Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | udział | opłacono on-line | |
2 | Kolek Jagoda | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
3 | Horbach Bohdan | Tczew | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieram | opłacono on-line |
4 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
5 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | udział | opłacono on-line | |
6 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | Polska | udział | opłacono on-line | |
7 | Strzelecki Kazimierz | Gdańsk | Polska | udział | opłacono on-line | |
8 | Licbarski Robert | Gdańsk | Polska | udział | opłacono on-line | |
9 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | udział | opłacono on-line | |
10 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Zabrocki Piotr | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
12 | Czaplewska Anna | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
13 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | udział | opłacono on-line | |
14 | Pawelczuk Lilija | Sliwiny | Polska | udział | opłacono on-line | |
15 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
16 | Hubko Janina | Tczew | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew | opłacono on-line |
17 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | udział | niezrzeszona | opłacono on-line |
18 | Piaskowski Dawid | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
19 | Piaskowska Anna | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
20 | Rogalski Krzysztof | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
21 | Odebralski Kuba | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
22 | Jarosz Mateusz Jarosz | Gorzędziej | Polska | udział | opłacono on-line | |
23 | Maj Filip | Tczew | Polska | udział | SP nr 12 | opłacono on-line |
24 | Maj Oskar | Tczew | Polska | udział | SP nr 12 | opłacono on-line |
25 | Maj Michał | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
26 | Mokwa Marcin | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
27 | Mokwa Adam | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
28 | KARGUL JAN | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
29 | Wierzbicki Aleksander | pruszcz gd | Polska | udział | opłacono on-line | |
30 | Wierzbicki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | udział | opłacono on-line | |
31 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | udział | Biebający Silgan | opłacono on-line |
32 | Bieszka Angelika | Tczew | Polska | udział | Crosselite | opłacono on-line |
33 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | udział | opłacono on-line | |
34 | Wełniak Robert | Tczew | Polska | udział | Młodzież Wszechpolska | opłacono on-line |
35 | Liedtke Dariusz | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
36 | Kamińska Karolina | Starogard Gdański | Polska | udział | opłacono on-line | |
37 | Moczarski Rafael | Starogard Gdańsk | Polska | udział | opłacono on-line | |
38 | Żur Arkadiusz | Tczew | Polska | udział | Team Tapflo | opłacono on-line |
39 | GUZ Robert | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
40 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Polska | udział | Team Tapflo | opłacono on-line |
41 | Małkowska Marzena | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
42 | Szwoch Aneta | Zelgoszcz | Polska | udział | opłacono on-line | |
43 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | udział | kijowy folk | opłacono on-line |
44 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | udział | Team Tapflo | opłacono on-line |
45 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | udział | opłacono on-line | |
46 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | udział | Team Tapflo | opłacono on-line |
47 | Maćkowiak Krzysztof | Gdańsk | Polska | udział | Sp45 | opłacono on-line |
48 | Maćkowiak Wojciech | Gdańsk | Polska | udział | Sp45 | opłacono on-line |
49 | Maćkowiak Marcin | Gdańsk | Polska | udział | Sp45 | opłacono on-line |
50 | Maćkowiak Anna | Gdańsk | Polska | udział | opłacono on-line | |
51 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | udział | Team Tapflo | opłacono on-line |
52 | Szyca Szymon | Starogard Gdański | Polska | udział | On the way to dreams | opłacono on-line |
53 | Szyca Mateusz | Starogard Gdański | Polska | udział | On the way to dreams | opłacono on-line |
54 | Zdrojewski Patryk | Starogard Gdański | Polska | udział | opłacono on-line | |
55 | Pijanowski Jan | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
56 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
57 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line |
58 | Janas Anna | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
59 | Małkiewicz Michał | Tczew | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
60 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
61 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | udział | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
62 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | udział | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
63 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
65 | Świech Weronika | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
66 | Świech Iwona | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
67 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
68 | Markowska Aleksandra | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
69 | ZIÓŁKOWSKA Karolina | Tczew | Polska | udział | SP nr 7 | opłacono on-line |
70 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | Thrun Anna | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
72 | Thrun Jarosław | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
73 | Gołąbek Agnieszka | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
74 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
75 | GĄDEK BRYGIDA | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
76 | Nowak Kacper | Tczew | Polska | udział | SP nr 12 | opłacono on-line |
77 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
79 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | udział | Biegający Tczew | opłacono on-line |
80 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | udział | opłacono on-line | |
81 | Flemming Kamila | Tczew | Polska | udział | opłacono on-line | |
82 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | udział | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4228