Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mrzygłocki Jan Wyszecino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
2 Mrzygłocka Antonina Wyszecino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
3 Maszota Janusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
4 Maszota Marzena Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
5 Murakowski Rober Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
6 Murakowski ksawery Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
7 Murakowska Joanna Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
8 Murakowski Jakub Bożepole Trasa rodzinna do 10km Bożepole darmowy udział
9 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
10 Ptach Dawid Ptach Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
11 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
12 Roda Agnieszka Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
13 Roda Emil Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
14 Sudnik Krzysztof Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
15 Sudnik Iga Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
16 Wasil Sudnik Joanna Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
17 Rezerwacja R Bożepole Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
18 Lessnau Bianka Luzino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
19 Ropela Łukasz Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
20 Czerniak Lena Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
21 Czerniak Anna Czerniak Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
22 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
23 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
24 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
25 Przygoda Arkadiusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
26 Kudelski Gabriel Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
27 Kudelski Franciszek Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
28 Kudelski Leon Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
29 Kudelski PIOTR Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
30 Kudelska Marta Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
31 Słomski Hubert Strzebielino Trasa rodzinna do 10km Sp Strzebielino darmowy udział
32 Miotk Andżelika Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
33 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
34 Hebel Tobiasz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
35 Hebel Zofia Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
36 Hebel Małgorzata Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
37 Hebel Krystian Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
38 Kapiszke Adam Lębork Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
39 Kunz Damian Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
40 Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
41 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
42 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
43 Skurtys Kornelia REDA Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
44 Skurtys Amelia REDA Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
45 Skurtys Dagmara REDA Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
46 Skurtys Cezary REDA Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
47 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa rodzinna do 10km Kaszubi Luzino darmowy udział
48 Bulczak Aleksandra Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
49 Bulczak Ewa Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
50 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
51 Kowalska Daria Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
52 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa rodzinna do 10km KS ROZŁAZINO darmowy udział
53 Studzińska Sylwia Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
54 Kłyk Patryk CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
55 Kłyk Oliwia CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
56 Kłyk Katarzyna CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
57 Kwiatkowski Patryk Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
58 Kwiatkowski Przemysław Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
59 Łaga Adrian Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
60 Domski Jakub Łęczyce Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
61 Karszna Karolina Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
62 Barganski Filip Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
63 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
64 Grubba Magdalena Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
65 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
66 Barganska Dawid Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
67 Bargański Marek Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
68 Barganska Katarzyna Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
69 Hildebrandt Marian Luzino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
70 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
71 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
72 Schimmelpfennig Adam Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
73 Nastały Miłosz Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
74 Nastały Sylwia Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
75 Szczodrowski Maciej Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
76 Szczodrowska Agnieszka Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
77 Kondratko Weronika Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
78 Kondratko Michał Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
79 Kondratko Martyna Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
80 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
81 Kondratko Paweł Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
82 Matyszewski Stanisław Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
83 Matyszewski Maciej Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
84 Matyszewski Franciszek Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
85 Maszota Szymon Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
86 Matyszewska Barbara Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
87 Łangowski Robert Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
88 Łangowska Nina Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
89 Kwiatkowski Błażej Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
90 Kwiatkowska Kamila Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
91 Jasiński Mateusz Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
92 Jasiński Jakub Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
93 Jasińska Iwona Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
94 Cirocka Maja Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
95 Łangowski Filip Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
96 Cirocka Marta Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
97 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
98 Łangowska Marta Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
99 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział
100 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km darmowy udział


Wyświetleń: 1485

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ