Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stroka Kacper | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
2 | Langoś Tatiana | BYTOM | Republika Środkowoafrykańska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | Crossfit Musa | |
3 | Miozga Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | ||
4 | Kulesza Liliana | Radzionków | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | Bajtle Lotajom | |
5 | Kulesza Antoni | Radzionków | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | Bajtle Lotajom | |
6 | Tomczok Maja | Gliwice | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
7 | Zielawski Dominik | Radzionków | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | Bajtle Lotajom | |
8 | Gola Hanna | Nowe Chechło | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
9 | JELONEK Łucja | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
10 | Skalska Dominika | BYTOM-Miechowice | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | przedszkole nr 42. Miechowice | |
11 | Brysz Emilia | Mikołów | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
12 | Banek Karolina | Radzionkow | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | Toursport Running Team Radzionków | |
13 | Jaskulska Liliana | Chorzów | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
14 | Zniszczoł Zuzanna | KNURÓW | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
15 | Zniszczoł Maja | KNURÓW | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
16 | Warda Paulina | Knurów | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
17 | Porada Igor | Nowe Chechło | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
18 | Porada Łukasz | Nowe Chechło | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
19 | Porada Bartosz | Nowe Chechło | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
20 | Niedziałkowski Dawid | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
21 | Szufla Daniel | Tworóg | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | SP Tworóg | |
22 | Naskręt Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
23 | Gil Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
24 | Gil Maja | Ruda Śląska | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
25 | Straszak Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | Lecymy Durś | |
26 | Łukawski Igor | Radzionków | Polska | Bieg Małolata (2007-2008), dystans: 1000 metrów, godzina 13:30 | ||
27 | Zając Wiktor | Bytom | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
28 | Kaczmarczyk Kinga | Bytom | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
29 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
30 | Krawczyk Igor | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
31 | Krawczyk Szymon | Radzionków | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
32 | Ciwiś Antonina | Tychy | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | #OTyszanin | |
33 | Korus Jakub | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Małolata (2007-2008), dystans: 1000 metrów, godzina 13:30 | Cidry Lotajom | |
34 | Trzebska Hanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
35 | Trzebski Michał | Ruda Śląska | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | ||
36 | Gorczycki Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | Miechowicka Grupa Biegowa | |
37 | Hoła Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
38 | Hoła Filip | Radzionków | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
39 | Szymski Dominik | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | ||
40 | Szymski Piotr | Radzionków | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
41 | Grabowska Anna | Radzionków | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | SMS Radzionków / Przedszkole nr 3 | |
42 | Grabowska Monika | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | SMS Radzionków /SP2 | |
43 | Misztalska HANIA | Czeladź | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
44 | Kaczmarczyk Piotr | Bytom | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | SPMS w Bytomiu | |
45 | Kaczmarczyk Matylda | Bytom | Polska | Bieg Juniora (2009-2010), dystans: 800 metrów, godzina 13:20 | SPMS w Bytomiu | |
46 | Musiolik Agata | Czernica | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | |
47 | Pająk Antoni | Sosnowiec | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | Junior Football | |
48 | Połedniok Aleksander | Radzionków | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
49 | Połedniok Karolina | Radzionków | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | Bajtle Lotajom | |
50 | Maj Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
51 | Bilińska Karolina | Gliwice | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
52 | Miczka Mikołaj | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
53 | Czerniecka Natalia | Radzionków | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
54 | Rzepa Rafał | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | Sp4 | |
55 | Piekarczyk Natalia | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | Sp1 | |
56 | Dąbrowska Hana | Katowice | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
57 | Lonka Mikołaj | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | ||
58 | Piekarczyk Paweł | Radzionków | Polska | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | Sp1 | |
59 | Iskrzak Adam | Bytom | Polska | Bieg Bąbla (2017 i 2018) dystans: 50 metrów, godzina 12:40 | ||
60 | Franczyk Adam | Radzionków | Bieg Urwisa (2011-2012), dystans: 400 metrów, godzina 13:10 | |||
61 | Franczyk Paweł | Radzionków | Polska | Bieg Krasnala (2015-2016), dystans: 100 metrów, godzina 12:50 | ||
62 | Lindel Jerzy | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | Czarni Bytom | |
63 | Kargól Natalia | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Smyka (2013-2014), dystans: 200 metrów, godzina 13:00 | F4 Kids |
Wyświetleń: 6768