4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele

I.   CELE IMPREZY

Wydarzenie sportowe na pograniczu sportu ekstremalnego mającego na celu propagowanie aktywności ruchowej, rywalizacji fair play i dobrej zabawy.

 

II.   ORGANIZATOR

Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA w Braniewie, Stowarzyszenie RIM TIM TEAM.

 

III.     TERMIN I MIEJSCE IMPREZ

Impreza odbywa się na Stadionie Miejskim oraz części parku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu ZATOKA. Planowana godzina startu 15:00.

 

 

IV.   PRZESZKODY

Na trasie marszobiegu znajdują się przeszkody o różnym stopniu trudności. Organizatorzy przewidują dwa rodzaje przeszkód: naturalne i sztuczne: woda, piasek, opony, przeszkody            z palet itp.

 

V.   UCZESTNICTWO

  1. Prawo do startu w marszobiegu Braniewscy Mali Twardziele mają małoletni, którzy w dniu rozpoczęcia marszobiegu mają ukończone co najmniej 3 lat (2018r) i nie więcej niż 13 lat (2008r), pod warunkiem złożenia w dniu rozpoczęcia imprezy w biurze zawodów zgody na uczestnictwo w imprezie podpisanej przez opiekuna prawnego
  2. Uczestnik po zapoznaniu się z informacjami o ochronie danych osobowych stanowiących załącznik nr 1 i 2 podpisuje zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptuje niniejszy regulamin.

 

VI.   ZASADY ZAPISÓW

  1. Warunkiem zapisania się na marszobieg jest wypełnienie formularza:
    • na stronie internetowej pl
    • osobiście w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu ul. Łąkowa 1, 14-500 Braniewo

do dnia 16 czerwca 2021 i uiszczenie wpisowego, po tym terminie nie gwarantujemy uczestnikowi koszulki.

2.      Limit zawodników 150 osób. Organizator może zwiększyć liczbę w przypadku dużej liczby chętnych przed ukończeniem zapisów.

 

VII.   OPŁATA STARTOWA

  1. Wysokość wpisowego 35 zł

Wyświetleń: 2256

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ