Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mrzygłocki Jan Wyszecino Trasa rodzinna do 10km
2 Mrzygłocka Antonina Wyszecino Trasa rodzinna do 10km
3 Maszota Janusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
4 Maszota Marzena Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
5 Murakowski Rober Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
6 Murakowski ksawery Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
7 Murakowska Joanna Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
8 Murakowski Jakub Bożepole Trasa rodzinna do 10km Bożepole
9 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
10 Ptach Dawid Ptach Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
11 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
12 Roda Agnieszka Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
13 Roda Emil Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
14 Sudnik Krzysztof Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
15 Sudnik Iga Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
16 Wasil Sudnik Joanna Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
17 Rezerwacja R Bożepole Trasa rodzinna do 10km
18 Lessnau Bianka Luzino Trasa rodzinna do 10km
19 Ropela Łukasz Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
20 Czerniak Lena Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
21 Czerniak Anna Czerniak Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
22 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
23 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa rodzinna do 10km
24 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa rodzinna do 10km
25 Przygoda Arkadiusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
26 Kudelski Gabriel Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
27 Kudelski Franciszek Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
28 Kudelski Leon Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
29 Kudelski PIOTR Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
30 Kudelska Marta Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
31 Słomski Hubert Strzebielino Trasa rodzinna do 10km Sp Strzebielino
32 Miotk Andżelika Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
33 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa rodzinna do 10km
34 Hebel Tobiasz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
35 Hebel Zofia Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
36 Hebel Małgorzata Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
37 Hebel Krystian Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
38 Kapiszke Adam Lębork Trasa rodzinna do 10km
39 Kunz Damian Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
40 Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
41 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
42 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
43 Skurtys Kornelia REDA Trasa rodzinna do 10km
44 Skurtys Amelia REDA Trasa rodzinna do 10km
45 Skurtys Dagmara REDA Trasa rodzinna do 10km
46 Skurtys Cezary REDA Trasa rodzinna do 10km
47 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa rodzinna do 10km Kaszubi Luzino
48 Bulczak Aleksandra Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
49 Bulczak Ewa Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
50 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
51 Kowalska Daria Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km
52 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa rodzinna do 10km KS ROZŁAZINO
53 Studzińska Sylwia Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
54 Kłyk Patryk CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km
55 Kłyk Oliwia CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km
56 Kłyk Katarzyna CHMIELENIEC Trasa rodzinna do 10km
57 Kwiatkowski Patryk Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
58 Kwiatkowski Przemysław Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
59 Łaga Adrian Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
60 Domski Jakub Łęczyce Trasa rodzinna do 10km
61 Karszna Karolina Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
62 Barganski Filip Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
63 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
64 Grubba Magdalena Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
65 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
66 Barganska Dawid Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
67 Bargański Marek Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
68 Barganska Katarzyna Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
69 Hildebrandt Marian Luzino Trasa rodzinna do 10km
70 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa rodzinna do 10km
71 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
72 Schimmelpfennig Adam Strzebielino Osiedle Trasa rodzinna do 10km
73 Nastały Miłosz Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km
74 Nastały Sylwia Chmieleniec Trasa rodzinna do 10km
75 Szczodrowski Maciej Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
76 Szczodrowska Agnieszka Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
77 Kondratko Weronika Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
78 Kondratko Michał Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
79 Kondratko Martyna Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
80 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
81 Kondratko Paweł Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
82 Matyszewski Stanisław Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
83 Matyszewski Maciej Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
84 Matyszewski Franciszek Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
85 Maszota Szymon Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
86 Matyszewska Barbara Bożepole Wielkie Trasa rodzinna do 10km
87 Łangowski Robert Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
88 Łangowska Nina Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
89 Kwiatkowski Błażej Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
90 Kwiatkowska Kamila Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
91 Jasiński Mateusz Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
92 Jasiński Jakub Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
93 Jasińska Iwona Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
94 Cirocka Maja Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
95 Łangowski Filip Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
96 Cirocka Marta Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
97 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
98 Łangowska Marta Bożepole Małe Trasa rodzinna do 10km
99 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa rodzinna do 10km
100 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa rodzinna do 10km


Wyświetleń: 1941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ