Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszak Zuzanna Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) BUBA Solec Kujawski
2 Musiał Wojciech Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Publiczne Dinuś
3 Musiał Jan Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Publiczne Dinuś
4 Paczkowski Kuba Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Dinuś
5 Niewiadomski Szymon Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
6 Sell Maja Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
7 Kalinowska Liliana Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Dinuś
8 Dudek Stanisław Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
9 Kusz Mateusz Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
10 Trzeciakowska Antonina Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
11 Guździoł Franciszek Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
12 Sędzik Wojciech Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Ochronka
13 Pater Antoni Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
14 Korolczuk Oskar Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
15 Kubas Tymoteusz Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
16 Fysz Blanka Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
17 Krajewska Kornelia Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
18 Dulat Gabriel Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Wisełka Solec Kujawski
19 Nowak Tomasz Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
20 Drypczewski Marcel Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Wisełka Solec Kujawski
21 Szmidt Kamil Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Ochronka
22 Uss Kornel Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Reksio
23 Wojsznis Zuzanna Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
24 Wojsznis Nadia Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
25 Wolak Urszula Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
26 Wegner Antoni Przyłubie Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
27 Rogulska Maria Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Reksio
28 Ochocki Wojciech Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
29 Olszowiec Antoni Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
30 Meldriņš Jan Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
31 Kubicki Oliwier Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Wisełka Solec Kujawski
32 Kordus Mieszko Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Publiczne Dinuś
33 Kordus Wojciech Solec Kujawsi Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Klub Karate Kyokushin Solec Kujawski/Przedszkole Publiczne Dinuś
34 Klawiński Antoni Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
35 Klunder Filip Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) SP 1
36 Szymczak Kornelia Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Dinuś
37 Maciałek Maja Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
38 PACER OSKAR Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) SP 1
39 Starowicz Pola Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Promyczek
40 Mikołajek Oskar Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Szkoła
41 Artwik Marcel Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Reksio
42 Orłowska Michalina Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Reksio Solec Kujawski
43 Orłowski Dominik Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Przedszkole Reksio
44 Dreliszak Zofia Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
45 Kowalewski Tymon Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
46 Kruk Szymon Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski
47 Bojda Aleksander Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
48 Bojda Hanna Solec kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi)
49 Paliwoda Jakub Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) Reksio Solec Kujawski
50 Mędlewski Mikołaj Solec Kujawski Polska 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) UKS „Top” Solec Kujawski


Wyświetleń: 6845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ