Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błaszak Zuzanna | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | BUBA Solec Kujawski | |
2 | Kaźmierczak Alicja | Solec Kujawski | Polska | 5000 m (2007 – 2006) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
3 | URBANIAK Karol | BYDGOSZCZ | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
4 | Karutz Kacper | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
5 | Meller Szymon | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
6 | gburczyk julia | solec kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
7 | gburczyk jan | solec kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
8 | gburczyk jakub | solec kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
9 | Musiał Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Publiczne Dinuś | |
10 | Musiał Jan | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Publiczne Dinuś | |
11 | Zalewski Julian | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim | |
12 | Rutkowski Jan | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP 1 | |
13 | Paczkowski Kuba | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Dinuś | |
14 | Kaczmarek Wiktor | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
15 | Mruk Julia | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp.4 Solec Kujawski | |
16 | Niewiadomski Szymon | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
17 | Kosidło Rafał | Solec kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
18 | Sell Maja | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
19 | Sell Bartosz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | SP 1 | |
20 | Ciudziński Bartosz | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
21 | Zieliński Fabian | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
22 | Kalinowska Liliana | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Dinuś | |
23 | Dudek Stanisław | Solec kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
24 | Siwiński Bartosz | Przyłubie | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP1 | |
25 | Musiał Wiktor | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | SP 1 | |
26 | Kusz Mateusz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
27 | Trzeciakowska Antonina | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
28 | Guździoł Franciszek | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
29 | Sędzik Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Ochronka | |
30 | Sędzik Krzysztof | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
31 | Sędzik Marcin | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
32 | Pater Zuzanna | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
33 | Pater Antoni | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
34 | Slinko Jakub | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
35 | Krzywania Alan | Solec Kujawski | Saint Lucia | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
36 | Korolczuk Oskar | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
37 | Przybylski Marceli | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
38 | Wandachowicz Jakub | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
39 | Kozak Kacper | Solec Kujawski | Polska | 5000 m (2007 – 2006) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
40 | Marjanek Gabriel | Solec Kujawski | Polska | 5000 m (2007 – 2006) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
41 | Góralski Gabriel | solec kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP 1 | |
42 | Kubas Tymoteusz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
43 | Fysz Blanka | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | ||
44 | Rudna Anna | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Formacja Dziecięca GIGUSIE, Szkoła Muzyczna | |
45 | Rudny Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Formacja Dziecięca GIGUSIE | |
46 | Krajewska Kornelia | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | ||
47 | Klepacz Maria | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | ||
48 | Bednarska Lena | solec kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
49 | Bednarski Adam | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Unia Solec Kujawski | |
50 | Dulat Gabriel | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Wisełka Solec Kujawski | |
51 | Baranek Leon | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | ||
52 | Nowak Tomasz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
53 | Drypczewski Marcel | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Wisełka Solec Kujawski | |
54 | STASZEWSKA JOANNA | SOLEC KUJAWSKI | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | SP 1 | |
55 | Szmidt Kamil | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Ochronka | |
56 | Szmidt Jan | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
57 | Batkowski Jan | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Unia Solec Kujawski | |
58 | Kalinowski Tymoteusz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
59 | Borońska Emilia | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
60 | Wiśniewski Artur | Solec kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP 1 | |
61 | Uss Ludwik | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
62 | Uss Kornel | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Reksio | |
63 | Cieśluk Patryk | SOLEC KUJAWSKI | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
64 | Cichoń Radosław | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
65 | Pazgan Mikołaj | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | ||
66 | Sołtyszewski Hubert | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
67 | Nowacki Bartosz | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
68 | Nowacka Iga | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | UKS „Top” Solec Kujawski | |
69 | Batlińska Anna | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
70 | Batliński Paweł | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
71 | Kruczkowski Sebastian | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
72 | Geściak Mikołaj | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP 1 | |
73 | Geściak Szymon | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | SP 1 | |
74 | Zielińska Lena | SOLEC KUJAWSKI | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
75 | Organiściak Bartłomiej | Solec kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
76 | Moniuszko Borys | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Wisełka Solec Kujawski | |
77 | Nanowski Filip | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
78 | Nanowska Alicja | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | |
79 | Wojsznis Zuzanna | Solec kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
80 | Wojsznis Nadia | Solec kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
81 | Krymka Marta | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
82 | Krymka Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
83 | Wolak Urszula | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
84 | Wolak Patryk | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Wisełka Solec Kujawski | |
85 | Wegner Antoni | Przyłubie | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
86 | Wegner Kacper | Przyłubie | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | SP 1 | |
87 | Zieliński Jakub | Solec Kujawski | Polska | 5000 m (2007 – 2006) | Sp 4 | |
88 | Falarz Hubert | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
89 | Rogulska Maria | Solec kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Reksio | |
90 | Ochocki Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Promyczek | |
91 | Olszowiec Antoni | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | ||
92 | Meldriņš Jan | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | ||
93 | Kubicki Oliwier | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Wisełka Solec Kujawski | |
94 | Kubicki Michał | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Wisełka Solec Kujawski | |
95 | Kusz Oliwia | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
96 | Kusz Julia | Solec Kujawski | Polska | 2500 m (2010 – 2008) | Sp 4 | |
97 | Kordus Mieszko | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Przedszkole Publiczne Dinuś | |
98 | Kordus Wojciech | Solec Kujawsi | Polska | 1250 m (roczniki 2014 i młodsi) | Klub Karate Kyokushin Solec Kujawski/Przedszkole Publiczne Dinuś | |
99 | Marek Michał | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | Sp 4 | |
100 | Świątkowska Julia | Solec Kujawski | Polska | 1250 m (2013 – 2011) | SP 1 |
Wyświetleń: 8858