Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HDK PCK Kropelka | |||||||||
1 | Pokojski Andrzej | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | HDK PCK Kropelka | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
2 | Śmigielski Stanisław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
3 | Mariańska Hanna | Elblag | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
4 | Oziewicz Katarzyna | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Róbmy Swoje | |||||||||
5 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Róbmy Swoje | opłacono | ||||
SP3 Braniewo | |||||||||
6 | Mierzwa Dorota | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | SP3 Braniewo | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
7 | Olender Krzysztof | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
8 | Wolny Marcin | Juszkowo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
9 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
10 | PIETRUSIK ŁUKASZ | bRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
11 | Budka Tomasz | Marzewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
12 | Bracikowska Wioletta | Elbląg | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
13 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
14 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
15 | Niedźwiedzka Katarzyna | Branieewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
16 | Michałowski Piotr | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
17 | GRUBA NATALIA | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
18 | Jaszczyk Marta | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
19 | Jaszczuk Jarosław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
20 | Jaszczuk Aneta | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
21 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
22 | Kadziński Jarek | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
23 | MGŁOSEK ROMAN | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
24 | Chrościcka Klaudia | Pieniężno | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
25 | Łyczakowski Mieczysław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
26 | MATCZUK AGNIESZKA | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
27 | POTRAC RAFAŁ | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono |
Wyświetleń: 5096