terenowe 4 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Burman Tomasz Słupsk Polska terenowe 4 km opłacono BM
2 Sitterlee Piotr Zgorzałe Polska terenowe 4 km opłacono BM
3 Stalka Przemysław Kościerzyna Polska terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
4 Targońska Marta Gdańsk Polska terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
5 Babirecki Mirosław Gdynia Polska terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
6 Rogowski Rafał Rumia Polska terenowe 4 km opłacono BM
7 Boza Beata Gdynia Polska terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
8 Czerski Krzysztof Chłapowo Polska terenowe 4 km
9 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Polska terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
10 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe Polska terenowe 4 km opłacono BM
11 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Polska terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team
12 Rożek Paulina Starogard Gdański Polska terenowe 4 km opłacono BM
13 Gruchała Robert Gdynia Polska terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
14 Gładkowski Grzegorz Gowino Polska terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
15 Golko Jakub Malbork Polska terenowe 4 km opłacono BM
16 Kaim Sebastian Gdańsk Polska terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
17 Tyszer Mariusz Ostroda Polska terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
18 Elminowski Paweł Ostróda Polska terenowe 4 km opłacono BM
19 bałazy marcin Szczytno Polska terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
20 Kurkowska Aleksandra Gdańsk Polska terenowe 4 km opłacono BM
21 Klarkowski Jakub Gdańsk Polska terenowe 4 km opłacono BM
22 Chorzelewski Michał Gdańsk Polska terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
23 Kamiński Jacek Żukowo Polska terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
24 Kamiński Damian Żukowo Polska terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
25 Kamiński Dawid Żukowo Polska terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
26 Pietrzak Bartosz Olsztyn Polska terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono
27 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H Polska terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
28 Wasilewski Marcin Gdynia Polska terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
29 Lewańczyk Marcin Stężyca Polska terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
30 Kurkowski Krzysztof Toruń Polska terenowe 4 km opłacono BM
31 Krych Michał Gdańsk Polska terenowe 4 km opłacono BM
32 Kownacka Marta Malbork Polska terenowe 4 km
33 Cegielski Marcin Szczytno Polska terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
34 Makowska Magdalena Gdańsk Polska terenowe 4 km opłacono BM
35 Piątkowski Aleksander Sopot Polska terenowe 4 km opłacono BM


Wyświetleń: 4610

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ