PrzeRUNbane 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babirecki Mirosław Gdynia terenowe 4 km Padł na Ryj Team opłacono BM
2 bałazy marcin Szczytno terenowe 4 km MAZURSKA WATAHA opłacono BM
3 Boza Beata Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
4 Burman Tomasz Słupsk terenowe 4 km opłacono BM
5 Cegielski Marcin Szczytno terenowe 4 km Aikido Yudokan Dojo opłacono BM
6 Chorzelewski Michał Gdańsk terenowe 4 km Sonkei Gdańsk opłacono BM
7 Czerski Krzysztof Chłapowo terenowe 4 km
8 Elminowski Paweł Ostróda terenowe 4 km opłacono BM
9 Golko Jakub Malbork terenowe 4 km opłacono BM
10 Gruchała Robert Gdynia terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
11 Gładkowski Grzegorz Gowino terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
12 Kaim Sebastian Gdańsk terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
13 Kamiński Damian Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
14 Kamiński Dawid Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
15 Kamiński Jacek Żukowo terenowe 4 km Motywatornia Team opłacono BM
16 Klarkowski Jakub Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
17 Kownacka Marta Malbork terenowe 4 km
18 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
19 Krych Michał Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
20 Kurkowska Aleksandra Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
21 Kurkowski Krzysztof Toruń terenowe 4 km opłacono BM
22 Lewańczyk Marcin Stężyca terenowe 4 km Metrożercy opłacono BM
23 Makowska Magdalena Gdańsk terenowe 4 km opłacono BM
24 Mirota Rafał Lipowa góra wschodnia 24H terenowe 4 km Mazurska Wataha opłacono BM
25 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
26 Piątkowski Aleksander Sopot terenowe 4 km opłacono BM
27 Pietrzak Bartosz Olsztyn terenowe 4 km Szperacze ZHR Olsztyn opłacono
28 Rogowski Rafał Rumia terenowe 4 km opłacono BM
29 Rożek Paulina Starogard Gdański terenowe 4 km opłacono BM
30 Sitterlee Piotr Zgorzałe terenowe 4 km opłacono BM
31 Stalka Przemysław Kościerzyna terenowe 4 km STALSPEED SPEDYCJA opłacono BM
32 Targońska Marta Gdańsk terenowe 4 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
33 Tyszer Mariusz Ostroda terenowe 4 km Dziki tata opłacono BM
34 Wasilewski Marcin Gdynia terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
35 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański terenowe 4 km BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 2762

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ