PrzeRUNbane 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czerski Krzysztof Chłapowo terenowe 4 km
2 Kownacka Marta Malbork terenowe 4 km
3 Golko Jakub Malbork terenowe 4 km opłacono BM
4 Krych Michał Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
5 Klarkowski Jakub Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
6 Elminowski Paweł Ostróda terenowe 4 km opłacono BM
7 Rożek Paulina Starogard Gdański terenowe 4 km opłacono BM
8 Burman Tomasz Słupsk terenowe 4 km opłacono BM
9 Rogowski Rafał Rumia terenowe 4 km opłacono BM
10 Makowska Magdalena Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
11 Piątkowski Aleksander Sopot terenowe 4 km opłacono BM
12 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
13 Sitterlee Piotr Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
14 Kurkowska Aleksandra Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
15 Kurkowski Krzysztof Toruń terenowe 4 km opłacono BM
16 Cegielski Marcin Szczytno terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
17 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
18 Kaim Sebastian Gdańsk terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
19 Gładkowski Grzegorz Gowino terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
20 Wasilewski Marcin Gdynia terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
21 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team
22 Tyszer Mariusz Ostroda terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
23 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
24 bałazy marcin Szczytno terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
25 Lewańczyk Marcin Stężyca terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
26 Kamiński Jacek Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
27 Kamiński Damian Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
28 Kamiński Dawid Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
29 Boza Beata Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
30 Babirecki Mirosław Gdynia terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
31 Targońska Marta Gdańsk terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
32 Gruchała Robert Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
33 Chorzelewski Michał Gdańsk terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
34 Stalka Przemysław Kościerzyna terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
35 Pietrzak Bartosz Olsztyn terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono


Wyświetleń: 2765

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ