UV ColoRUN 2021

Impreza została odwołana

Wydarzenie odwołane
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalczyk Małgorzata Wejherowo 33 kolorowe minuty odwołano
2 Bartoszek Paweł Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
3 Łomak Dalia Szczecinek 33 kolorowe minuty odwołano
4 Gozlinska Małgorzata Szkatula Gdansk 33 kolorowe minuty odwołano
5 Fibich Dorota Kościerzyna 33 kolorowe minuty odwołano
6 Pastorczyk Natalia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
7 Koprowska Hanna Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
8 Stokarska Beata Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
9 Piotrowski Grzegorz Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
10 WANTA DAGMARA RUMIA 33 kolorowe minuty odwołano
11 Zamojska Pola Zamojska Bydgoszcz 33 kolorowe minuty odwołano
12 Amroziewicz Beata Lubicz 33 kolorowe minuty odwołano
13 Piotrowska Maria Piotrowska Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
14 Bastek Lidia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
15 Skajewski Kajetan Chojnice 33 kolorowe minuty odwołano
16 Treder Tadeusz Sopot 33 kolorowe minuty odwołano
17 Len Krzysztof Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
18 Mitros Monika Gdynia 33 kolorowe minuty odwołano
19 Kołaczyńska Monika Pogórze 33 kolorowe minuty odwołano
20 Potrykus Marcelina Pogórze 33 kolorowe minuty odwołano
21 Kulik illia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
22 Strocen Marcin Gdansk 33 kolorowe minuty odwołano
23 Stęplewska Agnieszka Pruszcz Gdański 33 kolorowe minuty odwołano
24 Narewska Martyna Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
25 Apostol Anvie Sopot 33 kolorowe minuty odwołano
26 Kurkowski Krzysztof Toruń 33 kolorowe minuty odwołano
27 Iwanek Anna Borkowo 33 kolorowe minuty odwołano
28 Kurkowska Aleksandra Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
29 Kowalczyk-Cybula Sylwia Gdańsk 33 kolorowe minuty odwołano
30 Ochocka Ewa Łódź 33 kolorowe minuty Biegnięte Laski odwołano
31 Witkowski Filip Banino 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
32 Wasilewski Marcin Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
33 Piotrowski Marek Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
34 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
35 Buczko Ewelina Gdynia 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
36 Kmera Rafał Gdańsk 33 kolorowe minuty BigYellowFoot Adventure Team odwołano
37 Zwatykanicz Martyna Gdynia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
38 Wojtaszak Sylwia Rumia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
39 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
40 Bobko Joanna Gdańsk 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
41 Dzemidok Natallia Rumia 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
42 Otremba Beata Otremba Łęgowo 33 kolorowe minuty Dziki z Trójmiasta odwołano
43 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 33 kolorowe minuty Gdyńskie dziewuchy odwołano
44 Giejło Monika Reda 33 kolorowe minuty Kontener Formy odwołano
45 Kluge Wiktoria Gdynia 33 kolorowe minuty Różowe Tygryski odwołano
46 Winkler Kamil Gdynia 33 kolorowe minuty Różowe Tygryski odwołano
47 Pochopień Mira Gdańsk 33 kolorowe minuty Wataha-Łączy nas bieganie odwołano
48 Kazenas Róża Gdańsk 33 kolorowe minuty Z-Dance Team odwołano
49 Dąbrowski Wojciech Gdańsk 33 kolorowe minuty Z-Dance Team odwołano


Wyświetleń: 2597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ