Szybka Piątka
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 107 Duda Róża Lulemino Bieg 5km - Gmina Kobylnica Best Beasts
2 106 Czerwińska Anna Słupsk Bieg 5km opłacono on-line
3 110 Guzowski Denis Szczytno Bieg 5km Prawie Jak Hermes opłacono on-line
4 121 Matuszewski Antek Kwakowo Bieg 5km - Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
5 22 Matuszewski Antoni Kwakowo Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Kwakowie
6 122 Matuszewski Rafał Kwakowo Bieg 5km - Gmina Kobylnica
7 2 Antonkiewicz Ignacy Słupsk Biegi dzieci
8 129 Rudnik Krzysztof Słupsk Bieg 5km opłacono on-line
9 3 Bernat Dominika Redzikowio Biegi dzieci
10 134 Skorupski Robert Słupsk Bieg 5km - Gmina Kobylnica STOPA Słupsk
11 4 Bernat Wociech Redzikowio Biegi dzieci
12 104 Borychowski Mariusz Słupsk Bieg 5km - Gmina Kobylnica
13 19 Krzeszowski Maciej Słupsk Biegi dzieci
14 30 Rojewski Aleksander Sławno Biegi dzieci
15 29 Rojewski Adam Sławno Biegi dzieci
16 139 Szycko Marta CORK Bieg 5km opłacono on-line
17 132 Sagała Patrycja Słupsk Bieg 5km - Gmina Kobylnica
18 24 Młocicki Jakub Kobylnica Biegi dzieci
19 23 Młocicki Aleksander Kobylnica Biegi dzieci
20 16 Kowalczyk Kajetan Ustka Biegi dzieci W.P.K. Słoń Team Ustka
21 17 Kowalczyk Zuzanna Ustka Biegi dzieci W.P.K. Słoń Team Ustka
22 186 Tkaczyk Marzena Koszalin Nordic Walking 5km Wychodzę z kijami opłacono on-line
23 160 Korpal Cezary Koszalin Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami opłacono on-line
24 Filipów Tadeusz Lębork Bieg 5km niezrzeszony
25 128 Rozental Barbara Rozental Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica
26 165 Marcjan Małgorzata Kobylnica Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica
27 123 Narkun Małgorzata Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica
28 173 Rehlis Aleksander Koszalin Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami opłacono on-line
29 Rahoza Szymon Siemianice Bieg 5km ,,Ananasy,,
30 158 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking 5km Kreativsport opłacono on-line
31 150 Brzozowski Piotr Sławno Nordic Walking 5km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
32 112 Horbacz Grzegorz Slupsk Bieg 5km opłacono on-line
33 7 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Biegi dzieci Zelgoszcz
34 143 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg 5km opłacono on-line
35 25 Niemiec Maksymilian Nowa Sól Biegi dzieci
36 194 Wojtaszek Andrzej Lubuń Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica
37 109 GUZOWSKI DARIUSZ Cetyń Bieg 5km Talex Borzytuchom opłacono on-line
38 102 Andryskowski Marek Lębork Bieg 5km Stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono on-line
39 6 Czekaj Michał Kobylnica Biegi dzieci
40 8 Karczewska Matylda Chmielno Biegi dzieci
41 151 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 5km opłacono on-line
42 26 OLESZCZUK OLIWIA MARIANKA 22 Biegi dzieci Active Family Pasłęk
43 169 OLESZCZUK OLIWIA MARIANKA 22 Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
44 170 Pokładowska Joanna Koszalin Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami opłacono on-line
45 161 Kowalczyk Malgorzata Kowalczyk Wejherowo Nordic Walking 5km opłacono on-line
46 167 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono on-line
47 103 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 5km Kolarz-Pol opłacono on-line
48 32 Samojłowicz Gabriela Rzędy Biegi dzieci Active Family Pasłęk
49 33 Samojłowicz Julia Rzędy Biegi dzieci Active Family Pasłęk
50 178 Samojłowicz Gabriela Rzędy Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
51 179 Samojłowicz Julia Rzędy Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
52 176 Samojłowicz Arkadiusz Rzędy Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
53 177 Samojłowicz Dorota Rzędy Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
54 154 Janiszewski Marek Zielonka Pasłęcka Nordic Walking 5km Active Family Pasłęk opłacono on-line
55 146 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg 5km STOPA Słupsk opłacono on-line
56 39 Wielgat Antoni Słupsk Biegi dzieci
57 Gładkowski Grzegorz Gowino Bieg 5km BigYellowFoot Adventure Team
58 145 Wielgat Łukasz Pieńkowo Bieg 5km KB Bryza Postomino opłacono on-line
59 138 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg 5km WuPeKa Słoń Tim opłacono on-line
60 barganska justyna Bytów Bieg 5km RUNtastyczni Team Bytów
61 105 Burzyński Aleksander Bolesławice Bieg 5km - Gmina Kobylnica
62 5 Bogdanowicz Sara Bolesławice Biegi dzieci
63 180 Szczypek Ela Bolesławice Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica
64 37 Szymankowska Hanna Łosino Biegi dzieci
65 153 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5km opłacono on-line
66 111 Hałas Piotr Słupsk Bieg 5km TDT opłacono on-line
67 18 Król Michalina Słupsk Biegi dzieci TDT
68 117 KRÓL ZBIGNIEW SŁUPSK Bieg 5km TDT opłacono on-line
69 183 Szudobaj Hanna Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
70 149 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
71 188 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono on-line
72 144 Wagner Andrzej Bytów Bieg 5km opłacono on-line
73 119 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg 5km Night Runners Słupsk opłacono on-line
74 136 Szmigiero Adrianna Słupsk Bieg 5km W. P. K Słoń Team opłacono on-line
75 125 Nowacki Zbigniew Bolesławice Bieg 5km - Gmina Kobylnica
76 168 Naczk Wiktoria Lębork Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono on-line
77 175 Rosa Michał Wejherowo Nordic Walking 5km opłacono on-line
78 166 Maślanka Jacek Słupsk Nordic Walking 5km opłacono on-line
79 124 Niemiec Ewa Nowa Sól Bieg 5km KB Wikon opłacono on-line
80 Tomczak Sebastian Ustka Bieg 5km W.P.K Słoń Team Ustka
81 157 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5km opłacono on-line
82 156 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic Walking 5km opłacono on-line
83 38 Wieczorkowska Maja Koszalin Biegi dzieci Wychodzę z Kijami
84 192 Wieczorkowska Dagmara KOSZALIN Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami opłacono on-line
85 159 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami opłacono on-line
86 31 Rosa Lena Wejherowo Biegi dzieci
87 174 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic Walking 5km OPEC -Gdynia opłacono on-line
88 181 Szudarski Edward Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
89 182 Szudarski Marek Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
90 193 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
91 34 Sitny Nikodem Rumia Biegi dzieci
92 Sułek Karolina Rumia Bieg 5km
93 147 Wojewoda Maciej Jezierzyce Bieg 5km opłacono on-line
94 118 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 5km Atlas Running Team opłacono on-line
95 187 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono on-line
96 133 Seemann Sławek Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica
97 164 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
98 10 Kargul Milena Kobylnica Biegi dzieci SP Kobylnica
99 9 Kargul Mateusz Kobylnica Biegi dzieci SP Kobylnica
100 189 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica


Wyświetleń: 4110

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ