Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
,,Ananasy,, | |||||||||
1 | Rahoza Szymon | Siemianice | Bieg 5km | ,,Ananasy,, | |||||
AKTYWNI POSTOMINO | |||||||||
2 | 150 | Brzozowski Piotr | Sławno | Nordic Walking 5km | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono on-line | |||
Active Family Pasłęk | |||||||||
3 | 26 | OLESZCZUK OLIWIA | MARIANKA 22 | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||||
4 | 169 | OLESZCZUK OLIWIA | MARIANKA 22 | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
5 | 32 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||||
6 | 33 | Samojłowicz Julia | Rzędy | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | ||||
7 | 178 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
8 | 179 | Samojłowicz Julia | Rzędy | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
9 | 176 | Samojłowicz Arkadiusz | Rzędy | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
10 | 177 | Samojłowicz Dorota | Rzędy | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
11 | 154 | Janiszewski Marek | Zielonka Pasłęcka | Nordic Walking 5km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
Aks Białogard | |||||||||
12 | 21 | Madajczyk Inez | Białogard | Biegi dzieci | Aks Białogard | ||||
13 | 20 | Madajczyk EMILIA | Białogard | Biegi dzieci | Aks Białogard | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
14 | 118 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg 5km | Atlas Running Team | opłacono on-line | |||
Best Beasts | |||||||||
15 | 107 | Duda Róża | Lulemino | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Best Beasts | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
16 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Bieg 5km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
17 | 183 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
18 | 149 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
19 | 181 | Szudarski Edward | Słupsk | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
20 | 182 | Szudarski Marek | Słupsk | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
21 | 193 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
22 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg 5km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
23 | 172 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono on-line | |||
GOPS Trzebielino | |||||||||
24 | 115 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Bieg 5km | GOPS Trzebielino | opłacono on-line | |||
KB Bryza Postomino | |||||||||
25 | 145 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Bieg 5km | KB Bryza Postomino | opłacono on-line | |||
KB Wikon | |||||||||
26 | 124 | Niemiec Ewa | Nowa Sól | Bieg 5km | KB Wikon | opłacono on-line | |||
Kolarz-Pol | |||||||||
27 | 103 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg 5km | Kolarz-Pol | opłacono on-line | |||
Kreativsport | |||||||||
28 | 158 | Konkol Krystyna | Lębork | Nordic Walking 5km | Kreativsport | opłacono on-line | |||
MTS HAMER | |||||||||
29 | 108 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Bieg 5km | MTS HAMER | opłacono on-line | |||
Night Runners Słupsk | |||||||||
30 | 119 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |||
31 | 113 | Kargul Jacek | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Night Runners Słupsk | ||||
32 | 120 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |||
OPEC -Gdynia | |||||||||
33 | 174 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic Walking 5km | OPEC -Gdynia | opłacono on-line | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
34 | Ślęzak Adam | Elbląg | Nordic Walking 5km | OSP POGRODZIE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
35 | 187 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
36 | 168 | Naczk Wiktoria | Lębork | Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
Potęga Nordica | |||||||||
37 | 191 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Nordic Walking 5km | Potęga Nordica | opłacono on-line | |||
38 | 190 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Nordic Walking 5km | Potęga Nordica | opłacono on-line | |||
Prawie Jak Hermes | |||||||||
39 | 110 | Guzowski Denis | Szczytno | Bieg 5km | Prawie Jak Hermes | opłacono on-line | |||
Przedszkole w Łupawie | |||||||||
40 | 36 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Biegi dzieci | Przedszkole w Łupawie | ||||
41 | 13 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Biegi dzieci | Przedszkole w Łupawie | ||||
RUNtastyczni Team Bytów | |||||||||
42 | barganska justyna | Bytów | Bieg 5km | RUNtastyczni Team Bytów | |||||
SP Kobylnica | |||||||||
43 | 10 | Kargul Milena | Kobylnica | Biegi dzieci | SP Kobylnica | ||||
44 | 9 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Biegi dzieci | SP Kobylnica | ||||
SPStarkowo | |||||||||
45 | 14 | Kmiecik Jędrzej | Starkowo | Biegi dzieci | SPStarkowo | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
46 | 163 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | |||
STOPA Słupsk | |||||||||
47 | 134 | Skorupski Robert | Słupsk | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | STOPA Słupsk | ||||
48 | 146 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Bieg 5km | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
49 | 102 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg 5km | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||||||
50 | 121 | Matuszewski Antek | Kwakowo | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
51 | 22 | Matuszewski Antoni | Kwakowo | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
TDT | |||||||||
52 | 111 | Hałas Piotr | Słupsk | Bieg 5km | TDT | opłacono on-line | |||
53 | 18 | Król Michalina | Słupsk | Biegi dzieci | TDT | ||||
54 | 117 | KRÓL ZBIGNIEW | SŁUPSK | Bieg 5km | TDT | opłacono on-line | |||
Talex Borzytuchom | |||||||||
55 | 109 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Bieg 5km | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
56 | 167 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
57 | 188 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
Team Treder | |||||||||
58 | 140 | Treder Marian | Łosino | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Team Treder | ||||
W.P.K. Słoń Team Ustka | |||||||||
59 | 16 | Kowalczyk Kajetan | Ustka | Biegi dzieci | W.P.K. Słoń Team Ustka | ||||
60 | 17 | Kowalczyk Zuzanna | Ustka | Biegi dzieci | W.P.K. Słoń Team Ustka | ||||
61 | 116 | Kowalczyk Justyna | Ustka | Bieg 5km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |||
62 | 141 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Bieg 5km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |||
63 | 101 | Adamiec Marek | Słupsk | Bieg 5km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |||
W. P. K Słoń Team | |||||||||
64 | 136 | Szmigiero Adrianna | Słupsk | Bieg 5km | W. P. K Słoń Team | opłacono on-line | |||
W.P.K Słoń Team Ustka | |||||||||
65 | Tomczak Sebastian | Ustka | Bieg 5km | W.P.K Słoń Team Ustka | |||||
W. P. K Słoń Team Ustka | |||||||||
66 | 137 | Szmigiero Arkadiusz | Slupsk | Bieg 5km | W. P. K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |||
67 | 1 | ADAMIEC Pola | Słupsk | Biegi dzieci | W. P. K Słoń Team Ustka | ||||
68 | Zalewski Grzesiek | Słupsk | Bieg 5km | W. P. K Słoń Team Ustka | |||||
WuPeKa Słoń Tim | |||||||||
69 | 138 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Bieg 5km | WuPeKa Słoń Tim | opłacono on-line | |||
Wychodzę z Kijami | |||||||||
70 | 160 | Korpal Cezary | Koszalin | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |||
71 | 173 | Rehlis Aleksander | Koszalin | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |||
72 | 170 | Pokładowska Joanna | Koszalin | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |||
73 | 38 | Wieczorkowska Maja | Koszalin | Biegi dzieci | Wychodzę z Kijami | ||||
74 | 192 | Wieczorkowska Dagmara | KOSZALIN | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |||
75 | 159 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Nordic Walking 5km | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line | |||
Wychodzę z kijami | |||||||||
76 | 186 | Tkaczyk Marzena | Koszalin | Nordic Walking 5km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | |||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
77 | 164 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic Walking 5km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
Zelgoszcz | |||||||||
78 | 7 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Biegi dzieci | Zelgoszcz | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | 106 | Czerwińska Anna | Słupsk | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
80 | 122 | Matuszewski Rafał | Kwakowo | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
81 | 2 | Antonkiewicz Ignacy | Słupsk | Biegi dzieci | |||||
82 | 129 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
83 | 3 | Bernat Dominika | Redzikowio | Biegi dzieci | |||||
84 | 4 | Bernat Wociech | Redzikowio | Biegi dzieci | |||||
85 | 104 | Borychowski Mariusz | Słupsk | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
86 | 19 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Biegi dzieci | |||||
87 | 30 | Rojewski Aleksander | Sławno | Biegi dzieci | |||||
88 | 29 | Rojewski Adam | Sławno | Biegi dzieci | |||||
89 | 139 | Szycko Marta | CORK | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
90 | 132 | Sagała Patrycja | Słupsk | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
91 | 24 | Młocicki Jakub | Kobylnica | Biegi dzieci | |||||
92 | 23 | Młocicki Aleksander | Kobylnica | Biegi dzieci | |||||
93 | 128 | Rozental Barbara Rozental | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
94 | 165 | Marcjan Małgorzata | Kobylnica | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
95 | 123 | Narkun Małgorzata | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
96 | 112 | Horbacz Grzegorz | Slupsk | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
97 | 143 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
98 | 25 | Niemiec Maksymilian | Nowa Sól | Biegi dzieci | |||||
99 | 194 | Wojtaszek Andrzej | Lubuń | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
100 | 6 | Czekaj Michał | Kobylnica | Biegi dzieci | |||||
101 | 8 | Karczewska Matylda | Chmielno | Biegi dzieci | |||||
102 | 151 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
103 | 161 | Kowalczyk Malgorzata Kowalczyk | Wejherowo | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
104 | 39 | Wielgat Antoni | Słupsk | Biegi dzieci | |||||
105 | 105 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
106 | 5 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Biegi dzieci | |||||
107 | 180 | Szczypek Ela | Bolesławice | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
108 | 37 | Szymankowska Hanna | Łosino | Biegi dzieci | |||||
109 | 153 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
110 | 144 | Wagner Andrzej | Bytów | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
111 | 125 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
112 | 175 | Rosa Michał | Wejherowo | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
113 | 166 | Maślanka Jacek | Słupsk | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
114 | 157 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
115 | 156 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
116 | 31 | Rosa Lena | Wejherowo | Biegi dzieci | |||||
117 | 34 | Sitny Nikodem | Rumia | Biegi dzieci | |||||
118 | Sułek Karolina | Rumia | Bieg 5km | ||||||
119 | 147 | Wojewoda Maciej | Jezierzyce | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
120 | 133 | Seemann Sławek | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
121 | 189 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
122 | 152 | Czernichowska Teresa | Reblino | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
123 | 40 | Zduńska Natalia | Kobylnica | Biegi dzieci | |||||
124 | 41 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Biegi dzieci | |||||
125 | 148 | Zduńska Monika | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
126 | 130 | Rutkowska Anna | Ustka | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
127 | 131 | Rutkowski Bartosz | Ustka | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
128 | 28 | Piłczyński Ignacy | Widzino | Biegi dzieci | |||||
129 | 27 | Piłczyński Franciszek | Widzino | Biegi dzieci | |||||
130 | 127 | Piłczyński Paweł | Widzino | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
131 | 15 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Biegi dzieci | |||||
132 | 35 | Sołśnia Iga | Nowa Dąbrowa | Biegi dzieci | |||||
133 | Kocoń Sławomir Kocoń | Siemianice | Nordic Walking 5km | ||||||
134 | 135 | Szewczyk Agata | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
135 | 12 | Kiezik Anastazja | Nowa Dąbrowa | Biegi dzieci | |||||
136 | 155 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
137 | 171 | Pruska Agnieszka | Widzino | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
138 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg 5km | ||||||
139 | 184 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
140 | 185 | Szycko Radek | Kobylnica | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | |||||
141 | 162 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | ||||
142 | 126 | Perlik Katarzyna | Miastko | Bieg 5km | opłacono on-line | ||||
143 | Figiel Dominika | Słupsk | Bieg 5km | ||||||
144 | 142 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | |||||
niezrzeszony | |||||||||
145 | Filipów Tadeusz | Lębork | Bieg 5km | niezrzeszony | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
146 | 11 | Kęsik Klaudia | Słupsk | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | ||||
147 | 114 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Bieg 5km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11779