PrzeRUNbane 2021
terenowe 4 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aikido Yudokan Dojo
1 Cegielski Marcin Szczytno terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
BigYellowFoot Adventure Team
2 Kaim Sebastian Gdańsk terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
3 Gładkowski Grzegorz Gowino terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
4 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team
5 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
6 Wasilewski Marcin Gdynia terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
Dziki tata
7 Tyszer Mariusz Ostroda terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
MAZURSKA WATAHA
8 bałazy marcin Szczytno terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
Mazurska Wataha
9 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
Metrożercy
10 Lewańczyk Marcin Stężyca terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
Motywatornia Team
11 Kamiński Dawid Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
12 Kamiński Damian Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
13 Kamiński Jacek Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
PADŁ NA RYJ TEAM
14 Gruchała Robert Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
15 Boza Beata Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
16 Targońska Marta Gdańsk terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
Padł na Ryj Team
17 Babirecki Mirosław Gdynia terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
STALSPEED SPEDYCJA
18 Stalka Przemysław Kościerzyna terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
Sonkei Gdańsk
19 Chorzelewski Michał Gdańsk terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
Szperacze ZHR Olsztyn
20 Pietrzak Bartosz Olsztyn terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono
_BRAK NAZWY_
21 Elminowski Paweł Ostróda terenowe 4 km opłacono BM
22 Golko Jakub Malbork terenowe 4 km opłacono BM
23 Rożek Paulina Starogard Gdański terenowe 4 km opłacono BM
24 Burman Tomasz Słupsk terenowe 4 km opłacono BM
25 Czerski Krzysztof Chłapowo terenowe 4 km
26 Rogowski Rafał Rumia terenowe 4 km opłacono BM
27 Sitterlee Piotr Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
28 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
29 Piątkowski Aleksander Sopot terenowe 4 km opłacono BM
30 Makowska Magdalena Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
31 Kownacka Marta Malbork terenowe 4 km
32 Krych Michał Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
33 Kurkowski Krzysztof Toruń terenowe 4 km opłacono BM
34 Klarkowski Jakub Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
35 Kurkowska Aleksandra Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM


Wyświetleń: 2108

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ