5 km po dwóch dniach.xlsx

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Prędkość Czas/km 1 pętla 2 pętla Czas netto
1 48 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 1 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS 14.69 00:04:05 00:10:01.42 00:10:23.69 00:20:25.11
2 121 POBŁOCKI ADAM M 2 MŚCISZEWICE 14.53 00:04:07 00:10:14.22 00:10:25.29 00:20:39.51
3 15 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M 3 TCZEW INTEL RUNNERS 14.27 00:04:12 00:10:16.43 00:10:44.59 00:21:01.02
4 62 KLISZ MARCIN M 4 GDAŃSK 14.14 00:04:14 00:10:16.87 00:10:56.66 00:21:13.53
5 63 KLONOWSKI MARCIN M 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 14.07 00:04:15 00:10:29.52 00:10:49.53 00:21:19.05
6 21 DANIELEWICZ GRZEGORZ DANIELEWICZ M 6 GDYNIA BIEGAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI 14.06 00:04:16 00:10:38.34 00:10:42.44 00:21:20.78
7 27 EJDYS ZBIGNIEW M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 14.02 00:04:16 00:10:28.40 00:10:56.10 00:21:24.50
8 99 MIELNICZYN MATEUSZ M 8 GDAŃSK AZS AWFIS GDAŃSK WIOŚLARSTWO 13.8 00:04:20 00:10:22.21 00:11:22.50 00:21:44.71
9 116 PEKRUL WOJCIECH M 9 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI / DAWAJKALACH TEAM 13.75 00:04:21 00:10:36.90 00:11:12.95 00:21:49.85
10 94 ŁATAS PAWEŁ M 10 GDAŃSK 12.82 00:04:40 00:11:08.05 00:12:16.75 00:23:24.80
11 55 KACPRZAK MARCIN M 11 GDAŃSK ZPORTOWE KNURY 12.38 00:04:50 00:12:15.52 00:11:59.06 00:24:14.58
12 144 STRAMSKA BEATA K 1 GDAŃSK 12.36 00:04:51 00:12:01.36 00:12:14.93 00:24:16.29
13 245 RYCHTER KRZYSZTOF M 12 GDAŃSK 11.55 00:05:11 00:12:41.40 00:13:16.67 00:25:58.07
14 16 CHMIELOWSKA KAROLINA K 2 GDAŃSK 11.52 00:05:12 00:12:17.69 00:13:45.35 00:26:03.04
15 163 WARCHOŁ ADAM M 13 GDAŃSK 11.49 00:05:13 00:12:37.93 00:13:28.07 00:26:06.00
16 9 BISTROŃ ROBERT M 14 GDYNIA 11.2 00:05:21 00:13:02.28 00:13:45.39 00:26:47.67
17 58 KARPIŃSKA PAULINA K 3 GDAŃSK 11.16 00:05:22 00:12:49.93 00:14:04.04 00:26:53.97
18 171 ZADROGA PIOTR M 15 GDAŃSK DRINK TEAM 11.14 00:05:23 00:13:23.27 00:13:33.70 00:26:56.97
19 25 DOLEWSKI KONRAD M 16 GDAŃSK 10.93 00:05:29 00:14:03.17 00:13:23.87 00:27:27.04
20 47 HINC STANISŁAW M 17 KOWALE ŻARTA WATAHA ŚLIMAK BIEGA Z PRUSZCZ BIEGA 10.93 00:05:29 00:13:53.22 00:13:34.03 00:27:27.25
21 168 WOLNY ŁUKASZ M 18 GDAŃSK WOLNY TEAM 10.92 00:05:29 00:13:07.89 00:14:20.16 00:27:28.05
22 72 KOWALSKI RAFAŁ M 19 PŁOCK 10.88 00:05:31 00:14:02.99 00:13:32.34 00:27:35.33
23 157 TOMASZEWSKI ALEKSANDER M 20 DZIERZGOŃ 10.88 00:05:31 00:13:16.28 00:14:19.68 00:27:35.96
24 164 WASIŁOWICZ NATALIA K 4 GDAŃSK 10.86 00:05:31 00:13:41.00 00:13:56.12 00:27:37.12
25 250 KWIETNIEWSKA JOANNA K 5 GDAŃSK 10.82 00:05:32 00:13:40.55 00:14:02.74 00:27:43.29
26 17 CHMIELOWSKA PAMELA K 6 GDAŃSK 10.41 00:05:45 00:13:29.11 00:15:20.18 00:28:49.29
27 127 RÓWNY MARCIN M 21 GDAŃSK 10.37 00:05:47 00:14:17.90 00:14:38.96 00:28:56.86
28 6 BEDNARSKI ŁUKASZ M 22 NYSA ATHLETICS NYSA 10.27 00:05:50 00:14:03.32 00:15:09.45 00:29:12.77
29 73 KOZACZUK KRZYSZTOF M 23 GDYNIA 10.26 00:05:51 00:14:02.40 00:15:12.64 00:29:15.04
30 67 KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI KONSTANTY M 24 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10.23 00:05:51 00:13:55.94 00:15:23.84 00:29:19.78
31 23 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 7 GDAŃSK TAKA RYBA 10.21 00:05:52 00:14:45.47 00:14:37.77 00:29:23.24
32 71 KOWALCZYK JAROSŁAW M 25 GDAŃSK DRINK TEAM 10.18 00:05:53 00:14:06.81 00:15:21.95 00:29:28.76
33 126 RÓWNA ANNA K 8 GDAŃSK 10.18 00:05:53 00:14:28.62 00:15:01.14 00:29:29.76
34 133 SEKUŁA RAFAŁ M 26 GDAŃSK 10.12 00:05:55 00:14:29.32 00:15:09.69 00:29:39.01
35 8 BINEK KAROLINA K 9 GDAŃSK 10.11 00:05:56 00:14:50.30 00:14:49.70 00:29:40.00
36 122 PUSTKOWSKI BARTOSZ M 27 GDAŃSK 10.1 00:05:56 00:15:03.64 00:14:39.86 00:29:43.50
37 247 WEILAND KARINA K 10 SOPOT 9.99 00:06:00 00:14:43.15 00:15:19.34 00:30:02.49
38 74 KRAZIŃSKA SAMANTA K 11 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI 9.97 00:06:01 00:14:24.71 00:15:41.54 00:30:06.25
39 50 JAKRZEWSKI PIOTR M 28 GDAŃSK 9.82 00:06:06 00:15:56.75 00:14:36.28 00:30:33.03
40 76 KRZOSKA DOROTA K 12 BRUSY 9.8 00:06:07 00:15:08.92 00:15:28.60 00:30:37.52
41 20 DALKE JOWITA K 13 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 9.65 00:06:13 00:15:19.21 00:15:47.24 00:31:06.45
42 166 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 14 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 9.65 00:06:13 00:15:19.58 00:15:47.17 00:31:06.75
43 246 ATOUN MOHAMED M 29 GDAŃSK 9.47 00:06:20 00:14:33.41 00:17:07.21 00:31:40.62
44 88 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 30 BĄDKI PIĘKNY 9.46 00:06:20 00:15:28.84 00:16:13.26 00:31:42.10
45 138 STANISZEWSKI JERZY M 31 GDANSK 9.46 00:06:20 00:15:19.82 00:16:22.37 00:31:42.19
46 158 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 15 STRASZYN 9.45 00:06:21 00:15:34.73 00:16:10.32 00:31:45.05
47 4 BARECKA KAROLINA K 16 GDAŃSK NO STRESS 9.35 00:06:25 00:15:56.22 00:16:10.06 00:32:06.28
48 24 DĄBROWSKA MAGDALENA K 17 GDAŃSK 9.35 00:06:25 00:15:56.13 00:16:10.45 00:32:06.58
49 70 KOWALCZYK EWA K 18 JUSZKOWO 9.32 00:06:26 00:15:50.13 00:16:20.96 00:32:11.09
50 134 SERKOWSKA KAMILA K 19 PRUSZCZ GDAŃSKI 9.28 00:06:27 00:15:49.05 00:16:30.11 00:32:19.16
51 140 STENCEL MARIUSZ M 32 RUMIA 9.27 00:06:28 00:15:23.26 00:16:58.02 00:32:21.28
52 155 ŚLIWIAK MARTYNA K 20 GDAŃSK 9.05 00:06:37 00:16:02.77 00:17:06.95 00:33:09.72
53 14 BUDZIAREK ADAM M 33 GDAŃSK #BBKTS 9 00:06:40 00:15:30.66 00:17:49.91 00:33:20.57
54 40 GNEBA BEATA K 21 GDAŃSK NO STRESS 8.88 00:06:45 00:16:36.23 00:17:12.21 00:33:48.44
55 60 KĘPOWICZ MARTA K 22 GDAŃSK NO STRESS 8.88 00:06:45 00:16:36.65 00:17:11.96 00:33:48.61
56 78 KRZYSTEK MAGDALENA K 23 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 8.78 00:06:49 00:16:40.22 00:17:29.67 00:34:09.89
57 172 ZDUNEK PIOTR M 34 GDAŃSK GIBON 8.71 00:06:53 00:15:13.92 00:19:12.22 00:34:26.14
58 169 WOLNY MAŁGORZATA K 24 ROTMANKA MEWOTEAM 8.67 00:06:55 00:17:43.09 00:16:53.86 00:34:36.95
59 41 GRABOWSKI MATEUSZ M 35 GDAŃSK LECHIA GDAŃSK 8.65 00:06:56 00:16:35.84 00:18:06.21 00:34:42.05
60 5 BARTOSIEWICZ MARTA K 25 JUSZKOWO 8.63 00:06:57 00:17:06.27 00:17:38.97 00:34:45.24
61 49 JAKRZEWSKA IZABELA K 26 GDAŃSK 8.58 00:06:59 00:17:22.47 00:17:35.40 00:34:57.87
62 151 SZCZUKIEWICZ KRZYSZTOF M 36 GDAŃSK 8.55 00:07:01 00:17:14.08 00:17:51.65 00:35:05.73
63 79 KUCZYKOWSKA-TYWUSIK KATARZYNA K 27 GDAŃSK POLUFKA 8.48 00:07:04 00:17:17.46 00:18:05.43 00:35:22.89
64 3 ARENDT AGNIESZKA K 28 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 8.48 00:07:04 00:16:38.41 00:18:44.55 00:35:22.96
65 53 JAŚKO MACIEJ M 37 GDAŃSK 8.37 00:07:10 00:19:41.67 00:16:08.63 00:35:50.30
66 61 KIEŁBASA WOJCIECH KIEŁBASA M 38 GDAŃSK 8.27 00:07:15 00:17:32.34 00:18:45.34 00:36:17.68
67 7 BIELAWSKA IWONA K 29 GDAŃSK MEWOTEAM 8.23 00:07:17 00:17:16.82 00:19:11.87 00:36:28.69
68 145 STUŻYŃSKI TOMASZ M 39 GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 8.16 00:07:21 00:17:54.11 00:18:51.40 00:36:45.51
69 43 GRODECKI JAN M 40 PRUSZCZ GDAŃSKI 7.96 00:07:32 00:18:27.20 00:19:13.50 00:37:40.70
70 1 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA K 30 PRUSZCZ GDAŃSKI 7.87 00:07:37 00:19:17.63 00:18:50.33 00:38:07.96
71 251 MĄCZNIK KRYSTIAN M 41 GDAŃSK 7.79 00:07:42 00:18:13.65 00:20:18.84 00:38:32.49
72 54 JÓŹWIK AGNIESZKA K 31 STRASZYN 7.68 00:07:48 00:18:59.66 00:20:04.70 00:39:04.36
73 77 KRZYCH NATALIA K 32 PRZYJAŹŃ 7.65 00:07:50 00:18:56.31 00:20:16.02 00:39:12.33
74 101 MILECKA ANNA K 33 GDYNIA KLUB FLASH 7.65 00:07:50 00:19:31.30 00:19:41.56 00:39:12.86
75 248 TWARDOWSKA JUSTYNA M 42 GDAŃSK 7.6 00:07:53 00:21:05.15 00:18:23.77 00:39:28.92
76 129 RYDZEWSKA BARBARA K 34 GDAŃSK AWFIS GDAŃSK 7.59 00:07:54 00:18:26.74 00:21:06.00 00:39:32.74
77 146 STYCZYŃSKA EWA K 35 GDAŃSK SOBIESZEWO 7.59 00:07:54 00:19:42.07 00:19:51.61 00:39:33.68
78 52 JAŚKO KAROLINA K 36 GDAŃSK 7.3 00:08:13 00:19:44.77 00:21:21.43 00:41:06.20
79 51 JAKUBOWSKA JOLANTA K 37 WIELUŃ 7.28 00:08:14 00:20:37.27 00:20:37.38 00:41:14.65
80 64 KOJRO ALEKSANDRA K 38 SOPOT 7.16 00:08:23 00:19:49.07 00:22:06.66 00:41:55.73
81 249 WOŹNIAK DARIUSZ M 43 GDYNIA 7.12 00:08:25 00:20:15.69 00:21:52.64 00:42:08.33
82 11 BRZOZOWSKA KATARZYNA K 39 GDAŃSK 7.08 00:08:28 00:19:35.16 00:22:49.44 00:42:24.60
83 81 KURAJK EWA K 40 GDAŃSK 5.91 00:10:09 00:24:13.64 00:26:32.10 00:50:45.74

10 km po dwóch dniach.xlsx

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Prędkość Czas/km 1 pętla 2 pętla 3 pętla 4 pętla Czas netto
1 90 LEWNA ADAM M 1 GDAŃSK LIGHTBOX/UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 16.11 00:03:43 00:09:28.49 00:09:21.83 00:09:15.09 00:09:09.32 00:37:14.73
2 152 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 2 GDANSK SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZ 14.89 00:04:01 00:09:28.48 00:10:10.89 00:10:19.73 00:10:18.41 00:40:17.51
3 159 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 3 GDAŃSK 13.83 00:04:20 00:09:56.60 00:10:52.87 00:11:27.14 00:11:06.71 00:43:23.32
4 162 WAŁDOWSKI DOMINIK M 4 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA XRUNNERS 13.56 00:04:25 00:11:02.55 00:11:15.22 00:11:09.46 00:10:48.22 00:44:15.45
5 123 ROGOCKI ARTUR M 5 ORLE ARTURO TEAM 13.54 00:04:25 00:10:22.97 00:11:25.70 00:11:32.30 00:10:57.57 00:44:18.54
6 80 KULIŃSKA JUSTYNA K 1 GDAŃSK BALTIC FIGHTERS 13.48 00:04:27 00:10:36.48 00:11:11.21 00:11:24.98 00:11:17.95 00:44:30.62
7 107 NIBUS JACEK M 6 STRASZYN 13.46 00:04:27 00:10:47.48 00:11:06.55 00:11:24.84 00:11:15.23 00:44:34.10
8 124 ROMANOWICZ ŁUKASZ ROMANOWICZ M 7 ŚWIDNICA NO SUGAR TEAM 13.41 00:04:28 00:10:16.06 00:11:06.53 00:11:43.81 00:11:37.78 00:44:44.18
9 105 NAGÓRSKI WŁADYSŁAW M 8 GDAŃSK 13.29 00:04:30 00:10:45.50 00:11:15.14 00:11:30.32 00:11:38.55 00:45:09.51
10 132 SCHUR KRZYSZTOF M 9 GDANSK R@NERSI 13.22 00:04:32 00:10:57.73 00:11:18.66 00:11:29.75 00:11:38.62 00:45:24.76
11 93 LITWIN PIOTR M 10 GDAŃSK OCEANIC 13.04 00:04:36 00:11:05.36 00:11:47.15 00:11:34.86 00:11:34.48 00:46:01.85
12 147 STYCZYŃSKI DARIUSZ M 11 GDAŃSK SOBIESZEWO 12.85 00:04:40 00:11:10.10 00:11:47.28 00:11:58.83 00:11:46.63 00:46:42.84
13 165 WIKARJAK TOMASZ WIKARJAK M 12 GDAŃSK 12.68 00:04:43 00:10:56.14 00:11:55.29 00:12:05.13 00:12:21.46 00:47:18.02
14 115 PEEK KRYSTIAN M 13 GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 12.65 00:04:44 00:11:39.75 00:11:58.99 00:12:09.96 00:11:37.91 00:47:26.61
15 108 NIBUS MICHAŁ M 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 12.63 00:04:45 00:11:39.89 00:11:59.61 00:12:13.31 00:11:37.82 00:47:30.63
16 32 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 15 PELPLIN SPRINT KULICE 12.58 00:04:46 00:11:44.99 00:11:57.96 00:12:13.07 00:11:45.67 00:47:41.69
17 26 DRESZLER WIESŁAW M 16 SKOWARCZ 12.5 00:04:48 00:12:16.85 00:11:55.05 00:11:58.29 00:11:51.17 00:48:01.36
18 35 GAJDA PATRYK M 17 GDYNIA 12.41 00:04:50 00:11:28.82 00:12:06.68 00:12:24.52 00:12:20.13 00:48:20.15
19 84 KURPIEWSKI PAWEŁ M 18 GDAŃSK FITNESSFITBACK 12.18 00:04:55 00:12:17.00 00:12:18.79 00:12:32.50 00:12:08.02 00:49:16.31
20 59 KESLINKA PIOTR M 19 GDAŃSK 12.17 00:04:55 00:11:31.12 00:12:05.80 00:12:56.94 00:12:44.56 00:49:18.42
21 92 LIPKOWSKI PAWEŁ M 20 TCZEW ALESPORT.PL 12.16 00:04:56 00:12:12.98 00:12:16.25 00:12:43.09 00:12:09.67 00:49:21.99
22 22 DAWIDOWSKI JACEK M 21 GDAŃSK 12.11 00:04:57 00:11:37.25 00:12:16.12 00:13:09.56 00:12:29.08 00:49:32.01
23 44 GRUBICH BARTLOMIEJ M 22 TCZEW 12 00:04:59 00:12:15.88 00:12:17.79 00:12:47.47 00:12:38.78 00:49:59.92
24 160 URBANIAK MAREK M 23 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE 11.8 00:05:05 00:12:40.61 00:13:03.27 00:12:52.57 00:12:16.44 00:50:52.89
25 29 FAJDUŁA MICHAŁ M 24 GDAŃSK 11.75 00:05:06 00:12:37.44 00:12:53.73 00:13:03.43 00:12:30.12 00:51:04.72
26 28 ELMANOWSKI MICHAŁ M 25 TRĄBKI WIELKIE 11.61 00:05:10 00:12:01.18 00:13:06.88 00:13:22.03 00:13:10.78 00:51:40.87
27 13 BUCZYŃSKI PAWEŁ M 26 TRĄBKI MAŁE 11.6 00:05:10 00:12:14.62 00:12:47.75 00:13:12.55 00:13:29.96 00:51:44.88
28 66 KORKOSZ ANDRZEJ M 27 BLIZNE JASIŃSKIEGO 11.37 00:05:16 00:13:38.66 00:13:36.89 00:13:08.30 00:12:22.89 00:52:46.74
29 19 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M 28 GDYNIA 11.34 00:05:17 00:12:54.88 00:13:19.79 00:13:41.78 00:12:57.90 00:52:54.35
30 96 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 29 GDAŃSK 11.31 00:05:18 00:12:17.03 00:13:16.88 00:13:57.90 00:13:31.12 00:53:02.93
31 110 ORZESZEK ADAM M 30 GDAŃSK 11.2 00:05:21 00:13:23.39 00:13:27.00 00:13:31.00 00:13:13.46 00:53:34.85
32 153 SZYBOWSKA PAULINA K 2 KOŚCIERZYNA 11.15 00:05:22 00:12:36.40 00:13:21.05 00:14:03.48 00:13:48.64 00:53:49.57
33 106 NEUGEBAUER ALEKSANDER M 31 WEJHEROWO GRUPA BIEGOWA NDI 11.13 00:05:23 00:12:06.37 00:13:16.18 00:14:05.97 00:14:25.53 00:53:54.05
34 119 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 32 BANINO CHABROWE WILKI 11.09 00:05:24 00:13:12.86 00:13:48.79 00:13:56.29 00:13:08.57 00:54:06.51
35 75 KROEMER RAFAŁ M 33 GDAŃSK OLO TEAM 11.07 00:05:25 00:13:30.42 00:13:17.52 00:13:49.70 00:13:33.42 00:54:11.06
36 104 MYŚLIWIEC ARTUR M 34 PSZCZÓŁKI 11.04 00:05:26 00:12:23.72 00:13:39.96 00:13:59.21 00:14:17.97 00:54:20.86
37 131 SANIEWSKI RADOSŁAW M 35 OLSZTYN THALES 11 00:05:27 00:12:52.66 00:13:48.27 00:14:11.91 00:13:41.77 00:54:34.61
38 117 PĘŚKO MICHAŁ M 36 GDAŃSK 10.98 00:05:27 00:12:52.34 00:13:48.15 00:13:56.49 00:14:01.38 00:54:38.36
39 150 SZCZODROWSKA WIOLETTA K 3 GDAŃSK TRI MAMA 10.98 00:05:27 00:13:23.65 00:13:30.15 00:13:53.59 00:13:52.45 00:54:39.84
40 149 SUSZEK PAWEŁ M 37 GAŃSK 10.86 00:05:31 00:13:31.78 00:14:00.50 00:14:01.64 00:13:41.00 00:55:14.92
41 86 LACH ŁUKASZ M 38 GDAŃSK 10.79 00:05:33 00:13:27.93 00:14:06.21 00:14:09.63 00:13:51.91 00:55:35.68
42 36 GAŁKA GRZEGORZ M 39 GDAŃSK 10.64 00:05:38 00:13:50.94 00:13:44.55 00:14:37.10 00:14:12.41 00:56:25.00
43 167 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 40 GDAŃSK KTK PRZESTRZEŃ 10.61 00:05:39 00:13:10.50 00:14:43.07 00:14:30.00 00:14:09.27 00:56:32.84
44 154 SZYPSZAK BARBARA K 4 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 10.6 00:05:39 00:13:43.37 00:14:16.81 00:14:35.71 00:14:01.84 00:56:37.73
45 38 GĄSKA MACIEJ M 41 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 10.47 00:05:43 00:13:19.91 00:14:05.84 00:14:55.75 00:14:55.87 00:57:17.37
46 89 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 5 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 10.47 00:05:43 00:13:21.72 00:14:26.55 00:14:49.93 00:14:40.09 00:57:18.29
47 102 MIOTK MICHAŁ M 42 GDAŃSK 10.42 00:05:45 00:13:58.38 00:14:30.56 00:14:50.63 00:14:15.32 00:57:34.89
48 120 PŁACZEK KRZYSZTOF M 43 GDAŃSK ' OR '1'='1 10.38 00:05:46 00:13:24.17 00:14:29.65 00:15:07.38 00:14:46.57 00:57:47.77
49 143 STRADOMSKI ROMAN M 44 GDAŃSK TRI MAMA 10.32 00:05:48 00:13:46.76 00:14:36.34 00:14:46.70 00:14:58.33 00:58:08.13
50 161 WAŁDOWSKA ANNA K 6 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 10.21 00:05:52 00:13:57.95 00:14:53.59 00:15:15.00 00:14:38.47 00:58:45.01
51 128 RÓŻAŃSKI MICHAŁ M 45 GDAŃSK SZYBKI SKŁAD 10.19 00:05:53 00:13:27.77 00:14:36.15 00:16:01.45 00:14:47.59 00:58:52.96
52 103 MORAWEK ARKADIUSZ M 46 GDAŃSK 10.18 00:05:53 00:14:10.63 00:14:23.00 00:14:45.03 00:15:38.02 00:58:56.68
53 100 MIKOŁAJCZYK ANNA K 7 ROTMANKA 10.13 00:05:55 00:14:29.33 00:14:55.32 00:15:15.02 00:14:33.75 00:59:13.42
54 10 BRAZULEWICZ ARIEL M 47 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA 10.1 00:05:56 00:13:35.74 00:14:48.54 00:15:34.79 00:15:27.76 00:59:26.83
55 97 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K 8 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA 10.09 00:05:56 00:13:36.12 00:14:46.46 00:15:37.07 00:15:30.09 00:59:29.74
56 31 FRĄCKIEWICZ IWONA K 9 GDAŃSK 10.08 00:05:57 00:14:14.44 00:15:08.47 00:15:13.30 00:14:54.43 00:59:30.64
57 83 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 48 GDAŃSK FITNESSFITBACK 10.07 00:05:57 00:14:48.92 00:15:05.52 00:15:24.84 00:14:15.93 00:59:35.21
58 33 FRĄTCZAK WIOLETA K 10 GDAŃSK 10.04 00:05:58 00:14:26.08 00:14:39.66 00:15:35.71 00:15:04.32 00:59:45.77
59 56 KAMIŃSKA KATARZYNA K 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 10.01 00:05:59 00:14:47.73 00:14:43.42 00:15:51.12 00:14:34.49 00:59:56.76
60 113 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 49 GDAŃSK 9.97 00:06:01 00:14:32.95 00:15:04.53 00:15:45.86 00:14:48.34 01:00:11.68
61 91 LIEDTKE DARIUSZ M 50 TCZEW ALESPORT.PL 9.93 00:06:02 00:14:05.41 00:15:17.23 00:15:35.78 00:15:28.15 01:00:26.57
62 95 MAIBORODA YEVHEN MAIBORODA M 51 GDAŃSK 9.88 00:06:04 00:15:15.28 00:15:19.14 00:15:17.39 00:14:52.06 01:00:43.87
63 112 PANCERZ MIKOŁAJ PANCERZ M 52 KRAKÓW PPSWA 9.82 00:06:06 00:14:12.28 00:15:13.92 00:15:51.17 00:15:49.37 01:01:06.74
64 46 HEBERLEIN KAROLINA K 12 WEJHEROWO 9.82 00:06:06 00:14:29.44 00:15:11.15 00:15:39.43 00:15:46.94 01:01:06.96
65 57 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 53 PRUSZCZ GDAŃSKI 9.81 00:06:06 00:14:36.87 00:14:49.00 00:15:57.00 00:15:45.65 01:01:08.52
66 42 GRODECKA AGNIESZKA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 9.77 00:06:08 00:15:06.23 00:15:02.21 00:15:22.30 00:15:53.24 01:01:23.98
67 156 TOBOŁA MICHAŁ M 54 GDAŃSK SZYBKI SKŁAD 9.64 00:06:13 00:13:54.37 00:15:30.91 00:16:24.24 00:16:24.01 01:02:13.53
68 142 STEPNIEWSKI PIOTR M 55 GDANSK 9.51 00:06:18 00:15:26.24 00:15:48.86 00:15:51.77 00:15:58.57 01:03:05.44
69 141 STEPNIEWSKA ANNA K 14 GDANSK 9.51 00:06:18 00:15:26.63 00:15:49.09 00:15:51.67 00:15:58.63 01:03:06.02
70 174 ŻEGLEŃ AGATA K 15 GDAŃSK 9.49 00:06:19 00:15:14.07 00:15:48.92 00:16:06.86 00:16:04.52 01:03:14.37
71 34 GAJDA ANNA K 16 GDYNIA 9.46 00:06:20 00:15:12.41 00:16:01.45 00:16:22.88 00:15:51.17 01:03:27.91
72 30 FILIPOWICZ TOMASZ M 56 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA #KONTAKTGDANSK 9.36 00:06:24 00:14:52.42 00:15:59.43 00:15:59.79 00:17:14.13 01:04:05.77
73 170 YANISHEVSKA ULIANA K 17 GDANSK 9.32 00:06:26 00:15:16.44 00:16:29.97 00:16:21.89 00:16:13.23 01:04:21.53
74 114 PĄCZEK ANDRZEJ M 57 GDAŃSK COOKIES 8.96 00:06:41 00:14:56.67 00:16:33.45 00:17:35.44 00:17:52.36 01:06:57.92
75 118 PISAREK RYSZARD M 58 PRUSZCZ GDAŃSKI 8.93 00:06:43 00:15:40.60 00:16:57.51 00:17:45.40 00:16:49.02 01:07:12.53
76 173 ŻEGLEN SŁAWOMIR M 59 MECHELINKI 8.84 00:06:47 00:15:21.57 00:17:10.56 00:17:42.95 00:17:36.20 01:07:51.28
77 65 KOPACZEWSKI JERZY M 60 GDAŃSK 8.77 00:06:50 00:15:26.88 00:17:22.08 00:18:07.97 00:17:28.69 01:08:25.62
78 2 AFTYKA ANNA AFTYKA K 18 GDANSK ZARTA WATAHA 7.59 00:07:54 00:18:20.48 00:19:20.33 00:21:06.66 00:20:15.64 01:19:03.11
79 98 MICHALAK MAGDALENA K 19 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 7.59 00:07:54 00:18:20.34 00:19:20.02 00:21:06.78 00:20:16.33 01:19:03.47
80 148 SUŁEK KAROLINA K 20 RUMIA 7.4 00:08:06 00:19:31.25 00:20:20.84 00:20:19.28 00:20:57.11 01:21:08.48
81 82 KURAJK MARIAN M 61 GDAŃSK 7.2 00:08:20 00:19:30.49 00:20:31.57 00:20:59.70 00:22:19.21 01:23:20.97

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ