Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Braniewskie Gazele | |||||||||
1 | Ingielewicz Alicja | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Braniewskie Gazele | opłacono | ||||
2 | Ingielewicz Aleksandra | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Braniewskie Gazele | opłacono | ||||
3 | Demkowicz Anna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Braniewskie Gazele | opłacono | ||||
HDK PCK Kropelka | |||||||||
4 | Pokojski Andrzej | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | HDK PCK Kropelka | opłacono | ||||
JUDO MOS | |||||||||
5 | Cygan Lena | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | JUDO MOS | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
6 | Ślęzak Adam | Elbląg | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | OSP POGRODZIE | |||||
Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie | |||||||||
7 | Luttera Kacper | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie | |||||
8 | Bujalski Adrian | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie | opłacono | ||||
9 | Bujalska Joanna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
10 | Wronka-Borowska Ewa | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Rozbiegane Braniewo | |||||
11 | Śmigielski Stanisław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
12 | Oziewicz Katarzyna | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
13 | Mariańska Hanna | Elblag | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Róbmy Swoje | |||||||||
14 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | Róbmy Swoje | opłacono | ||||
SP3 Braniewo | |||||||||
15 | Mierzwa Dorota | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | SP3 Braniewo | opłacono | ||||
SP6 braniewo | |||||||||
16 | Szczygieł Antoni | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP6 braniewo | opłacono | ||||
17 | Spakowski Dawid | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP6 braniewo | opłacono | ||||
18 | Hruszka Dawid | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP6 braniewo | opłacono | ||||
SP19 Elbląg | |||||||||
19 | Guz Marta | Elbląg | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP19 Elbląg | opłacono | ||||
SP nr 3 Braniewo | |||||||||
20 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP nr 3 Braniewo | |||||
SP nr 5 Braniewo | |||||||||
21 | Stankiewicz Zosia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP nr 5 Braniewo | |||||
22 | Kaliszuk Maja | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP nr 5 Braniewo | |||||
23 | BŁASZCZAK Adrianna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | SP nr 5 Braniewo | |||||
UKP 1 Elbląg | |||||||||
24 | Pawłoski Kacper | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | UKP 1 Elbląg | opłacono | ||||
Uczeń SP Zagaje | |||||||||
25 | Kułdosz Jagoda | Grabowiec | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | Uczeń SP Zagaje | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | Wszolek Livia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
27 | Wszolek Hubert | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
28 | Wolny Marcin | Juszkowo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
29 | Witkowska Marta | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
30 | Witkowska Maja | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
31 | Wisniewska Klaudia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
32 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
33 | ŚMIGIELSKI STANISŁAW | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
34 | ŚMIGIELSKA ADRIANNA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
35 | Szefler Sebastian | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
36 | Szefler Nela | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
37 | SZCZEPANIK KACPER | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
38 | SZABAT MATEUSZ | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
39 | STULCZEWSKI TOMASZ | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
40 | STEFANOWICZ GRAŻYNA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
41 | STANISZEWSKI JAN | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
42 | STANISZEWSKA KAROLINA | STĘPIEŃ | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
43 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
44 | Spakowski Szymon | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
45 | SOCIK-RÓŻAŃSKA AGNIESZKA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
46 | SOCIK-RÓŻAŃSKA AGNIESZKA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
47 | Sierzputowska Marta | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
48 | Ptak Marek | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
49 | POTRAC RAFAŁ | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
50 | POTRAC JAN | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
51 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
52 | Plichta Wiktoria | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
53 | Plichta Kamil | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
54 | Plichta Julia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
55 | PIETRUSIK ŁUKASZ | bRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
56 | Pietraschke Maja | Widzino | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
57 | Pawłoska Karolina | Elbląg | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
58 | Olender Krzysztof | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
59 | Olender Katarzyna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
60 | OCIPKA WIKTORIA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
61 | Niedźwiedzka Katarzyna | Branieewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
62 | Musiał Nela | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
63 | Musiał Anna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
64 | MIron Karolina | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
65 | Michałowski Piotr | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
66 | MGŁOSEK ROMAN | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | ||||||
67 | MAZUR WOJCIECH | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
68 | MATCZUK AGNIESZKA | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
69 | MAJOWICZ RADOSŁAW | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
70 | MAJOWICZ RADOSŁAW | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
71 | MAGROWSKI MAREK | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
72 | MAGROWSKI KRZYSZTOF | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
73 | MAGROWSKA JULIA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
74 | MAGROWSKA AGNIESZKA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
75 | Łyczakowski Mieczysław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
76 | Limanowski Grzegorz | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
77 | Kułdosz Iwona | Grabowiec | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
78 | Kozłowski Marceli | Pieniężno | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
79 | Kowalski Piotr | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
80 | Kowalski Bogdan | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
81 | Kowalska Małgorzata | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
82 | Kowalska Anna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
83 | Klat Mariola | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
84 | Klat Anna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
85 | Kaliszuk Julia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
86 | Kadziński Jarek | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
87 | Kadzińska Elena | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
88 | KACZYŃSKA ALEKSANDRA | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | ||||||
89 | Jaszczyk Marta | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
90 | Jaszczuk Jarosław | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
91 | Jaszczuk Aneta | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
92 | JASZAK MATEUSZ | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
93 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
94 | Hruszka Amelia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
95 | Hołubowska Diana | Klejnowo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
96 | Hejdeman Zuzia | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
97 | GRUBA NATALIA | BRANIEWO | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
98 | Dzikiewicz Łukasz | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
99 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
100 | Demkowicz Filip | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
101 | Czarnecki Kacper | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
102 | Czarnecki Alan | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
103 | Cygan Joanna | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
104 | Chrościcka Klaudia | Pieniężno | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
105 | Budka Tomasz | Marzewo | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
106 | Brzezińska Jolanta | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
107 | Bracikowska Wioletta | Elbląg | 16 km bieg zespołowy w kolumnie na trasie Frombork–Braniewo | opłacono | |||||
108 | Bonat Beata | Widzino | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
109 | BARANIAK LILIANKA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
110 | BARANIAK JULIA | BRANIEWO | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
111 | Bagiński Mateusz | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono | |||||
112 | Bagińska Antonina | Braniewo | 1 km bieg rodzinny oraz nordic walking ulicami miasta Braniewa | opłacono |
Wyświetleń: 5103