Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapcewicz Grzegorz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
2 | Stefanowicz Malwina | Elbląg | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP 16 Elbląg | opłacono |
3 | Bunda Łukasz | Elbląg | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
4 | Mąka Borys | Frombork | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Frombork | opłacono |
5 | Baliński Filip | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła nr 6 Braniewo | opłacono |
6 | PODLECKI Jakub | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
7 | PODLECKI Hubert | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
8 | Spakowski Szymon | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła nr 6 Braniewo | opłacono |
9 | Spakowski Dawid | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła nr 6 Braniewo | opłacono |
10 | Bebłot Hubert | Frombork | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Frombork | opłacono |
11 | Fiedorowicz Bartosz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
12 | GOŁĘBIEWSKI HUBERT | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP 5 | opłacono |
13 | Suszyńska Nikola | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
14 | Białczak Alicja | Rogóż | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Rogóż | opłacono |
15 | Wrzos Joachim | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
16 | Wołodko Antonina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
17 | TISZUK LENA | braniwwo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
18 | Wasilewski Tymoteusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
19 | Semkiw Oksana | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
20 | Berner Anita | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
21 | Bartosiak Alicja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
22 | Bujalski Adrian | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 Braniewo | opłacono |
23 | Witkowski Stefan | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
24 | Witkowska Zofia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
25 | Sawicki Aleksander | Nowa Pasłęka | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
26 | Karoliński Karol | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
27 | Guściora Aleksander | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
28 | Zieliński Szymon | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr4 Braniewo | opłacono |
29 | Kalinowski Wiesław | Pasłęk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
30 | Furtak Zuzanna | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
31 | Sładkiewicz Szymon | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
32 | Sładkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
33 | Sładkiewicz Wojciech | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
34 | Sobolewska Marta | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
35 | Sobolewska Hanna | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
36 | Krupa Lena | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
37 | Błaszkiewicz Nina | Elbląg | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Sp.16 Elbląg | opłacono |
38 | Tokarz Amelia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
39 | Kolberg Antonina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
40 | Domalewski Wiktor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
41 | Sorkowicz Aleksander | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Różana | opłacono |
42 | Jureko Marcel | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
43 | Chelińska Aleksandra | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
44 | Sorkowicz Julian | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
45 | Szczygło Alicja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
46 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
47 | Janulewicz Matylda | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
48 | Domalewski Igor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
49 | Janulewicz Marcelina | braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
50 | Zajączkowski Jan | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
51 | Klein Pola | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
52 | Czyplis Staś | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
53 | Gajowniczek Lea | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
54 | Sęczyk Zosia | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
55 | Abucewicz Wojtek | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
56 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr4 Braniewo | opłacono |
57 | Błaszczak Brajan | Szyleny | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
58 | Szpigiel Nela | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
59 | Leśniak Kuba | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
60 | Jacewicz Seweryn | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
61 | Januszczyk Michał | Gdańsk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
62 | Januszczyk Marcin | Gdańsk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
63 | Dawgul Zosia | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Różana | opłacono |
64 | Żak Michał | Świetochowo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
65 | Misior Maksymilian | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
66 | Michanowicz Marysia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
67 | Pruski Jan | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
68 | Michanowicz Grzegorz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
69 | Kochanowska Ola | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
70 | Pruska Maja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
71 | Gapski Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
72 | Mazurek Bartosz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
73 | Horak Kuba | Gdańsk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
74 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
75 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
76 | LEWANDOWSKI EMILIAN | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
77 | Boryczka Marcel | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
78 | Falkowski Igor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
79 | Nisio Krzysztof | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
80 | Boryczka Julian | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
81 | Nisio Paweł | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
82 | Pękacz Nataniel | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
83 | Pietnoczko Julian | Braniewo | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono | |
84 | Klimek Eliza | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
85 | Czarnobaj Remigiusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Różana | opłacono |
86 | Klimek Kacper | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
87 | Pyl Lena | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
88 | Mucha Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
89 | Sładkiewicz Maksymilian | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
90 | Mucha Karolina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
91 | Czekawy Borys | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
92 | Czarny Gabriela | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
93 | Pyl Michalina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
94 | Zaworski Jakub | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
95 | Ostrowski Leonard | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
96 | Gierko Mikołaj | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
97 | Piskorz Nina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono |
98 | Orłowska Wiktoria | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
99 | Kowalski Szymon | Dąbrowa | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
100 | Drozdowski Patryk | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
Wyświetleń: 7017