Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bożepole | |||||||||
1 | Murakowski Jakub | Bożepole | Trasa rodzinna do 10km | Bożepole | |||||
KS ROZŁAZINO | |||||||||
2 | Stefanski Łukasz | Redystowo | Trasa rodzinna do 10km | KS ROZŁAZINO | |||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
3 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Trasa rodzinna do 10km | Kaszubi Luzino | |||||
Sp Strzebielino | |||||||||
4 | Słomski Hubert | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | Sp Strzebielino | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
5 | Mrzygłocki Jan | Wyszecino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
6 | Mrzygłocka Antonina | Wyszecino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
7 | Maszota Janusz | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
8 | Maszota Marzena | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
9 | Murakowski Rober | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
10 | Murakowski ksawery | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
11 | Murakowska Joanna | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
12 | Murakowska Katarzyna | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
13 | Ptach Dawid Ptach | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
14 | Roda Mikołaj | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
15 | Roda Agnieszka | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
16 | Roda Emil | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
17 | Sudnik Krzysztof | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
18 | Sudnik Iga | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
19 | Wasil Sudnik Joanna | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
20 | Rezerwacja R | Bożepole | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
21 | Lessnau Bianka | Luzino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
22 | Ropela Łukasz | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
23 | Czerniak Lena | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
24 | Czerniak Anna Czerniak | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
25 | Bobkowski Dawid | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
26 | Antkowiak Krzysztof | Wejherowo | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
27 | Antkowiak Piotr | Wejherowo | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
28 | Przygoda Arkadiusz | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
29 | Kudelski Gabriel | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
30 | Kudelski Franciszek | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
31 | Kudelski Leon | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
32 | Kudelski PIOTR | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
33 | Kudelska Marta | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
34 | Miotk Andżelika | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
35 | Szkaradkiewicz Adam | Wejherowo | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
36 | Hebel Tobiasz | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
37 | Hebel Zofia | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
38 | Hebel Małgorzata | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
39 | Hebel Krystian | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
40 | Kapiszke Adam | Lębork | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
41 | Kunz Damian | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
42 | Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
43 | Kwiatkowska Marcelina | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
44 | Kwiatkowski Nikodem | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
45 | Skurtys Kornelia | REDA | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
46 | Skurtys Amelia | REDA | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
47 | Skurtys Dagmara | REDA | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
48 | Skurtys Cezary | REDA | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
49 | Bulczak Aleksandra | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
50 | Bulczak Ewa | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
51 | Bulczak Grzegorz | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
52 | Kowalska Daria | Chmieleniec | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
53 | Studzińska Sylwia | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
54 | Kłyk Patryk | CHMIELENIEC | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
55 | Kłyk Oliwia | CHMIELENIEC | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
56 | Kłyk Katarzyna | CHMIELENIEC | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
57 | Kwiatkowski Patryk | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
58 | Kwiatkowski Przemysław | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
59 | Łaga Adrian | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
60 | Domski Jakub | Łęczyce | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
61 | Karszna Karolina | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
62 | Barganski Filip | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
63 | Grubba Antonina | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
64 | Grubba Magdalena | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
65 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
66 | Barganska Dawid | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
67 | Bargański Marek | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
68 | Barganska Katarzyna | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
69 | Hildebrandt Marian | Luzino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
70 | Jóźwiak Witold | Świetlino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
71 | Schimmelpfennig Nikodem | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
72 | Schimmelpfennig Adam | Strzebielino Osiedle | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
73 | Nastały Miłosz | Chmieleniec | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
74 | Nastały Sylwia | Chmieleniec | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
75 | Szczodrowski Maciej | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
76 | Szczodrowska Agnieszka | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
77 | Kondratko Weronika | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
78 | Kondratko Michał | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
79 | Kondratko Martyna | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
80 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
81 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
82 | Matyszewski Stanisław | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
83 | Matyszewski Maciej | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
84 | Matyszewski Franciszek | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
85 | Maszota Szymon | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
86 | Matyszewska Barbara | Bożepole Wielkie | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
87 | Łangowski Robert | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
88 | Łangowska Nina | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
89 | Kwiatkowski Błażej | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
90 | Kwiatkowska Kamila | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
91 | Jasiński Mateusz | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
92 | Jasiński Jakub | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
93 | Jasińska Iwona | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
94 | Cirocka Maja | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
95 | Łangowski Filip | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
96 | Cirocka Marta | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
97 | Cirocki Rafał | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
98 | Łangowska Marta | Bożepole Małe | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
99 | Cirocka Marlena | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km | ||||||
100 | Stolz Sergiusz | Strzebielino | Trasa rodzinna do 10km |
Wyświetleń: 3208