Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 10 km | Juvenia Białystok | opłacono on-line | |
2 | 185 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
3 | 186 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
4 | 63 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
5 | 138 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 10 km | Chabrowe Wilki | opłacono on-line | |
6 | 84 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km | Piękny | opłacono on-line | |
7 | 48 | Hałaczkiewicz Sylwia | Bełchatów | Polska | 10 km | PZLAM | opłacono | |
8 | 225 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | |
9 | 167 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |
10 | 199 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
11 | 153 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line | |
12 | 207 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | 10 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
13 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |||
14 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Polska | 10 km | amator | |||
15 | 33 | Garska Joanna | Bytów | Polska | 10 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line | |
16 | 34 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 10 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line | |
17 | 119 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 10 km | Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | opłacono | |
18 | 175 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
19 | 21 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
20 | 133 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
21 | 184 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | Diabelskie pioruny | opłacono on-line | |
22 | 206 | Bartkowski Zbigniew | Działdowo | Polska | 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | |
23 | 203 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
24 | 150 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
25 | 157 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
26 | 158 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
27 | 111 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś | opłacono on-line | |
28 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś Elbląg | |||
29 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś Elbląg | |||
30 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | Biegaj z Bartkiem | |||
31 | 58 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś Elbląg | opłacono on-line | |
32 | 46 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line | |
33 | 11 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | TEAM KARAŚ ELBLĄG | opłacono on-line | |
34 | 108 | Matlewska Marzena | Elbląg | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
35 | 87 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 10 km | El -Aktywni | opłacono on-line | |
36 | 136 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 10 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line | |
37 | 24 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
38 | 71 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km | JAC KO | opłacono on-line | |
39 | 42 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | MND-NE | opłacono on-line | |
40 | 45 | Grocki Artur | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
41 | 98 | Łukiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | |
42 | 140 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
43 | 189 | Wieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 10 km | GRUPA LOTOS | opłacono on-line | |
44 | 188 | Wielińska Zofia | Gdańsk | Polska | 10 km | Niezrzeszona | opłacono on-line | |
45 | 20 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
46 | 190 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono on-line | |
47 | 23 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | Polska | 10 km | Kuropatwa Team | opłacono on-line | |
48 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | ||||
49 | 37 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
50 | 15 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Za linią mety | opłacono on-line | |
51 | 179 | urtnowski henryk | Gdańsk | Polska | 10 km | EUROSTYL Gdańsk | opłacono on-line | |
52 | 75 | Kubajka Patryk | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
53 | 183 | Wesołowski Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
54 | 178 | Tytko Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | |
55 | 160 | Stajuda-Mackun Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | |
56 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | 10 km | ||||
57 | 217 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
58 | 81 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
59 | 177 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
60 | 220 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | 10 km | Poszurany Team | opłacono on-line | |
61 | 219 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | Poszurany Team | opłacono on-line | |
62 | 216 | Lisicki Waldemar | Gdynia | Polska | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | |
63 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners/Harpagan | |||
64 | 5 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | |
65 | 43 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | Grą Biegiem Rowerem | opłacono on-line | |
66 | 78 | Kumorowski Rafał | Gdynia | Polska | 10 km | Rajsport Active | opłacono on-line | |
67 | 181 | Welke Artur | Gdynia | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | |
68 | 125 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | |
69 | 69 | Kordunowski Tomasz | Gniew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |
70 | 62 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | |
71 | 103 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
72 | 25 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
73 | 156 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
74 | 137 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
75 | 130 | Pakeiser Piotr | Gorzędziej | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | |
76 | Jarosz Mateusz Jarosz | Gorzędziej | Polska | 10 km | ||||
77 | 122 | Okonek Kazimierz | Gorzów Wlkp. | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
78 | 10 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |
79 | 166 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Morsy Grudziądz | opłacono on-line | |
80 | 95 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
81 | 67 | Kołecki Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
82 | 174 | TOBOLSKA Grażyna | GRUDZIĄDZ | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
83 | 70 | Kotlenga Przemysław | Iława | Polska | 10 km | S4H | opłacono on-line | |
84 | 165 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
85 | 213 | Ksyna Bogusław | Kamion Mały | Polska | 10 km | OSP Kamion | opłacono | |
86 | 22 | Długosz Jacek | Kielce | Polska | 10 km | LKB Rudnik | opłacono on-line | |
87 | Wołoszyn Radosław | Kmiecin | Polska | 10 km | Błękitni Kmiecin | |||
88 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 10 km | Błękitni Kmiecin | |||
89 | 102 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | opłacono on-line | |
90 | 35 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
91 | 128 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | 10 km | Koteże | opłacono on-line | |
92 | 169 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line | |
93 | 65 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
94 | 57 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | |
95 | 124 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |
96 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||
97 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km | amator | |||
98 | 222 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | Wyższa Szkoła Bankowa | opłacono on-line | |
99 | 12 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
100 | 50 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14724