Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Giner Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
2 Lipnicki Grzegorz Lipnicki Kraków Bieg 10km opłacono
3 Mucha-Labisko Monika Bukowno Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
4 Legomiński Werner Mysłowice Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
5 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
6 Bierwiaczonek Krzysztof Tychy Bieg 10km opłacono
7 Szeląg Dariusz Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
8 Caban Jakub Moskorzew Bieg 10km opłacono
9 Bagnowski Łukasz Bagnowski Sosnowiec Bieg 10km opłacono
10 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
11 Glanowski Zenon Sosnowiec Bieg 10km TKKF Czeladź opłacono
12 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg 10km opłacono
13 Ziuziański Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 10km KS Siemce opłacono
14 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg 10km opłacono
15 Mosór Mariusz Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
16 Kot Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
17 Kosek Pawel Tychy Bieg 10km www.pawelkosek.pl opłacono
18 Potęga Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
19 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg 10km opłacono
20 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
21 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak-Team opłacono
22 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
23 Pozlewicz Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
24 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Ruszamy Dąbrowę opłacono
25 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Bieg 10km KĘCKIE HARPAGANY opłacono
26 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
27 Szymonek Piotr dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
28 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg 10km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
29 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km Biegaj z Isą opłacono
30 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km Biegaj z Irem opłacono
31 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Bieg 10km Alpin Sport HOKA One OneTeam opłacono
32 Skalski Rafał Będzin Bieg 10km opłacono
33 Rudawska Karolina Olkusz Bieg 10km opłacono
34 Labisko Paweł Bukowno Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
35 Kowalski Oskar Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
36 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
37 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
38 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg 10km Zdzieraj kapcie opłacono
39 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg 10km Nowa Huta Team opłacono
40 Matuszczyk Jan Sławków Bieg 10km opłacono
41 Pozlewicz Sławomir Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
42 Pietrzyk Aleksandra Tychy Bieg 10km Lake Runners Tychy opłacono
43 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
44 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
45 STRUK Rafał BĘDZIN Bieg 10km opłacono
46 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
47 Domanska Jolanta Krzykawka Bieg 10km Domfit opłacono
48 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
49 Rychlik Sebastian Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
50 Jureczko Rafal Olkusz Bieg 10km Olkuszbiega opłacono
51 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg 10km opłacono
52 Brzeziński Waldemar Wysoka Bieg 10km AGA Wysoka opłacono
53 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10km FAST FOOD TEAM opłacono
54 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono


Wyświetleń: 3833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ