA KS PEGAZ PIASECZNO Pół dzika 21km+ 03:11:41.24 PDF PNG
119 336 ZAGOŃCZYK DOROTA ZAGOŃCZYK K 47 K 5 1 PARCELA Pół dzika 21km+ 03:11:41.34 PDF PNG
120 121 JAROSZ-PIWOŃSKA ALDONA JAROSZ-PIWOŃSKA K 48 K 4 26 GÓRA KALWARIA ALDONA_AND_RUN Pół dzika 21km+ 03:11:42.11 PDF PNG
121 273 MARKOWSKA ALEKSANDRA K 49 K 4 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 03:11:58.92 PDF PNG
122 341 ZIMNA ANNA K 50 K 4 28 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 03:11:59.42 PDF PNG
123 338 ZIELIŃSKI PATRYK M 73 M 3 21 KARTUZY JEDNOOSOBOWA PARTIA ZIELONYCH Pół dzika 21km+ 03:12:44.19 PDF PNG
124 283 MOCARSKI JAKUB M 74 M 3 22 GDAŃSK NORDEA RUNNING TEAM Pół dzika 21km+ 03:19:23.82 PDF PNG
125 259 KWIATKOWSKA ALICJA K 51 K 4 29 GDAŃSK MAŁE LWY Pół dzika 21km+ 03:22:04.44 PDF PNG
126 308 SAJEWICZ MAGDA K 52 K 3 15 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA Pół dzika 21km+ 03:22:04.50 PDF PNG
127 226 DWORSKI SŁAWOMIR M 75 M 6 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Pół dzika 21km+ 03:22:36.08 PDF PNG
128 281 MIZAK HENRYK M 76 M 6 4 RUMIA Pół dzika 21km+ 03:22:36.41 PDF PNG
129 203 ARENDT AGNIESZKA K 53 K 4 30 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Pół dzika 21km+ 03:31:48.72 PDF PNG
130 351 WASILEWSKI MARCIN M 77 M 4 36 GDYNIA BIG YELLOW FOOD ADVENTURE TEAM Pół dzika 21km+ 03:37:03.97 PDF PNG
131 327 TORŁOP MAŁGORZATA K 54 K 6 1 GDAŃSK KOCIEWIAK TCZEW Pół dzika 21km+ 03:42:09.97 PDF PNG
132 266 LUBOWIECKA ALICJA K 55 K 4 31 WEJHEROWO Pół dzika 21km+ 03:47:05.85 PDF PNG
133 347 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 56 K 4 32 RUMIA ULTRA WAY TEAM Pół dzika 21km+ 03:47:06.85 PDF PNG
134 349 ZACKIEWICZ PAULA M 78 M 4 37 Pół dzika 21km+ 03:47:08.30 PDF PNG


Szybka sarna 10km+

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Start 10 km Meta 10 km Dyplom
1 475 WNUK DAMIAN M 1 M 3 WIELKI KLINCZ Szybka sarna 10km+ 00:00:02.09 00:45:22.02 PDF PNG
2 480 SUCHENIA PIOTR M 2 M 4 REDA RUNPASSION.PL Szybka sarna 10km+ 00:00:01.99 00:46:09.95 PDF PNG
3 482 POBŁOCKI ADAM M 3 M 3 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:02.89 00:48:16.47 PDF PNG
4 415 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K 2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:02.59 00:48:24.50 PDF PNG
5 417 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 4 M 3 1 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS Szybka sarna 10km+ 00:00:02.51 00:49:00.99 PDF PNG
6 444 MICKIEWICZ KONRAD M 5 M 5 1 GDANSK BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY Szybka sarna 10km+ 00:00:01.65 00:50:11.95 PDF PNG
7 418 JASIŃSKI STANISŁAW M 6 M 3 2 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:01.28 00:50:22.01 PDF PNG
8 448 OKRÓY KRZYSZTOF M 7 M 3 3 OTOMINO BIEGAM I TO MI POMAGA Szybka sarna 10km+ 00:00:03.09 00:50:33.20 PDF PNG
9 404 BABEROWSKI MAREK M 8 M 5 2 GDAŃSK TREC TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:03.42 00:50:42.21 PDF PNG
10 423 KOWALSKI PIOTR M 9 M 3 4 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:03.45 00:51:13.80 PDF PNG
11 425 KRYSIANKOU ALIAKSEI M 10 M 3 5 GDANSK Szybka sarna 10km+ 00:00:03.92 00:52:45.94 PDF PNG
12 419 JURCZAK PAWEŁ JURCZAK M 11 M 3 6 GDANSK TRECTEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:03.89 00:52:48.60 PDF PNG
13 410 BRZEZICKI MACIEJ M 12 M 4 1 GDYNIA TREC TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:05.47 00:55:29.86 PDF PNG
14 435 ŁĘCKI TOMASZ M 13 M 4 2 WARSZAWA TRENUJ Z WARIATEM Szybka sarna 10km+ 00:00:04.91 00:56:03.94 PDF PNG
15 443 MICHNO ANNA K 2 K 4 GDAŃSK Szybka sarna 10km+ 00:00:07.36 00:56:07.97 PDF PNG
16 447 NYKIEL KRZYSZTOF M 14 M 4 3 GDAŃSK Szybka sarna 10km+ 00:00:07.22 00:58:02.58 PDF PNG
17 401 ANOLIK MONIKA K 3 K 4 GDANSK Szybka sarna 10km+ 00:58:03.14 PDF PNG
18 439 MAKUCH ALEKSANDRA K 4 K 3 1 WARSZAWA TRENUJ Z WARIATEM Szybka sarna 10km+ 00:00:04.32 00:58:40.63 PDF PNG
19 483 IEFYMENKO OLEKSANDER M 15 M 4 4 SOPOT Szybka sarna 10km+ 00:00:02.54 00:58:53.28 PDF PNG
20 450 PACUK JAKUB M 16 M 2 1 RUMIA WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:03.02 01:01:04.69 PDF PNG
21 460 SOCIK SEBASTIAN M 17 M 2 2 WEJHEROWO WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:03.56 01:01:54.72 PDF PNG
22 414 GETEK FILIP M 18 M 2 3 GDYNIA WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:07.34 01:01:54.98 PDF PNG
23 454 PRANGA KRZYSZTOF M 19 M 3 7 NOWY DWÓR WEJHEROWSKI WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:07.43 01:02:42.46 PDF PNG
24 478 ZATORSKA KAROLINA K 5 K 3 2 GDYNIA TREC TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:04.71 01:02:52.93 PDF PNG
25 458 SCHMIDT WALDEK M 20 M 6 1 GOWINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:02.55 01:03:00.80 PDF PNG
26 429 LADMANN ŁUKASZ M 21 M 3 8 RUMIA Szybka sarna 10km+ 00:00:10.53 01:03:16.88 PDF PNG
27 441 MAZGAJCZYK JAKUB M 22 M 4 5 GDAŃSK NORDEA RUNNING TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:09.41 01:03:25.35 PDF PNG
28 476 WOLAŃSKI TOMASZ M 23 M 4 6 RUMIA Szybka sarna 10km+ 00:00:02.58 01:03:46.73 PDF PNG
29 424 KRUSZYŃSKI MARCIN M 24 M 4 7 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:10.79 01:03:54.23 PDF PNG
30 445 MROSZCZYK PAWEŁ M 25 M 3 9 CEDRY WIELKIE Szybka sarna 10km+ 00:00:06.67 01:04:56.84 PDF PNG
31 477 ZAKASZEWSKI KAMIL M 26 M 3 10 GDAŃSK TREC TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:04.81 01:05:00.53 PDF PNG
32 440 MATELSKI SZYMON M 27 M 4 8 JASTARNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:12.33 01:05:11.24 PDF PNG
33 405 BALONIS-CHYB ANNA K 6 K 3 3 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:03.76 01:05:19.51 PDF PNG
34 472 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 28 M 3 11 REDA FOX Szybka sarna 10km+ 00:00:10.59 01:06:21.15 PDF PNG
35 428 KUCHTA ROBERT M 29 M 2 4 GDAŃSK TRECTEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:06.44 01:06:53.87 PDF PNG
36 442 MAZUR KRZYSZTOF M 30 M 3 12 CZĘSTOCHOWA Szybka sarna 10km+ 00:00:05.32 01:07:24.26 PDF PNG
37 467 SZESTAKOWSKI ALAN M 31 M 3 13 GDYNIA TRECTEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:06.46 01:07:28.93 PDF PNG
38 411 BUJNICKI MARCIN M 32 M 4 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Szybka sarna 10km+ 00:00:10.20 01:08:52.40 PDF PNG
39 431 LANGOWSKI SEBASTIAN M 33 M 4 10 RUMIA Szybka sarna 10km+ 00:00:06.27 01:09:07.70 PDF PNG
40 457 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 7 K 3 4 REDA Szybka sarna 10km+ 00:00:02.93 01:09:09.30 PDF PNG
41 420 KANKOWSKA KATARZNA K 8 K 3 5 WEJHEROWO Szybka sarna 10km+ 00:00:03.41 01:09:09.35 PDF PNG
42 406 BAMBROWICZ MARTYN M 34 M 3 14 RUMIA WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:08.30 01:09:54.69 PDF PNG
43 421 KLARECKI ADRIAN M 35 M 4 11 REDA WIRAN TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:08.40 01:09:54.81 PDF PNG
44 416 GRUSZKE BEATA K 9 K 5 1 GDYNIA KUNDY PORTOWE Szybka sarna 10km+ 00:00:03.84 01:10:12.42 PDF PNG
45 433 LIBERADZKI MARCIN M 36 M 4 12 WEJHEROWO Szybka sarna 10km+ 00:00:10.28 01:14:12.20 PDF PNG
46 174 SUŁEK ALDONA K 10 K 4 1 WEJHEROWO ZOELLER TECH Szybka sarna 10km+ 00:00:07.31 01:14:40.19 PDF PNG
47 402 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANNA K 11 K 3 6 WEJHEROWO Szybka sarna 10km+ 00:00:05.49 01:14:58.59 PDF PNG
48 63 SZCZUBIAŁA JAKUB M 37 M 4 13 WEJHEROWO Szybka sarna 10km+ 00:00:05.12 01:14:58.74 PDF PNG
49 403 BABEROWSKA JOLANTA K 12 K 5 2 GDAŃSK TREC TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:07.02 01:15:06.45 PDF PNG
50 468 SZOPA MAŁGORZATA K 13 K 4 2 GDYNIA RUNEDA Szybka sarna 10km+ 00:00:06.14 01:15:06.67 PDF PNG
51 469 SZOPA MAREK M 38 M 4 14 GDYNIA RUNEDA Szybka sarna 10km+ 00:00:06.03 01:15:06.76 PDF PNG
52 422 KOTOWSKA SYLWIA K 14 K 3 7 OLSZTYN Szybka sarna 10km+ 00:00:06.03 01:15:14.21 PDF PNG
53 436 ŁOMOTOWSKA IZABELA K 15 K 3 8 WEJHEROWO Szybka sarna 10km+ 00:00:05.41 01:15:26.01 PDF PNG
54 426 KUBIAK MARIA K 16 K 6 1 RUMIA Szybka sarna 10km+ 00:00:07.71 01:16:35.40 PDF PNG
55 451 PALLACH MONIKA K 17 K 3 9 WEJHEROWO MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:03.11 01:16:58.16 PDF PNG
56 413 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 18 K 4 3 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:02.35 01:16:59.89 PDF PNG
57 409 BIELECKA KORNELIA K 19 K 4 4 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA Szybka sarna 10km+ 00:00:03.60 01:18:36.39 PDF PNG
58 449 OPIELA MARIA K 20 K 4 5 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:04.70 01:22:08.87 PDF PNG
59 455 PUFUND ARKADIUSZ M 39 M 5 3 REDA Szybka sarna 10km+ 01:22:33.45 PDF PNG
60 470 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 40 M 6 2 GDYNIA MIŚ BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:08.49 01:23:06.62 PDF PNG
61 465 STELMASIAK ANNA K 21 K 3 10 SOPOT Szybka sarna 10km+ 00:00:08.81 01:23:27.58 PDF PNG
62 463 STASIK MAGDALENA K 22 K 4 6 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:10.99 01:23:32.03 PDF PNG
63 464 STASIK PIOTR M 41 M 5 4 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:10.93 01:23:32.21 PDF PNG
64 473 WALIGÓRSKA AGNIESZKA K 23 K 4 7 LUBOŃ FLAMING W BIEGU Szybka sarna 10km+ 00:00:06.39 01:23:35.08 PDF PNG
65 432 LASKOWSKA AGATA K 24 K 3 11 BOLSZEWO MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Szybka sarna 10km+ 00:00:04.68 01:23:58.57 PDF PNG
66 427 KÜCHLER MAŁGORZATA K 25 K 4 8 GDYNIA JARBUD Szybka sarna 10km+ 00:00:07.20 01:24:28.30 PDF PNG
67 438 MAJCHRZAK KONIECZNA JOANNA M 42 M 4 15 KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM ULTRA Szybka sarna 10km+ 00:00:06.25 01:25:00.63 PDF PNG
68 462 STAROSTA JOANNA K 26 K 2 1 GDYNIA Szybka sarna 10km+ 00:00:08.81 01:33:31.25 PDF PNG
69 459 SIENIAWSKI KAMIL M 43 M 2 5 GNIEW Szybka sarna 10km+ 00:00:08.94 01:33:31.81 PDF PNG
70 479 TEOFILAK KALINA K 27 K 4 9 GDYNIA ULTRA WAY TEAM Szybka sarna 10km+ 00:00:12.06 01:42:52.04 PDF PNG


Tropem Rysia 42km+

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Start 42 km Meta 42 km Dyplom
1 190 PAZDA-POZORSKA GOSIUNI K 1 K 4 SŁUPSK-KOBYLNICA POLTAREX Tropem Rysia 42km+ 00:00:05.75 03:35:01.17 PDF PNG
2 172 SMÓŁKOWSKI MARCIN M 1 M 3 RUMIA PROJEKT 1000UP Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.18 03:39:39.03 PDF PNG
3 181 WOJTALIK ŁUKASZ M 2 M 3 POŁCZYN ZDRÓJ Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.47 03:42:01.35 PDF PNG
4 192 KOTARSKI MARIUSZ M 3 M 4 RUMIA PROJEKT 1000UP Tropem Rysia 42km+ 03:44:54.00 PDF PNG
5 154 PALLACH PIOTR M 4 M 3 1 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.95 03:45:02.44 PDF PNG
6 170 SKORUPSKI ROBERT M 5 M 4 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.69 03:51:35.82 PDF PNG
7 119 JAKUBIEC ALEKSANDRA K 2 K 4 GDYNIA NAVIMART RUN / MAMY TO Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.09 03:52:46.59 PDF PNG
8 117 HINC JANUSZ M 6 M 4 2 GDYNIA GEMINI TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:05.74 04:00:39.99 PDF PNG
9 136 KUKLA MACIEJ M 7 M 3 2 CHORZÓW Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.89 04:01:22.27 PDF PNG
10 163 ROŻYK KRZYSZTOF M 8 M 5 1 GDYNIA OKNOBUR-BIEGAMYRAZEM.PL Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.47 04:07:23.28 PDF PNG
11 127 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 9 M 4 3 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.07 04:07:35.73 PDF PNG
12 133 KUBIAK JAGODA K 3 K 3 WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.61 04:10:11.47 PDF PNG
13 171 SŁOMKOWSKI MATEUSZ M 10 M 3 3 GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.30 04:14:27.16 PDF PNG
14 168 SIEWERT MAREK M 11 M 4 4 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER Tropem Rysia 42km+ 00:00:10.64 04:19:47.43 PDF PNG
15 137 KULCZYK EWA K 4 K 3 1 GDYNIA ULTRA WAY TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.89 04:23:42.49 PDF PNG
16 108 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 12 M 4 5 RUMIA Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.48 04:24:33.51 PDF PNG
17 160 PUSDROWSKI MICHAŁ M 13 M 4 6 REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.69 04:33:38.99 PDF PNG
18 123 KAMIŃSKI BARTOSZ M 14 M 2 1 RUMIA 100% VEGAN Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.68 04:36:32.60 PDF PNG
19 140 LENARCIAK MAREK M 15 M 4 7 GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.82 04:38:16.86 PDF PNG
20 132 KRAJNIAK JAROSŁAW M 16 M 2 2 BYDGOSZCZ WOLF TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.82 04:43:45.62 PDF PNG
21 152 OSIP PIOTR M 17 M 2 3 SZCZECINEK 100% VEGAN Tropem Rysia 42km+ 00:00:18.12 04:45:48.19 PDF PNG
22 101 ANDRÓSZOWSKI MATEUSZ M 18 M 3 4 GDAŃSK SUMMIT28.PL Tropem Rysia 42km+ 00:00:15.39 04:45:54.80 PDF PNG
23 159 PUDEŁKO RAFAŁ PUDEŁKO M 19 M 4 8 GDYNIA Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.48 04:46:39.17 PDF PNG
24 131 KOTOWSKI MAREK M 20 M 3 5 OLSZTYN KRISS COACHING Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.13 04:52:59.18 PDF PNG
25 109 EWALD KAROLINA K 5 K 4 1 ZIELONKA Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.55 04:53:24.77 PDF PNG
26 142 LEYK DANIEL M 21 M 3 6 LUZINO LEYK TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:16.67 04:56:16.87 PDF PNG
27 130 KOSICKA IWONA K 6 K 4 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.18 04:58:05.87 PDF PNG
28 173 SOBOCZYŃSKA JUSTYNA K 7 K 3 2 GDYNIA NORDEA RUNNING TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:15.45 05:02:09.56 PDF PNG
29 113 GŁOWACKI RAFAŁ M 22 M 4 9 GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:39.42 05:02:40.31 PDF PNG
30 189 MOJSAK ARON M 23 M 3 7 GDYNIA Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.21 05:04:07.89 PDF PNG
31 118 INGLOT MICHAL M 24 M 4 10 GDANSK NORDEA RUNNING TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.85 05:07:50.86 PDF PNG
32 151 OBERT PAWEŁ M 25 M 4 11 DAMNICA P.O.LSKA Tropem Rysia 42km+ 00:00:10.10 05:08:13.31 PDF PNG
33 138 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 26 M 3 8 WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.67 05:11:51.18 PDF PNG
34 129 KOŁOSOWSKI PIOTR M 27 M 4 12 WARSZAWA Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.69 05:13:48.35 PDF PNG
35 134 KUBIAK KAROLINA K 8 K 4 3 WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.17 05:18:25.33 PDF PNG
36 104 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M 28 M 4 13 GDYNIA Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.36 05:18:45.69 PDF PNG
37 176 SZUSTEK ADAM M 29 M 4 14 TUCHOM SZUSTY TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.55 05:20:29.08 PDF PNG
38 103 BUSZMANN TOMASZ M 30 M 4 15 REDA RUNEDA Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.49 05:26:16.88 PDF PNG
39 177 TOMASZEWSKI MARIUSZ M 31 M 4 16 LIPNICA Tropem Rysia 42km+ 00:00:07.49 05:26:20.99 PDF PNG
40 165 RUDŹKO WOJCIECH M 32 M 5 2 WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ 05:27:44.00 PDF PNG
41 184 ZESZUTEK NATALIA K 9 K 3 3 GDYNIA COMPLEXSPORTS Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.33 05:35:44.23 PDF PNG
42 182 WOJTASIK MARTA K 10 K 4 4 KATOWICE Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.12 05:37:14.92 PDF PNG
43 158 PRZYTARSKA EDYTA K 11 K 3 4 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.91 05:41:23.70 PDF PNG
44 156 POLAŃSKI PAWEŁ M 33 M 3 9 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA Tropem Rysia 42km+ 00:00:40.09 05:43:55.75 PDF PNG
45 179 WITKOWSKA BEATA K 12 K 4 5 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA Tropem Rysia 42km+ 00:00:40.25 05:43:55.93 PDF PNG
46 186 ŻAK OLIWIA K 13 K 4 6 JASTRZĘBIE Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.82 05:58:22.32 PDF PNG
47 122 JAWOROWICZ DOBROCHNA K 14 K 4 7 KONSTANCIN JEZIORNA Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.77 05:58:22.42 PDF PNG
48 120 JAKUBOWSKI ZBIGNIEW M 34 M 5 3 GOŚCICINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.84 05:59:37.16 PDF PNG
49 175 SZREDER MARCIN M 35 M 3 10 LUZINO Tropem Rysia 42km+ 00:00:16.07 06:01:28.91 PDF PNG
50 102 BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA K 15 K 5 1 GDYNIA ULTRA ŻÓŁWIK Tropem Rysia 42km+ 00:00:10.10 06:04:05.99 PDF PNG
51 125 KĄKOL SŁAWOMIR M 36 M 3 11 REDA Tropem Rysia 42km+ 00:00:14.67 06:07:19.72 PDF PNG
52 105 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 37 M 3 12 GDYNIA JARBUD Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.74 06:08:55.30 PDF PNG
53 115 GÓRNIAK JAROSŁAW M 38 M 4 17 POGÓRZE JARBUD Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.56 06:08:55.33 PDF PNG
54 135 KÜCHLER PAWEŁ M 39 M 2 4 GDYNIA JARBUD Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.46 06:08:55.76 PDF PNG
55 169 SIKORSKA AGNIESZKA K 16 K 4 8 GDYNIA BEZ KLUBU Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.26 06:08:56.63 PDF PNG
56 183 ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK KATARZYNA K 17 K 3 5 RUMIA PROJEKT 1000UP Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.75 06:09:08.97 PDF PNG
57 124 KAŃTOCH WERONIKA K 18 K 3 6 REDA RUNEDA / TEAM KREFT Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.85 06:09:10.19 PDF PNG
58 162 REDKO OLEKSANDR M 40 M 6 1 CHARKOW Tropem Rysia 42km+ 00:00:08.93 06:21:14.36 PDF PNG
59 144 MARCZUK MARTA K 19 K 3 7 GDYNIA Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.44 06:21:14.66 PDF PNG
60 178 TORŁOP PRZEMYSŁAW M 41 M 5 4 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO/TOMBO TEAM Tropem Rysia 42km+ 06:33:50.16 PDF PNG
61 143 MACHOLL ADAM M 42 M 4 18 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW Tropem Rysia 42km+ 00:00:13.86 06:44:11.49 PDF PNG
62 145 MARKOWSKI SZYMON M 43 M 4 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Tropem Rysia 42km+ 06:44:12.21 PDF PNG
63 185 ZIMNY SEBASTIAN M 44 M 4 20 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW Tropem Rysia 42km+ 00:00:14.62 06:44:13.13 PDF PNG
64 112 GESSNER WERONIKA K 20 K 4 9 PIASECZNO Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.00 06:51:56.22 PDF PNG
65 167 RZEZAK ALEKSANDRA K 21 K 4 10 REDA Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.45 06:54:57.78 PDF PNG
66 157 PORWIT ALEKSANDRA K 22 K 4 11 WOLA Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.57 06:58:49.79 PDF PNG
67 106 DAMPS KATARZYNA K 23 K 4 12 SKRZESZEWO Tropem Rysia 42km+ 00:00:11.26 07:10:40.74 PDF PNG
68 149 MICHALIK PIOTR M 45 M 3 13 DĄBROWA BIEGUN OCR Tropem Rysia 42km+ 00:00:10.94 07:10:41.57 PDF PNG
69 191 MOTOWIDŁO-ZAWACKA IZABELLA K 24 K 4 13 SŁUPSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:10.93 07:14:44.91 PDF PNG
70 148 MICHALAK MAGDALENA K 25 K 4 14 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Tropem Rysia 42km+ 00:00:06.45 07:15:35.78 PDF PNG
71 126 KŁOS ANETA K 26 K 4 15 POZNAŃ Tropem Rysia 42km+ 00:00:12.70 07:27:34.34 PDF PNG
72 153 OSSOWSKA MONIKA K 27 K 4 16 RUMIA RUNEDA Tropem Rysia 42km+ 00:00:17.70 07:27:34.54 PDF PNG
73 146 MASZEWSKA-WACH MARIOLA K 28 K 4 17 RAWA MAZOWIECKA RAWA TIM ZAWSZE SLIM Tropem Rysia 42km+ 07:27:34.74 PDF PNG
74 139 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA K 29 K 4 18 REDA BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE Tropem Rysia 42km+ 00:00:16.52 07:27:35.62 PDF PNG
75 188 LEBEDZIŃSKI RADOSŁAW M 46 M 4 21 REDA ULTRA WAY TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:20.60 07:27:40.18 PDF PNG
76 187 OSSOWSKI ARKADIUSZ M 47 M 4 22 RUMIA ULTRA WAY TEAM Tropem Rysia 42km+ 00:00:41.09 07:27:40.53 PDF PNG
DNF 111 GAJEWSKI ANDRZEJ M DNF M 4 DNF DAMNICA STOPA SŁUPSK Tropem Rysia 42km+ 00:00:09.74 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ