UV ColoRUN 2021

Impreza została odwołana

Wydarzenie odwołane
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Iwanek Anna Borkowo 33 kolorowe minuty odwołano
2 Otremba Beata Otremba Łęgowo 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
3 Zwatykanicz Martyna Gdynia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
4 Giejło Monika Reda 33 kolorowe minuty Kontener Formy odwołano
5 WANTA DAGMARA RUMIA 33 kolorowe minuty odwołano
6 Piotrowski Grzegorz Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
7 Dąbrowski Wojciech Gdańsk 33 kolorowe minuty Z-Dance Team odwołano
8 Kazenas Róża Gdańsk 33 kolorowe minuty Z-Dance Team odwołano
9 Łomak Dalia Szczecinek 33 kolorowe minuty odwołano
10 Apostol Anvie Sopot 33 kolorowe minuty odwołano
11 Gozlinska Małgorzata Szkatula Gdansk 33 kolorowe minuty odwołano
12 Wojtaszak Sylwia Rumia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
13 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
14 Dzemidok Natallia Rumia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
15 Bobko Joanna Gdańsk 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
16 Bastek Lidia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
17 Piotrowska Maria Piotrowska Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
18 Potrykus Marcelina Pogórze 33 kolorowe minuty odwołano
19 Mitros Monika Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
20 Strocen Marcin Gdansk 33 kolorowe minuty odwołano
21 Treder Tadeusz Sopot 33 kolorowe minuty odwołano
22 Skajewski Kajetan Chojnice 33 kolorowe minuty odwołano
23 Kulik illia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
24 Pochopień Mira Gdańsk 33 kolorowe minuty Wataha-Łączy nas bieganie odwołano
25 Kowalczyk-Cybula Sylwia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
26 Narewska Martyna Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
27 Buczko Ewelina Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
28 Kurkowski Krzysztof Toruń 33 kolorowe minuty odwołano
29 Pastorczyk Natalia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
30 Len Krzysztof Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
31 Bartoszek Paweł Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
32 Winkler Kamil Gdynia 33 kolorowe minuty Różowe Tygryski odwołano
33 Kluge Wiktoria Gdynia 33 kolorowe minuty Różowe Tygryski odwołano
34 Amroziewicz Beata Lubicz 33 kolorowe minuty odwołano
35 Zamojska Pola Zamojska Bydgoszcz 33 kolorowe minuty odwołano
36 Kmera Rafał Gdańsk 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
37 Stęplewska Agnieszka Pruszcz Gdański 33 kolorowe minuty odwołano
38 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
39 Koprowska Hanna Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
40 Fibich Dorota Kościerzyna 33 kolorowe minuty odwołano
41 Witkowski Filip Banino 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
42 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 33 kolorowe minuty Gdyńskie dziewuchy odwołano
43 Kowalczyk Małgorzata Wejherowo 33 kolorowe minuty odwołano
44 Ochocka Ewa Łódź 33 kolorowe minuty Biegnięte Laski odwołano
45 Kurkowska Aleksandra Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
46 Stokarska Beata Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
47 Piotrowski Marek Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
48 Wasilewski Marcin Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
49 Kołaczyńska Monika Pogórze 33 kolorowe minuty odwołano


Wyświetleń: 1546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ