Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oszwa Emilia | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
2 | Krol Jaroslaw | Gronowo Gorne | Bieg Główny 10.000 m | mBank | opłacono on-line | |
3 | LUSIŃSKA MAGDA | ELBLĄG | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
4 | Serafin Maciej | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
5 | Fulara Łukasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Outletka.com | opłacono on-line | |
6 | Chibińska Monika | Pasłęk | Bieg Główny 10.000 m | MD OKNA TEAM | opłacono on-line | |
7 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
8 | Janczuk Karol | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
9 | Punpur Marcin Punpur | Ostróda | Bieg Główny 10.000 m | ALA TEAM | opłacono on-line | |
10 | Matuszak Jacek | ELbląg | Bieg Główny 10.000 m | GE Power | opłacono on-line | |
11 | Leśniowska Dorota | Stężyca | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
12 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | GE Power Team | opłacono on-line | |
13 | Leśniowski Jakub | Stężyca | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
14 | Jeryga Robert | Braniewo | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
15 | Jazdżyńska Izabela | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
16 | Żydanowicz Łukasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | 16 Batalion Dowodzenia | opłacono on-line | |
17 | Wiśniewska-Skorupa Karolina | Gdańsk | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
18 | Skorupa Łukasz | Gdańsk | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
19 | Stancel Michał | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
20 | Majcher Aneta | Pasłęk | Bieg Główny 10.000 m | MD OKNA TEAM | opłacono on-line | |
21 | Jakubczyk Dariusz | Malbork | Bieg Główny 10.000 m | Nyborg-Mawent | opłacono on-line | |
22 | PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA | ELBLĄG | Bieg Główny 10.000 m | opłacono | ||
23 | BANACH KRZYSZTOF | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Dowództwo 16 DZ Elbląg | opłacono on-line | |
24 | KREFT Waldemar | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Dowództwo 16 DZ Elbląg | opłacono on-line | |
25 | Rodziewicz Dariusz | elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
26 | Baranowski olaf | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
27 | Płodzicki Tomek | IŁAWA | Bieg Główny 10.000 m | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line | |
28 | Stefanowicz Radosław | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
29 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
30 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
31 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
32 | Kwiatkowska Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Grupa wodna | opłacono on-line | |
33 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
34 | Brzozowska Katarzyna | Leszczyna | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
35 | Wiśniewski Łukasz | Nowe Kusy | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
36 | SEKUŁA Piotr | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
37 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Bieg Główny 10.000 m | AZS UWM Olsztyn | opłacono | |
38 | Załucki Zbigniew | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
39 | Milewska Joanna | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
40 | Milewski Jakub | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | GE POWER TEAM | opłacono on-line | |
41 | Czajka Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy w Elblągu. | opłacono on-line | |
42 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
43 | Kluczyk Artur | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line | |
44 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
45 | Onyszczuk Grzegorz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
46 | Dębowski Marcin | Olsztyn | Bieg Główny 10.000 m | IKS Atak Elbląg | opłacono on-line | |
47 | Kukuć-Kwapiszewska Anna Kukuć-Kwapiszewska | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
48 | Bojarczyk Sandra | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
49 | Gajewska Marta | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
50 | Pawłowska Anna | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
51 | Deputat Joanna | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
52 | Brosze Dominik | Pelplin | Bieg Główny 10.000 m | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |
53 | Ziembicki Robert | Pelplin | Bieg Główny 10.000 m | lub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |
54 | Bondyra Radosław | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | GE Power Team | opłacono on-line | |
55 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Bieg Główny 10.000 m | KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK/ SPARTANIE DZIECIOM | opłacono on-line | |
56 | Tomczyk Rafał | Gdańsk | Bieg Główny 10.000 m | XTrack | opłacono on-line | |
57 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Bieg Główny 10.000 m | StaBud | opłacono on-line | |
58 | Chlewiński Michał | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
59 | Kroll Damian | Stare Pole | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
60 | MANDOSIK BERNADETA | GRUDZIĄDZ | Bieg Główny 10.000 m | TEAMOCHAL | opłacono on-line | |
61 | Kurlenda Joanna | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
62 | MANDOSIK JERZY | GRUDZIĄDZ | Bieg Główny 10.000 m | TEAMOCHAL | opłacono on-line | |
63 | Głębicki Marcin | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | ZST-I Elbląg | opłacono on-line | |
64 | Pogorzelski Darek | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
65 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
66 | Rudawski Radosław | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
67 | Wróbel Paweł | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
68 | Gleb Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Elaktywni/Truso | opłacono on-line | |
69 | Grocki Artur | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
70 | Kryszyłowicz Dominika | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
71 | Ruczyński Radosław | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | BLVCK HOLE MTB TEAM | opłacono on-line | |
72 | Przebieg Mariusz | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | Zespół Szkół nr 1 w Elblągu | opłacono on-line | |
73 | Malandy Małgorzata | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | Zespół Szkół nr 1 w Elblągu | opłacono on-line | |
74 | Zahorski Grzegorz | Braniewo | Bieg Główny 10.000 m | Mos Zatoka Braniewo | opłacono on-line | |
75 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | GE Power Team | opłacono on-line | |
76 | Tomaszewski Krystian | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
77 | Peters Paweł Peters | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line | |
78 | Kaczmarek Krzysztof | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
79 | FILIPÓW Tadeusz | LĘBORK | Bieg Główny 10.000 m | niezrzeszony | opłacono on-line | |
80 | Szulc Maciej | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | EL-Aktywni | opłacono on-line | |
81 | Matwiejczuk Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | WJSP ELBLĄG | opłacono on-line | |
82 | Matwiejczuk Adam | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | ZSO nr 2 Elbląg | opłacono on-line | |
83 | Kluge Karolina | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
84 | kwas mariusz | elblag | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
85 | Bala Mariusz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
86 | Borkowski Jacek | Olsztyn | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
87 | Rękawik Szymon | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
88 | Pawlyta Weronika | Elblag | Bieg Główny 10.000 m | Pawlyta TEAM | opłacono on-line | |
89 | Pawlyta Jerzy | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | PAWLYTA TEAM | opłacono on-line | |
90 | Łaba Jerzy | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
91 | FAVEEUW DAVID | OLSZTYN | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
92 | mounier frederic | olsztyn | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
93 | Jurago Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
94 | Szabat Katarzyna | Braniewo | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
95 | PIETRUSIK ŁUKASZ | BRANIEWO | Bieg Główny 10.000 m | 16 DZ | opłacono on-line | |
96 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
97 | Bohatyrewicz Małgorzata | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | Biegające Zające | opłacono on-line | |
98 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
99 | Pytliński Artur | Elbląg | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | ||
100 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg Główny 10.000 m | Finisz Morąg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 48936