Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Elmanowski Michał Trąbki Wielkie 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
2 Rzepecki Mateusz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
3 Dawidowski Jacek Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
4 Kulińska Justyna Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Baltic Fighters opłacono on-line
5 Płaczek Krzysztof Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. ' OR '1'='1 opłacono on-line
6 Orzeszko Grzegorz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
7 ROMANOWICZ ŁUKASZ ROMANOWICZ Świdnica 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. NO SUGAR TEAM opłacono on-line
8 Żeglen Sławomir Mechelinki 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
9 ŻEGLEŃ AGATA GDAŃSK 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
10 Rogocki Artur Orle 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. ARTURO TEAM opłacono on-line
11 Schur Krzysztof Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. R@nersi opłacono on-line
12 Szczodrowska Wioletta Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Tri Mama opłacono on-line
13 Szypszak Barbara Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. TriMama team opłacono on-line
14 Stradomski Roman Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Tri Mama opłacono on-line
15 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
16 PĄCZEK Andrzej Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Cookies opłacono on-line
17 szczykutowicz Tomasz Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz opłacono on-line
18 Gąska Maciej Gdynia 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Pędzące Ślimaki opłacono on-line
19 Wałdowska Anna Gdańsk Wyspa Sobieszewska 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
20 Wałdowski Dominik Gdańsk Wyspa Sobieszewska 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. xRunners opłacono on-line
21 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
22 Kamiński Krzysztof Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
23 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
24 Gawarecki Kamil Kleszczewko 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Lotos Running Team opłacono on-line
25 KURAJK Marian Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
26 Frątczak Łukasz Pelplin 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Sprint Kulice opłacono on-line
27 Lach Łukasz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
28 Orzeszek Adam Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
29 Nibus Jacek Straszyn 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
30 Nibus Michał Pruszcz Gdański 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
31 Morawek Arkadiusz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
32 Stepniewski Piotr Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
33 Stepniewska Anna Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
34 Myśliwiec Artur Pszczółki 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
35 Miotk Michał Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
36 Gałka Grzegorz Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
37 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. #kontaktgdansk opłacono on-line
38 Keslinka Piotr Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
39 Michalak Magdalena Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Żarta Wataha opłacono on-line
40 Maiboroda Yevhen Maiboroda Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
41 Saniewski Radosław Olsztyn 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Thales opłacono on-line
42 Skonka Anna Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. OLO TEAM opłacono on-line
43 Skonka Aleksander Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. OLO TEAM opłacono on-line
44 Kroemer Rafał Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. OLO TEAM opłacono on-line
45 Pęśko Michał Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
46 Peek Krystian Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. BBL AWFiS Gdańsk opłacono on-line
47 Aftyka Anna Aftyka Gdansk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Zarta Wataha opłacono on-line
48 Frątczak Wioleta Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
49 Neugebauer Aleksander Neugebauer Wejherowo 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. Grupa biegowa NDI opłacono on-line
50 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
51 Kosiński Marcin Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
52 Sułek Karolina Rumia 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line
53 Matyszewski Jarosław Gdańsk 10 km godzina 11:00 niedziela 30.05.2021 r. opłacono on-line


Wyświetleń: 7720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ