PrzeRUNbane 2021
terenowe 4 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Elminowski Paweł Ostróda terenowe 4 km opłacono BM
2 Tyszer Mariusz Ostroda terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
3 Kaim Sebastian Gdańsk terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
4 Golko Jakub Malbork terenowe 4 km opłacono BM
5 Gładkowski Grzegorz Gowino terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
6 Gruchała Robert Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
7 Rożek Paulina Starogard Gdański terenowe 4 km opłacono BM
8 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team
9 Burman Tomasz Słupsk terenowe 4 km opłacono BM
10 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
11 Czerski Krzysztof Chłapowo terenowe 4 km
12 Boza Beata Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
13 Rogowski Rafał Rumia terenowe 4 km opłacono BM
14 Babirecki Mirosław Gdynia terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
15 Targońska Marta Gdańsk terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
16 Stalka Przemysław Kościerzyna terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
17 Sitterlee Piotr Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
18 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
19 Piątkowski Aleksander Sopot terenowe 4 km opłacono BM
20 Makowska Magdalena Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
21 Cegielski Marcin Szczytno terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
22 Kownacka Marta Malbork terenowe 4 km
23 Krych Michał Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
24 Kurkowski Krzysztof Toruń terenowe 4 km opłacono BM
25 Lewańczyk Marcin Stężyca terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
26 bałazy marcin Szczytno terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
27 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
28 Pietrzak Bartosz Olsztyn terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono
29 Kamiński Dawid Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
30 Kamiński Damian Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
31 Kamiński Jacek Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
32 Chorzelewski Michał Gdańsk terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
33 Klarkowski Jakub Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
34 Kurkowska Aleksandra Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
35 Wasilewski Marcin Gdynia terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM


Wyświetleń: 1968

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ