Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiewicz Marta Juszkowo 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
2 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
3 Elmanowski Michał Trąbki Wielkie 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
4 Rzepecki Mateusz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
5 Rożkowski Bartłomiej Sopot 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. MEWOteam opłacono on-line
6 Dawidowski Jacek Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
7 Kulińska Justyna Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Baltic Fighters opłacono on-line
8 Płaczek Krzysztof Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. ' OR '1'='1 opłacono on-line
9 Kośka Tomasz Sopot 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Kolonia Prabuty opłacono on-line
10 Warchoł Adam Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
11 Chmielowska Pamela Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
12 Chmielowska Karolina Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
13 Lewna Adam Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. LIGHTBOX/UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono on-line
14 Orzeszko Grzegorz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
15 Karpińska Paulina Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
16 Mącznik Krystian Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
17 Suszek Paweł Gańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
18 Kiełbasa Wojciech Kiełbasa Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
19 KOWALSKI RAFAŁ PŁOCK 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
20 Grabowski Mateusz Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. LECHIA GDAŃSK opłacono on-line
21 ROMANOWICZ ŁUKASZ ROMANOWICZ Świdnica 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. NO SUGAR TEAM opłacono on-line
22 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
23 Wolny Łukasz Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Wolny Team opłacono on-line
24 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Kujawscy Runners opłacono on-line
25 Litwin Piotr Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. OCEANIC opłacono on-line
26 Klisz Marcin Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
27 Żeglen Sławomir Mechelinki 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
28 ŻEGLEŃ AGATA GDAŃSK 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
29 Krzych NATALIA PRZYJAŹŃ 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
30 Kwietniewska Joanna Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r.
31 Rogocki Artur Orle 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. ARTURO TEAM opłacono on-line
32 Lewandowska Justyna Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Fighting runners opłacono on-line
33 Schur Krzysztof Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. R@nersi opłacono on-line
34 Kacprzak Marcin Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. zPORTowe KNURY opłacono on-line
35 Kowalczyk Jarosław Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. drink team opłacono on-line
36 Szczodrowska Wioletta Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Tri Mama opłacono on-line
37 Szypszak Barbara Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. TriMama team opłacono on-line
38 Stradomski Roman Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Tri Mama opłacono on-line
39 Grodecki Jan Pruszcz Gdański 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
40 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
41 PĄCZEK Andrzej Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Cookies opłacono on-line
42 Adamczyk-Szczykutowicz Ewa Pruszcz Gdański 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
43 szczykutowicz Tomasz Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz opłacono on-line
44 Pobłocki Adam Mściszewice 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
45 Krzoska Dorota Brusy 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
46 Kojro Aleksandra Sopot 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
47 Pustkowski Bartosz Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
48 Gąska Maciej Gdynia 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Pędzące Ślimaki opłacono on-line
49 Wałdowska Anna Gdańsk Wyspa Sobieszewska 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
50 Wałdowski Dominik Gdańsk Wyspa Sobieszewska 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. xRunners opłacono on-line
51 Zadroga Piotr Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. drink team opłacono on-line
52 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
53 Ghazouni Haitam Gdansk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
54 Kamiński Krzysztof Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
55 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
56 Gajda Anna Gdynia 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
57 Gawarecki Kamil Kleszczewko 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Lotos Running Team opłacono on-line
58 Gajda Patryk Gdynia 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
59 Krazińska Samanta Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Między Treningami opłacono on-line
60 Pekrul Wojciech Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Między Treningami / DawajKalach Team opłacono on-line
61 Szybowska Paulina Kościerzyna 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
62 Kurajk Ewa Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
63 KURAJK Marian Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
64 Frątczak Łukasz Pelplin 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Sprint Kulice opłacono on-line
65 Stasiński Adam Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
66 Lach Łukasz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
67 Orzeszek Adam Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
68 Barecka Karolina Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. No Stress opłacono on-line
69 Gneba Beata Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. No Stress opłacono on-line
70 Kępowicz Marta Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. No Stress opłacono on-line
71 Dąbrowska Magdalena Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
72 Bzowski Przemysław Tczew 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Intel Runners opłacono on-line
73 Koschembahr-Łyskowski Konstanty Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
74 Weiland Karina Sopot 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r.
75 Arendt Agnieszka Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Żarta Wataha opłacono on-line
76 Nibus Jacek Straszyn 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
77 Kozaczuk Krzysztof Gdynia 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
78 Heberlein Karolina Wejherowo 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
79 Yanishevska Uliana Gdansk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
80 Fajduła Michał Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
81 Staniszewski Jerzy Gdansk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
82 Dolewski Konrad Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
83 Nibus Michał Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
84 Kopaczewski Jerzy Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
85 Rydzewska Barbara Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. AWFiS Gdańsk opłacono on-line
86 Kowalczyk Ewa Juszkowo 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
87 Równy Marcin Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
88 Równa Anna Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
89 Brzozowski Jerzy Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
90 Pancerz Mikołaj Pancerz Kraków 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. PPSWA opłacono on-line
91 Bistroń Robert Gdynia 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
92 Styczyńska Ewa Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Sobieszewo opłacono on-line
93 Styczyński Dariusz Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Sobieszewo opłacono on-line
94 Brzozowska Katarzyna Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
95 Nagórski Władysław Gdańsk 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
96 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. ZABIEGANE DWIE opłacono
97 Dalke Jowita Gdańsk 5 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
98 Wasiłowicz Natalia Gdańsk 5 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
99 Morawek Arkadiusz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
100 Dreszler Wiesław Skowarcz 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line


Wyświetleń: 5764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ