PrzeRUNbane 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wasilewski Marcin Gdynia terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
2 Kurkowska Aleksandra Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
3 Klarkowski Jakub Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
4 Chorzelewski Michał Gdańsk terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
5 Kamiński Jacek Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
6 Kamiński Damian Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
7 Kamiński Dawid Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
8 Pietrzak Bartosz Olsztyn terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono
9 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
10 bałazy marcin Szczytno terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
11 Lewańczyk Marcin Stężyca terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
12 Kurkowski Krzysztof Toruń terenowe 4 km opłacono BM
13 Krych Michał Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
14 Kownacka Marta Malbork terenowe 4 km
15 Cegielski Marcin Szczytno terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
16 Makowska Magdalena Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
17 Piątkowski Aleksander Sopot terenowe 4 km opłacono BM
18 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
19 Sitterlee Piotr Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
20 Stalka Przemysław Kościerzyna terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
21 Targońska Marta Gdańsk terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
22 Babirecki Mirosław Gdynia terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
23 Rogowski Rafał Rumia terenowe 4 km opłacono BM
24 Boza Beata Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
25 Czerski Krzysztof Chłapowo terenowe 4 km
26 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
27 Burman Tomasz Słupsk terenowe 4 km opłacono BM
28 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team
29 Rożek Paulina Starogard Gdański terenowe 4 km opłacono BM
30 Gruchała Robert Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
31 Gładkowski Grzegorz Gowino terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
32 Golko Jakub Malbork terenowe 4 km opłacono BM
33 Kaim Sebastian Gdańsk terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
34 Tyszer Mariusz Ostroda terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
35 Elminowski Paweł Ostróda terenowe 4 km opłacono BM


Wyświetleń: 2763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ