Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Duda Róża | Lulemino | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Best Beasts | ||
2 | 106 | Czerwińska Anna | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
3 | 110 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | Bieg 5km | Prawie Jak Hermes | opłacono on-line | |
4 | 121 | Matuszewski Antek | Kwakowo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
5 | 22 | Matuszewski Antoni | Kwakowo | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
6 | 122 | Matuszewski Rafał | Kwakowo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
7 | 2 | Antonkiewicz Ignacy | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | |||
8 | 129 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
9 | 3 | Bernat Dominika | Redzikowio | Polska | Biegi dzieci | |||
10 | 134 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | STOPA Słupsk | ||
11 | 4 | Bernat Wociech | Redzikowio | Polska | Biegi dzieci | |||
12 | 104 | Borychowski Mariusz | Słupsk | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
13 | 19 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | |||
14 | 30 | Rojewski Aleksander | Sławno | Polska | Biegi dzieci | |||
15 | 29 | Rojewski Adam | Sławno | Polska | Biegi dzieci | |||
16 | 139 | Szycko Marta | CORK | Irlandia | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
17 | 132 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
18 | 24 | Młocicki Jakub | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | |||
19 | 23 | Młocicki Aleksander | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | |||
20 | 16 | Kowalczyk Kajetan | Ustka | Polska | Biegi dzieci | W.P.K. Słoń Team Ustka | ||
21 | 17 | Kowalczyk Zuzanna | Ustka | Polska | Biegi dzieci | W.P.K. Słoń Team Ustka | ||
22 | 186 | Tkaczyk Marzena | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | |
23 | 160 | Korpal Cezary | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |
24 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg 5km | niezrzeszony | |||
25 | 128 | Rozental Barbara Rozental | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
26 | 165 | Marcjan Małgorzata | Kobylnica | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | ||||
27 | 123 | Narkun Małgorzata | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||||
28 | 173 | Rehlis Aleksander | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |
29 | Rahoza Szymon | Siemianice | Polska | Bieg 5km | ,,Ananasy,, | |||
30 | 158 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km | Kreativsport | opłacono on-line | |
31 | 150 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | Nordic Walking 5km | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono on-line | |
32 | 112 | Horbacz Grzegorz | Slupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
33 | 7 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Polska | Biegi dzieci | Zelgoszcz | ||
34 | 143 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
35 | 25 | Niemiec Maksymilian | Nowa Sól | Polska | Biegi dzieci | |||
36 | 194 | Wojtaszek Andrzej | Lubuń | Polska | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||
37 | 109 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | Bieg 5km | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |
38 | 102 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line | |
39 | 6 | Czekaj Michał | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | |||
40 | 8 | Karczewska Matylda | Chmielno | Polska | Biegi dzieci | |||
41 | 151 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
42 | 26 | OLESZCZUK OLIWIA | MARIANKA 22 | Polska | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||
43 | 169 | OLESZCZUK OLIWIA | MARIANKA 22 | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
44 | 170 | Pokładowska Joanna | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |
45 | 161 | Kowalczyk Malgorzata Kowalczyk | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
46 | 167 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono on-line | |
47 | 103 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg 5km | Kolarz-Pol | opłacono on-line | |
48 | 32 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Polska | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||
49 | 33 | Samojłowicz Julia | Rzędy | Polska | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||
50 | 178 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
51 | 179 | Samojłowicz Julia | Rzędy | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
52 | 176 | Samojłowicz Arkadiusz | Rzędy | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
53 | 177 | Samojłowicz Dorota | Rzędy | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
54 | 154 | Janiszewski Marek | Zielonka Pasłęcka | Polska | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |
55 | 146 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |
56 | 39 | Wielgat Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | |||
57 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | Bieg 5km | BigYellowFoot Adventure Team | |||
58 | 145 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | Bieg 5km | KB Bryza Postomino | opłacono on-line | |
59 | 138 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg 5km | WuPeKa Słoń Tim | opłacono on-line | |
60 | barganska justyna | Bytów | Polska | Bieg 5km | RUNtastyczni Team Bytów | |||
61 | 105 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
62 | 5 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | |||
63 | 180 | Szczypek Ela | Bolesławice | Polska | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||
64 | 37 | Szymankowska Hanna | Łosino | Polska | Biegi dzieci | |||
65 | 153 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
66 | 111 | Hałas Piotr | Słupsk | Polska | Bieg 5km | TDT | opłacono on-line | |
67 | 18 | Król Michalina | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | TDT | ||
68 | 117 | KRÓL ZBIGNIEW | SŁUPSK | Polska | Bieg 5km | TDT | opłacono on-line | |
69 | 183 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
70 | 149 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
71 | 188 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono on-line | |
72 | 144 | Wagner Andrzej | Bytów | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
73 | 119 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |
74 | 136 | Szmigiero Adrianna | Słupsk | Polska | Bieg 5km | W. P. K Słoń Team | opłacono on-line | |
75 | 125 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
76 | 168 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
77 | 175 | Rosa Michał | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
78 | 166 | Maślanka Jacek | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
79 | 124 | Niemiec Ewa | Nowa Sól | Polska | Bieg 5km | KB Wikon | opłacono on-line | |
80 | Tomczak Sebastian | Ustka | Polska | Bieg 5km | W.P.K Słoń Team Ustka | |||
81 | 157 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
82 | 156 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||
83 | 38 | Wieczorkowska Maja | Koszalin | Polska | Biegi dzieci | Wychodzę z Kijami | ||
84 | 192 | Wieczorkowska Dagmara | KOSZALIN | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |
85 | 159 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |
86 | 31 | Rosa Lena | Wejherowo | Polska | Biegi dzieci | |||
87 | 174 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | OPEC -Gdynia | opłacono on-line | |
88 | 181 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
89 | 182 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
90 | 193 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
91 | 34 | Sitny Nikodem | Rumia | Polska | Biegi dzieci | |||
92 | Sułek Karolina | Rumia | Polska | Bieg 5km | ||||
93 | 147 | Wojewoda Maciej | Jezierzyce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||
94 | 118 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg 5km | Atlas Running Team | opłacono on-line | |
95 | 187 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
96 | 133 | Seemann Sławek | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||
97 | 164 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking 5km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |
98 | 10 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | ||
99 | 9 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | ||
100 | 189 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica |
Wyświetleń: 11792