Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Giner Marcin Sosnowiec Polska Bieg 10km opłacono
2 Lipnicki Grzegorz Lipnicki Kraków Polska Bieg 10km opłacono
3 Mucha-Labisko Monika Bukowno Polska Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
4 Legomiński Werner Mysłowice Polska Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
5 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
6 Bierwiaczonek Krzysztof Tychy Polska Bieg 10km opłacono
7 Szeląg Dariusz Klucze Polska Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
8 Caban Jakub Moskorzew Polska Bieg 10km opłacono
9 Bagnowski Łukasz Bagnowski Sosnowiec Polska Bieg 10km opłacono
10 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Polska Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
11 Glanowski Zenon Sosnowiec Polska Bieg 10km TKKF Czeladź opłacono
12 Brodacki Wieslaw Tychy Polska Bieg 10km opłacono
13 Ziuziański Krzysztof Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km KS Siemce opłacono
14 Dudziak Ryszard Sosnowiec Polska Bieg 10km opłacono
15 Mosór Mariusz Klucze Polska Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
16 Kot Robert Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
17 Kosek Pawel Tychy Polska Bieg 10km www.pawelkosek.pl opłacono
18 Potęga Grzegorz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
19 Sawecki Grzegorz Będzin Polska Bieg 10km opłacono
20 MICUDA JAN MYSŁOWICE Polska Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
21 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km Nowak-Team opłacono
22 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
23 Pozlewicz Radosław Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
24 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km Ruszamy Dąbrowę opłacono
25 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Polska Bieg 10km KĘCKIE HARPAGANY opłacono
26 Korzus Paweł Sosnowiec Polska Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
27 Szymonek Piotr dąbrowa górnicza Polska Bieg 10km opłacono
28 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
29 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Polska Bieg 10km Biegaj z Isą opłacono
30 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Polska Bieg 10km Biegaj z Irem opłacono
31 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Polska Bieg 10km Alpin Sport HOKA One OneTeam opłacono
32 Skalski Rafał Będzin Polska Bieg 10km opłacono
33 Rudawska Karolina Olkusz Polska Bieg 10km opłacono
34 Labisko Paweł Bukowno Polska Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
35 Kowalski Oskar Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
36 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
37 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
38 Chrzanowska Barbara Będzin Polska Bieg 10km Zdzieraj kapcie opłacono
39 Gąszczyk Grzegorz Kraków Polska Bieg 10km Nowa Huta Team opłacono
40 Matuszczyk Jan Sławków Polska Bieg 10km opłacono
41 Pozlewicz Sławomir Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km opłacono
42 Pietrzyk Aleksandra Tychy Polska Bieg 10km Lake Runners Tychy opłacono
43 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
44 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Polska Bieg 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
45 STRUK Rafał BĘDZIN Polska Bieg 10km opłacono
46 Struk Agnieszka Będzin Polska Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
47 Domanska Jolanta Krzykawka Polska Bieg 10km Domfit opłacono
48 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
49 Rychlik Sebastian Klucze Polska Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
50 Jureczko Rafal Olkusz Polska Bieg 10km Olkuszbiega opłacono
51 Zemła Krzysztof Malinowice Polska Bieg 10km opłacono
52 Brzeziński Waldemar Wysoka Polska Bieg 10km AGA Wysoka opłacono
53 Brzeziński Damian Wysoka Polska Bieg 10km FAST FOOD TEAM opłacono
54 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono


Wyświetleń: 5127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ