33479104663 ELEKTRONICZNEZAPISY
Szybka Piątka

Szybka Piątka - NW 5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Prędkość Czas/km Start NW Meta NW Czas netto
1 150 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5 km NW m30-39 9.31 00:06:26 00:01:13.48 00:33:27.32 00:32:13.84
2 187 TOPOREK RAFAŁ M 2 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW m40-49 9 00:06:40 00:01:10.10 00:34:30.58 00:33:20.48
3 159 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 3 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW m50-59 8.62 00:06:57 00:01:13.30 00:36:02.15 00:34:48.85
4 157 KONKOL ANDRZEJ M 4 LĘBORK 5 km NW m60-69 1 8.41 00:07:08 00:01:09.70 00:36:50.73 00:35:41.03
5 166 MAŚLANKA JACEK M 5 SŁUPSK 5 km NW m50-59 1 8.35 00:07:11 00:01:12.78 00:37:08.69 00:35:55.91
6 192 WIECZORKOWSKA DAGMARA K 1 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW k40-49 8.26 00:07:15 00:01:11.91 00:37:30.79 00:36:18.88
7 181 SZUDARSKI EDWARD M 6 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW m60-69 2 8.19 00:07:19 00:01:09.46 00:37:47.68 00:36:38.22
8 170 POKŁADOWSKA JOANNA K 2 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW k40-49 8.07 00:07:26 00:01:11.76 00:38:22.30 00:37:10.54
9 182 SZUDARSKI MAREK M 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW m30-39 1 8.04 00:07:27 00:01:11.17 00:38:30.57 00:37:19.40
10 184 SZYCKO OLIWIA K 3 KOBYLNICA 5 km NW k14-19 7.96 00:07:32 00:01:09.62 00:38:52.41 00:37:42.79
11 203 ŚLĘZAK ADAM M 8 5 km NW m30-39 2 7.78 00:07:42 00:01:24.97 00:39:58.03 00:38:33.06
12 164 ŁĘCKI JAN M 9 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5 km NW m30-39 3 7.7 00:07:47 00:01:12.79 00:40:10.30 00:38:57.51
13 193 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW k60-100 1 7.64 00:07:51 00:01:09.56 00:40:26.89 00:39:17.33
14 171 PRUSKA AGNIESZKA K 5 WIDZINO 5 km NW k40-49 1 7.39 00:08:07 00:01:11.42 00:41:46.57 00:40:35.15
15 188 TOWARNICKA IZABELA K 6 GDYNIA TEAM DEAF 5 km NW k40-49 2 7.25 00:08:16 00:01:11.37 00:42:34.98 00:41:23.61
16 160 KORPAL CEZARY M 10 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW m50-59 2 7.24 00:08:17 00:01:17.01 00:42:42.13 00:41:25.12
17 151 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 11 ELBLĄG 5 km NW m70+ 1 7.24 00:08:17 00:01:14.57 00:42:40.46 00:41:25.89
18 185 SZYCKO RADEK M 12 KOBYLNICA 5 km NW m40-49 1 7.19 00:08:20 00:01:13.68 00:42:56.95 00:41:43.27
19 163 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 13 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5 km NW m70+ 2 7.1 00:08:27 00:01:14.58 00:43:30.26 00:42:15.68
20 156 KOCOŃ SYLWIA K 7 SIEMIANICE 5 km NW k40-49 3 7.06 00:08:30 00:01:10.61 00:43:40.67 00:42:30.06
21 183 SZUDOBAJ HANNA K 8 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW k50-59 1 6.98 00:08:35 00:01:12.71 00:44:12.54 00:42:59.83
22 173 REHLIS ALEKSANDER M 14 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW m30-39 4 6.81 00:08:49 00:01:15.85 00:45:21.61 00:44:05.76
23 172 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 9 GDYNIA ELITE TEAM 5 km NW k50-59 2 6.77 00:08:51 00:01:11.52 00:45:30.46 00:44:18.94
24 149 BADZIĄG WALDEMAR M 15 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km NW m50-59 3 6.75 00:08:53 00:01:14.51 00:45:41.97 00:44:27.46
25 189 TYBORCZYK-KARGUL ANETA K 10 KOBYLNICA 5 km NW k30-39 1 6.69 00:08:58 00:01:13.20 00:46:04.28 00:44:51.08
26 190 UKLEJA JUSTYNA K 11 NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA 5 km NW k30-39 2 6.36 00:09:25 00:01:22.28 00:48:32.13 00:47:09.85
27 191 UKLEJA KATARZYNA K 12 NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA 5 km NW k20-29 1 6.36 00:09:26 00:01:22.12 00:48:32.21 00:47:10.09
28 186 TKACZYK MARZENA K 13 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI 5 km NW k50-59 3 6.2 00:09:40 00:01:16.08 00:49:40.89 00:48:24.81
29 167 MIŁKOWSKA JOLANTA K 14 GDYNIA TEAM DEAF 5 km NW k50-59 4 6.16 00:09:44 00:01:11.94 00:49:52.85 00:48:40.91
30 155 KARPIŃSKA KATARZYNA K 15 GDYNIA 5 km NW k30-39 3 6.03 00:09:57 00:01:14.77 00:51:01.86 00:49:47.09
31 194 WOJTASZEK ANDRZEJ M 16 LUBUŃ 5 km NW m50-59 4 5.78 00:10:23 00:01:19.98 00:53:16.91 00:51:56.93
32 162 KULCZYCKI JAN M 17 GDAŃSK 5 km NW m70+ 3 5.77 00:10:24 00:01:16.71 00:53:17.44 00:52:00.73

Szybka Piątka - Bieg 5km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Prędkość Czas/km Start bieg Meta bieg Czas netto
1 104 BORYCHOWSKI MARIUSZ M 1 SŁUPSK 5 km bieg m 40-49 17 00:03:31 00:00:02.89 00:17:42.43 00:17:39.54
2 110 GUZOWSKI DENIS M 2 SZCZYTNO PRAWIE JAK HERMES 5 km bieg m 20-29 16.82 00:03:34 00:00:02.48 00:17:52.59 00:17:50.11
3 196 PERCIK TOMASZ M 3 5 km bieg m 30-39 16.82 00:03:34 00:00:02.37 00:17:52.63 00:17:50.26
4 129 RUDNIK KRZYSZTOF M 4 SŁUPSK 5 km bieg m 40-49 1 16.38 00:03:39 00:00:02.31 00:18:22.20 00:18:19.89
5 105 BURZYŃSKI ALEKSANDER M 5 BOLESŁAWICE 5 km bieg m 40-49 2 16.03 00:03:44 00:00:02.62 00:18:46.28 00:18:43.66
6 109 GUZOWSKI DARIUSZ M 6 CETYŃ TALEX BORZYTUCHOM 5 km bieg m 50-59 1 14.93 00:04:01 00:00:02.68 00:20:09.64 00:20:06.96
7 197 CZUPA OSKAR M 7 5 km bieg m 14-19 1 14.33 00:04:11 00:00:03.40 00:20:59.75 00:20:56.35
8 147 WOJEWODA MACIEJ M 8 JEZIERZYCE 5 km bieg m 30-39 1 14.27 00:04:12 00:00:04.94 00:21:06.26 00:21:01.32
9 108 GAJLEWICZ DOMINIK M 9 MIASTKO MTS HAMER 5 km bieg m 30-39 2 14.27 00:04:12 00:00:03.32 00:21:04.75 00:21:01.43
10 134 SKORUPSKI ROBERT M 10 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5 km bieg m 40-49 3 14.07 00:04:15 00:00:03.40 00:21:22.72 00:21:19.32
11 127 PIŁCZYŃSKI PAWEŁ M 11 WIDZINO 5 km bieg m 30-39 3 13.73 00:04:22 00:00:03.64 00:21:54.99 00:21:51.35
12 146 WILUSZ KRZYSZTOF M 12 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5 km bieg m 40-49 4 13.5 00:04:26 00:00:04.06 00:22:17.71 00:22:13.65
13 145 WIELGAT ŁUKASZ M 13 PIEŃKOWO KB BRYZA POSTOMINO 5 km bieg m 30-39 4 13.39 00:04:28 00:00:03.15 00:22:27.44 00:22:24.29
14 126 PERLIK KATARZYNA K 1 MIASTKO 5 km bieg k 30-39 12.83 00:04:40 00:00:02.95 00:23:26.91 00:23:23.96
15 140 TREDER MARIAN M 14 ŁOSINO TEAM TREDER 5 km bieg m 50-59 2 12.73 00:04:42 00:00:04.24 00:23:38.64 00:23:34.40
16 199 WĘSIERSKA-MUŁYK MARZENA K 2 KOBYLNICA 5 km bieg k 30-39 12.57 00:04:46 00:00:04.46 00:23:57.11 00:23:52.65
17 133 SEEMANN SŁAWEK M 15 KOBYLNICA 5 km bieg m 30-39 5 12.46 00:04:49 00:00:05.57 00:24:10.83 00:24:05.26
18 112 HORBACZ GRZEGORZ M 16 SLUPSK 5 km bieg m 40-49 5 12.25 00:04:53 00:00:05.13 00:24:34.53 00:24:29.40
19 202 CICHOWSKA JOANNA K 3 5 km bieg k 20-29 12.23 00:04:54 00:00:05.53 00:24:38.32 00:24:32.79
20 101 ADAMIEC MAREK M 17 SŁUPSK W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 5 km bieg m 40-49 6 12.18 00:04:55 00:00:05.61 00:24:43.70 00:24:38.09
21 103 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 18 LĘBORK KOLARZ-POL 5 km bieg m 50-59 3 12.04 00:04:59 00:00:03.91 00:24:59.28 00:24:55.37
22 144 WAGNER ANDRZEJ M 19 BYTÓW 5 km bieg m 50-59 4 11.72 00:05:07 00:00:05.38 00:25:41.93 00:25:36.55
23 113 KARGUL JACEK M 20 KOBYLNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5 km bieg m 40-49 7 11.7 00:05:07 00:00:03.30 00:25:42.07 00:25:38.77
24 114 KĘSIK AGNIESZKA K 4 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5 km bieg k 30-39 1 11.59 00:05:10 00:00:04.53 00:25:58.51 00:25:53.98
25 124 NIEMIEC EWA K 5 NOWA SÓL KB WIKON 5 km bieg k 30-39 2 11.55 00:05:11 00:00:05.01 00:26:03.56 00:25:58.55
26 125 NOWACKI ZBIGNIEW M 21 BOLESŁAWICE 5 km bieg m 50-59 5 11.49 00:05:13 00:00:04.71 00:26:10.96 00:26:06.25
27 198 WAWRZYNIAK ANNA K 6 GRASINO 5 km bieg k 40-49 1 11.19 00:05:21 00:00:03.66 00:26:52.74 00:26:49.08
28 121 MATUSZEWSKI ANTEK M 22 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5 km bieg m 14-19 2 10.4 00:05:46 00:00:07.12 00:28:58.83 00:28:51.71
29 122 MATUSZEWSKI RAFAŁ M 23 KWAKOWO 5 km bieg m 40-49 8 10.39 00:05:46 00:00:07.35 00:28:59.38 00:28:52.03
30 118 MALEK ANDRZEJ M 24 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 5 km bieg m 70+ 1 10.08 00:05:57 00:00:06.64 00:29:51.97 00:29:45.33
31 106 CZERWIŃSKA ANNA K 7 SŁUPSK 5 km bieg k 40-49 2 9.85 00:06:05 00:00:04.43 00:30:32.96 00:30:28.53
32 200 BURMAN TOMASZ M 25 SŁUPSK 5 km bieg m 20-29 1 9.85 00:06:05 00:00:04.64 00:30:33.42 00:30:28.78
33 128 ROZENTAL BARBARA ROZENTAL K 8 KOBYLNICA 5 km bieg k 30-39 3 9.84 00:06:05 00:00:03.88 00:30:33.09 00:30:29.21
34 132 SAGAŁA PATRYCJA K 9 SŁUPSK 5 km bieg k 30-39 4 9.84 00:06:05 00:00:03.44 00:30:33.20 00:30:29.76
35 139 SZYCKO MARTA K 10 CORK 5 km bieg k 40-49 3 9.62 00:06:14 00:00:05.15 00:31:16.48 00:31:11.33
36 201 JELONEK ROKSANA K 11 5 km bieg k 30-39 5 9.46 00:06:20 00:00:05.40 00:31:47.60 00:31:42.20
37 116 KOWALCZYK JUSTYNA K 12 USTKA W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 5 km bieg k 30-39 6 9.42 00:06:22 00:00:09.11 00:31:59.17 00:31:50.06
38 143 URBAN EWELINA K 13 DĘBNICA KASZUBSKA 5 km bieg k 30-39 7 9.17 00:06:32 00:00:05.00 00:32:47.40 00:32:42.40
39 195 FILIPÓW TADEUSZ M 26 LĘBORK 5 km bieg m 70+ 2 9.12 00:06:34 00:00:05.96 00:32:59.25 00:32:53.29
40 119 MARCZAK ANDRZEJ M 27 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5 km bieg m 60-69 1 9.07 00:06:36 00:00:09.16 00:33:13.71 00:33:04.55
41 120 MARCZAK MAŁGORZATA K 14 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5 km bieg k 60+ 1 8.49 00:07:03 00:00:08.24 00:35:27.37 00:35:19.13
42 137 SZMIGIERO ARKADIUSZ M 28 SLUPSK W. P. K SŁOŃ TEAM USTKA 5 km bieg m 40-49 9 8.47 00:07:05 00:00:07.10 00:35:33.35 00:35:26.25
43 136 SZMIGIERO ADRIANNA K 15 SŁUPSK W. P. K SŁOŃ TEAM 5 km bieg k 14-19 1 8.47 00:07:05 00:00:06.96 00:35:33.28 00:35:26.32
44 141 TURCZYN GRZEGORZ M 29 SŁUPSK W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 5 km bieg m 50-59 6 8.41 00:07:08 00:00:08.39 00:35:49.62 00:35:41.23
45 130 RUTKOWSKA ANNA K 16 USTKA 5 km bieg k 30-39 8 7.13 00:08:25 00:00:06.06 00:42:12.49 00:42:06.43
46 131 RUTKOWSKI BARTOSZ M 30 USTKA 5 km bieg m 30-39 6 7.11 00:08:26 00:00:05.93 00:42:15.98 00:42:10.05

Szybka Piątka - Maluch z rodzicem

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub
42 RODZIŃSKA HELENA KOBYLNICA
40 ZDUŃSKA NATALIA KOBYLNICA
8 KARCZEWSKA MATYLDA CHMIELNO
43 WIELGAT ALICJA
46 CIROCKA MARIA
47 CIROCKA ANNA
28 PIŁCZYŃSKI IGNACY WIDZINO
12 KIEZIK ANASTAZJA NOWA DĄBROWA

Szybka Piątka - Chłopcy do lat 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria
1 2 ANTONKIEWICZ IGNACY SŁUPSK chł 0-7
2 41 ZDUŃSKI MAKSIU KOBYLNICA chł 0-7
3 19 KRZESZOWSKI MACIEJ SŁUPSK chł 0-7
4 13 KIEZIK BŁAŻEJ NOWA DĄBROWA PRZEDSZKOLE W ŁUPAWIE chł 0-7
5 16 KOWALCZYK KAJETAN USTKA W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA chł 0-7
6 24 MŁOCICKI JAKUB KOBYLNICA chł 0-7
7 6 CZEKAJ MICHAŁ KOBYLNICA chł 0-7
8 39 WIELGAT ANTONI SŁUPSK chł 0-7
9 27 PIŁCZYŃSKI FRANCISZEK WIDZINO chł 0-7

Szybka Piątka - Dziewczęta do lat 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria
1 7 ĆWIKLIŃSKA ALEKSANDRA ZELGOSZCZ ZELGOSZCZ dz 0-7
2 48 RODZIŃSKA HELENA dz 0-7
3 35 SOŁŚNIA IGA NOWA DĄBROWA dz 0-7

Szybka Piątka - Dzieci 8-9

Numer Nazwisko Imię Kategoria Miejsce wg kategorii
4 BERNAT WOCIECH dz 8-9 [8 - 9] 1
23 MŁOCICKI ALEKSANDER chł 8-9 [8 - 9] 1
21 MADAJCZYK INEZ dz 8-9 [8 - 9] 2
1 ADAMIEC POLA dz 8-9 [8 - 9] 3
44 BRZOZOWSKI PIOTR chł 8-9 [8 - 9] 2

Szybka Piątka - Dzieci 10-11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria Miejsce wg kategorii
1 9 KARGUL MATEUSZ KOBYLNICA SP KOBYLNICA chł 10-11 [10 - 11] 1
2 20 MADAJCZYK EMILIA BIAŁOGARD AKS BIAŁOGARD dz 10-11 [10 - 11] 1
3 22 MATUSZEWSKI ANTONI KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE chł 10-11 [10 - 11] 2
4 10 KARGUL MILENA KOBYLNICA SP KOBYLNICA dz 10-11 [10 - 11] 2
5 49 DZIĘCIOŁ BŁAŻEJ chł 10-11 [10 - 11] 3

Szybka Piątka - Dzieci 12-13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria
1 17 KOWALCZYK ZUZANNA USTKA W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA dz 12-13 [12 - 13]
2 3 BERNAT DOMINIKA REDZIKOWIO dz 12-13 [12 - 13]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ