Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
2 Kośka Tomasz Sopot Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Kolonia Prabuty opłacono on-line
3 Lewna Adam Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. LIGHTBOX/UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono on-line
4 Suszek Paweł Gańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
5 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
6 Litwin Piotr Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. OCEANIC opłacono on-line
7 Lewandowska Justyna Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Fighting runners opłacono on-line
8 Ghazouni Haitam Gdansk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
9 Gajda Anna Gdynia Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
10 Gajda Patryk Gdynia Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
11 Szybowska Paulina Kościerzyna Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
12 Kozaczuk Krzysztof Gdynia Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
13 Heberlein Karolina Wejherowo Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
14 Yanishevska Uliana Gdansk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
15 Fajduła Michał Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
16 Kopaczewski Jerzy Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
17 Brzozowski Jerzy Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
18 Pancerz Mikołaj Pancerz Kraków Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. PPSWA opłacono on-line
19 Styczyński Dariusz Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Sobieszewo opłacono on-line
20 Brzozowska Katarzyna Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
21 Nagórski Władysław Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
22 Dreszler Wiesław Skowarcz Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
23 Tuszyński Jarosław Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
24 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. KTK Przestrzeń opłacono on-line
25 Lipkowski Paweł Tczew Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. alesport.pl opłacono on-line
26 Pawłowski Mirosław Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
27 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
28 Sobczak-Waliś Monika Lisków Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
29 Stencel Mariusz Rumia Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
30 Buczyński Paweł Trąbki Małe Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
31 Urbaniak Marek Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
32 Różański Michał Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Szybki Skład opłacono on-line
33 Toboła Michał Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Szybki Skład opłacono on-line
34 Plewiński Rafał Banino Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Chabrowe Wilki opłacono on-line
35 Brazulewicz Ariel Przejazdowo Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Drużyna Justyna opłacono on-line
36 Mazur-Brazulewicz Justyna Przejazdowo Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Drużyna Justyna opłacono on-line
37 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
38 Grubich Marcin Tczew Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Apator Metrix S.A. opłacono on-line
39 Liedtke Dariusz Tczew Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. Alesport.pl opłacono on-line
40 Ejdys Zbigniew Pruszcz Gdański Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
41 Kurpiewski Paweł Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. FitnessFitback opłacono on-line
42 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. FitnessFitback opłacono on-line
43 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line
44 Mikołajczyk Anna Rotmanka Polska 10 km godzina 11:00 sobota 29.05.2021 r. opłacono on-line


Wyświetleń: 9314

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ