Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Koterska Iga | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
102 | Kisielewski Piotr | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
103 | Staranowicz Nikodem | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
104 | Szwarc Piotr | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole | opłacono |
105 | Jureko Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
106 | Staranowicz Kajetan | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
107 | Jureko Hubert | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
108 | Szwarc Julita | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
109 | Kuźma Mikołaj | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Różana | opłacono |
110 | Kuźma Alicja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP3 | opłacono |
111 | Kaszuba Antonina | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
112 | Sobczak Maciej | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SPS Sparta Braniewo | opłacono |
113 | Mazur Wojciech | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
114 | Zacharuk Mateusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
115 | Stec Helena | Świetochowo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
116 | Stec Kamila | Świetochowo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
117 | Bergański Wojtek | Gdynia | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono |
118 | Majek Piotr | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono |
119 | Żembrowski Tymon | Gdynia | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono |
120 | Żembrowska Antonina | Gdynia | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono |
121 | Ojżanowska Aleksandra | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
122 | Ojżanowski Tymoteusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
123 | Rakowski Jacek | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
124 | Rakowska Wiktoria | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
125 | Gajewski Arkadiusz | Elbląg | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | ||
126 | Kościug Iga | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr4 Braniewo | opłacono |
127 | Musiał Nela | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
128 | Kościug Patrycja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
129 | Kraszewska Maja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
130 | Kraszewska Julita | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
131 | Wirgowska Lena | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
132 | Jarczewski Alex | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
133 | Wirgowska Maja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
134 | Jarczewska Martyna | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
135 | Błażewicz Nadia | braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
136 | Bogdańska Aleksandra | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
137 | Podolska Ola | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Biedronka | opłacono |
138 | Opałka Eliza | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
139 | PODOLSKA HANNA | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
140 | Ćwikła Bartosz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWO | opłacono |
141 | Ćwikła Amelia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWO | opłacono |
142 | Badowski Leon | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | ZATOKA | opłacono |
143 | Trejmak Andrzej | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
144 | Rycko Kornelia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
145 | Wszołek Livia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
146 | Żyszkowski Jakub | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
147 | Wszolek Hubert | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
148 | Głąbicki Jakub | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
149 | Grzesiewicz Emilia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWO | opłacono |
150 | Ziemniak Zuzanna | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
151 | Pietkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
152 | Jankowski Adam | Pasłęk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku | opłacono |
153 | Gawryś Filip | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
154 | Piotrowicz Jan | Pasłęk | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
155 | Krupiński Kajetan | Rogity | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Biedronka | opłacono |
156 | Pecyna Zuzanna | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
157 | Krupińska Iga | Rogity | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
158 | Suchecki Szymon | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
159 | Suchecka Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
160 | Luttera Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
161 | Milewski Patryk | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Pani | opłacono |
162 | Baliński Igor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
163 | Cygan Adaś | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
164 | Gawryś Oliwier | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Biedronka | opłacono |
165 | Kaliszuk Julia | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
166 | Kaliszuk Maja | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
167 | Szabat Mateusz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
168 | Miąsko Paweł | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
169 | Pacholczyk Maja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
170 | Pacholczyk Małgorzata | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
171 | Polak Julian | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
172 | Czarnecki Alan | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
173 | Czarnecki Kacper | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
174 | Czeszejko-Sochacki Kacper | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
175 | Rombel Igor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
176 | Hruszka Amelia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
177 | Sobolewska Maja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
178 | Mgłosiek Błażej | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
179 | Hruszka Dawid | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
180 | Szpakowski Ignaś | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
181 | Góźdź Nikodem | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
182 | Mgłosiek Patrycja | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
183 | Gołębiewski Igor | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Zatoka Braniewo | opłacono |
184 | Morawski Adam | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
185 | Morawski Wojciech | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
186 | Skuratko Artur | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
187 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
188 | Skuratko Błażej | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
189 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
190 | Baliński Mikołaj | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
191 | Jacek Antonina | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
192 | jacek Marcel | BRANIEWO | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
193 | Polak Antoni | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
194 | Bakun Oliwia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
195 | Sobolewska Lidia | Braniewo | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | ||
196 | Sobolewska Zofia | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
197 | Sobolewski Miłosz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
198 | Cygan Lenka | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | PM4 | opłacono |
199 | Kasperek Tomasz | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
200 | INGIELEWICZ ALA | Braniewo | Polska | 4 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono |
Wyświetleń: 6994